price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Babas

250 g

RM 6.90 biasa · dari RM 6.60

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.90Daging Babas250 g · RM 6.90Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 7.90Ikan Adabi250 g · RM 7.90
Termurah
RM 6.60
Biasa
RM 6.90
Tertinggi
RM 7.20
11 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.90+1% · 1T
5.506.006.507.007.508.008.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.906.607.2011
28 Sep 20266.906.057.2013
21 Sep 20266.906.057.2012
14 Sep 20266.906.707.2011
7 Sep 20266.956.607.2010
24 Ogo 20266.906.057.2022
17 Ogo 20266.956.057.2010
10 Ogo 20266.956.057.2010
3 Ogo 20266.906.057.2013
27 Jul 20266.906.057.2012
20 Jul 20266.906.607.2011
13 Jul 20266.906.057.2013
6 Jul 20266.906.607.2011
29 Jun 20266.906.607.2010
22 Jun 20266.906.607.2011
15 Jun 20266.906.607.2012
8 Jun 20266.906.607.0010
1 Jun 20266.906.707.009
25 Mei 20266.906.607.0011
18 Mei 20266.906.607.0011
11 Mei 20266.906.608.3011
4 Mei 20266.906.607.2012
27 Apr 20266.906.607.2012
20 Apr 20266.906.607.2011
13 Apr 20266.906.607.009
6 Apr 20266.906.607.2012
30 Mac 20266.906.607.2012
16 Mac 20266.905.957.2014
9 Mac 20266.905.957.2013
2 Mac 20266.906.607.2011
23 Feb 20266.806.507.2011
9 Feb 20266.806.507.2021
26 Jan 20266.806.507.2021
19 Jan 20266.806.507.009
12 Jan 20266.856.507.008
5 Jan 20266.906.507.2011
22 Dis 20256.906.607.209
15 Dis 20256.906.607.2010
8 Dis 20256.906.607.2011
1 Dis 20256.906.607.2012
24 Nov 20256.906.607.2011
17 Nov 20256.906.607.009
10 Nov 20256.906.607.0010
3 Nov 20256.906.607.009
27 Okt 20256.806.607.009
13 Okt 20256.806.607.2023
RM 6.60Biasa RM 6.90RM 7.20

Termurah di Labuan

11 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 8Pasar mini 3
  1. 11Sundry MartTermurahPasar raya·W.P Labuan, Labuan2 hari lalu· Sundry Mart Sdn Bhd, SP01-SP04, Ganggarak Permai, Jalan Pohon BatuRM 6.60/ 250 g-4% berbanding biasa
  2. 22Kedai EkonomiPasar mini·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Ba. Jln Ujong Pasir, W.P LabuanRM 6.70/ 250 g-3% berbanding biasa
  3. 33Savemore Supermarket PltPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 8-14, Bukit Garden, Kg. Bukit Kalam, Jalan Mohd Salleh, 87000RM 6.80/ 250 g-1% berbanding biasa
  4. 44Borneo Mart PltPasar mini·W.P Labuan, Labuan2 hari lalu· Lot 16, Lazenda Commercial Centre Phase 1RM 6.90/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55Family Shopping MartPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· Mutiara Niaga, KD6- KD10, Taman Mutiara, Sungai Dedaun, 87000 WP LabuanRM 6.90/ 250 g±0% berbanding biasa
  6. 66Layangan ShopperPasar mini·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· No. 703, Layangan Shopper, 87000 WP LabuanRM 6.90/ 250 g±0% berbanding biasa
  7. 77New CHP Guan EconmartPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 2, Taman Fulliwa Shophouse, Jalan Ranca- Ranca, 87008 WP LabuanRM 6.90/ 250 g±0% berbanding biasa
  8. 88Utama Jaya SuperstorePasar raya·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot D29- D36, Jalan Kemajuan/ Jln Ujung Pasir, P.o. Box 81995, 87029 WP Labuan, P.o. Box 81995RM 6.90/ 250 g±0% berbanding biasa
  9. 99Labuan SupermarketPasar raya·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 35-38 Jalan Muhibbah, P.o. Box 80883RM 7.00/ 250 g+1% berbanding biasa
  10. 1010Milimewah SuperstorePasar raya·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 22-27 Lazenda Commercial Centre, Phase LL, Jln Tun Mustapha, P.o. Box 80838, 87018 WP Labuan, Phase LL, Jln Tun Mustapha, P.o. Box 80838RM 7.00/ 250 g+1% berbanding biasa
  11. 1111D'One MartPasar raya·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 11-16, Lazenda Commercial Centre, 87028 WP Labuan, Lazenda Commercial CentreRM 7.20/ 250 g+4% berbanding biasa