price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 17.50 biasa · dari RM 15.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 40.50Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kgTulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 17.50Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 41.65Sebatian Cap Knife1kg · RM 9.20Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 18.35Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.50
Biasa
RM 17.50
Tertinggi
RM 17.60
5 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.50Biasa RM 17.50RM 17.60

Termurah di Labuan

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 17.50+1% · 1T
8101214161820Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202617.5015.5017.605
28 Sep 202617.5015.5017.607
21 Sep 202617.3015.5018.0011
14 Sep 202617.5015.5017.607
7 Sep 202617.5015.5017.607
24 Ogo 202617.4015.5018.0016
17 Ogo 202617.2515.5018.006
10 Ogo 202617.5015.5017.607
3 Ogo 202617.5515.5018.006
27 Jul 202617.5515.5017.606
20 Jul 202617.5515.5018.0010
13 Jul 202617.5515.5018.0010
6 Jul 202617.5515.5018.0010
29 Jun 202616.9015.5017.607
22 Jun 202617.5015.5018.607
15 Jun 202617.2515.5018.006
8 Jun 202616.9015.5017.607
1 Jun 202616.9015.5017.607
25 Mei 202617.1015.5017.604
18 Mei 202616.9515.5017.604
11 Mei 202616.3013.6017.605
4 Mei 202616.3015.5017.603
27 Apr 202616.3015.5017.603
20 Apr 202616.4515.5017.604
13 Apr 202616.3015.5017.603
6 Apr 202617.6017.6017.601
30 Mac 202617.6015.5017.603
16 Mac 202617.6015.5017.603
9 Mac 202616.959.2017.605
2 Mac 202617.5015.5017.605
23 Feb 202617.5015.5018.007
9 Feb 202617.3015.5017.6013
26 Jan 202617.3015.5018.0013
19 Jan 202616.8315.5018.006
12 Jan 202617.6015.5018.005
5 Jan 202617.6015.5018.004
22 Dis 202517.6015.5018.005
15 Dis 202517.6015.5018.005
8 Dis 202517.6015.5017.603
1 Dis 202517.6015.5017.603
24 Nov 202517.6015.5017.605
17 Nov 202517.6015.5017.605
10 Nov 202516.6015.5017.605
3 Nov 202517.5015.5017.607
27 Okt 202517.4015.5017.608
13 Okt 202517.4015.5017.6016
5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas
Semua jenis kedaiPasar raya 3Pasar mini 2
  1. 11Family Shopping MartTermurahPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan3 hari lalu· Mutiara Niaga, KD6- KD10, Taman Mutiara, Sungai Dedaun, 87000 WP LabuanRM 15.50/ 2 kg-11% berbanding biasa
  2. 22New CHP Guan EconmartPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan3 hari lalu· Lot 2, Taman Fulliwa Shophouse, Jalan Ranca- Ranca, 87008 WP LabuanRM 16.60/ 2 kg-5% berbanding biasa
  3. 33Sundry MartPasar raya·W.P Labuan, Labuan3 hari lalu· Sundry Mart Sdn Bhd, SP01-SP04, Ganggarak Permai, Jalan Pohon BatuRM 17.50/ 2 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Borneo Mart PltPasar mini·W.P Labuan, Labuan3 hari lalu· Lot 16, Lazenda Commercial Centre Phase 1RM 17.60/ 2 kg+1% berbanding biasa
  5. 55Kedai EkonomiPasar mini·Kawasan Bandar, Labuan3 hari lalu· Ba. Jln Ujong Pasir, W.P LabuanRM 17.60/ 2 kg+1% berbanding biasa