price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 9.20 biasa · dari RM 8.60

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 40.50Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kgTulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 17.50Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 41.65Sebatian Cap Knife1kg · RM 9.20Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 18.35Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.60
Biasa
RM 9.20
Tertinggi
RM 9.90
9 kedai1 kedai pada harga ini
RM 8.60Biasa RM 9.20

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 9.20+0% · 1T
8.608.809.009.209.409.609.8010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20269.208.609.909
28 Sep 20269.208.609.9010
21 Sep 20269.208.609.9010
14 Sep 20269.208.609.909
7 Sep 20269.208.609.907
24 Ogo 20269.208.609.9017
17 Ogo 20269.208.609.909
10 Ogo 20269.208.609.9010
3 Ogo 20269.208.609.908
27 Jul 20269.209.209.907
20 Jul 20269.208.609.908
13 Jul 20269.208.609.907
6 Jul 20269.208.609.9010
29 Jun 20269.158.609.508
22 Jun 20269.108.609.507
15 Jun 20268.908.609.504
8 Jun 20269.208.609.908
1 Jun 20269.208.609.908
25 Mei 20269.208.609.907
18 Mei 20268.708.609.507
11 Mei 20268.698.609.104
4 Mei 20269.108.609.203
27 Apr 20268.908.609.204
20 Apr 20268.708.609.103
13 Apr 20268.708.609.103
6 Apr 20269.509.109.902
30 Mac 20269.208.709.905
16 Mac 20269.158.609.906
9 Mac 20269.108.609.905
2 Mac 20269.158.609.908
23 Feb 20269.208.709.907
9 Feb 20269.208.709.9010
26 Jan 20269.208.609.2012
19 Jan 20269.208.609.907
12 Jan 20269.208.709.906
5 Jan 20269.209.009.906
22 Dis 20259.208.709.908
15 Dis 20259.208.709.908
8 Dis 20259.208.709.205
1 Dis 20258.908.609.206
24 Nov 20259.208.709.506
17 Nov 20259.208.709.504
10 Nov 20259.209.209.503
3 Nov 20259.359.209.704
27 Okt 20259.209.009.706
13 Okt 20259.208.709.7014
RM 9.90

Termurah di Labuan

9 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 6Pasar mini 2Pasar raya besar 1
  1. 11Bataras HypermarketTermurahPasar raya besar·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Su 3494, Jalan Tun Mustapha, Kampung Batu Arang, 87000 WP LabuanRM 8.60/ 1kg-7% berbanding biasa
  2. 22Layangan ShopperPasar mini·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· No. 703, Layangan Shopper, 87000 WP LabuanRM 8.70/ 1kg-5% berbanding biasa
  3. 33Savemore Supermarket PltPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 8-14, Bukit Garden, Kg. Bukit Kalam, Jalan Mohd Salleh, 87000RM 8.70/ 1kg-5% berbanding biasa
  4. 44Emporium Labuan Shopping MartPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· IR7/12- 1R12/16, Manmohan Warehouse, Jalan Patau- Patau II, P.o. Box 80792RM 9.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  5. 55Family Shopping MartPasar raya·Kawasan Luar Bandar, Labuan2 hari lalu· Mutiara Niaga, KD6- KD10, Taman Mutiara, Sungai Dedaun, 87000 WP LabuanRM 9.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  6. 66Utama Jaya SuperstorePasar raya·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot D29- D36, Jalan Kemajuan/ Jln Ujung Pasir, P.o. Box 81995, 87029 WP Labuan, P.o. Box 81995RM 9.20/ 1kg±0% berbanding biasa
  7. 77Sundry MartPasar raya·W.P Labuan, Labuan2 hari lalu· Sundry Mart Sdn Bhd, SP01-SP04, Ganggarak Permai, Jalan Pohon BatuRM 9.50/ 1kg+3% berbanding biasa
  8. 88D'One MartPasar raya·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Lot 11-16, Lazenda Commercial Centre, 87028 WP Labuan, Lazenda Commercial CentreRM 9.90/ 1kg+8% berbanding biasa
  9. 99Kedai EkonomiPasar mini·Kawasan Bandar, Labuan2 hari lalu· Ba. Jln Ujong Pasir, W.P LabuanRM 9.90/ 1kg+8% berbanding biasa