price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

1kg

RM 8.90 biasa · dari RM 8.02

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 34.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.99Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.50Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.90Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.15Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 8.02
Biasa
RM 8.90
Tertinggi
RM 9.90
17 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 8.90+2% · 1T
8.008.509.009.5010.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20268.908.029.9017
28 Sep 20268.908.029.9016
21 Sep 20268.908.029.9016
14 Sep 20268.908.029.9016
7 Sep 20268.908.029.9015
24 Ogo 20268.908.029.9032
17 Ogo 20268.908.029.7517
10 Ogo 20268.908.029.7515
3 Ogo 20268.908.029.7516
27 Jul 20268.508.029.7517
20 Jul 20268.908.029.7518
13 Jul 20268.908.029.7519
6 Jul 20268.908.029.7520
29 Jun 20268.908.029.7520
22 Jun 20268.908.029.7518
15 Jun 20268.708.029.7518
8 Jun 20268.508.029.5015
1 Jun 20268.508.029.2913
25 Mei 20268.508.029.2916
18 Mei 20268.508.029.2915
11 Mei 20268.708.029.2914
4 Mei 20268.508.029.2011
27 Apr 20268.708.029.2912
20 Apr 20268.708.029.2914
13 Apr 20268.708.029.2912
6 Apr 20268.508.029.2912
30 Mac 20268.508.029.2913
16 Mac 20268.508.029.9027
9 Mac 20268.508.029.9014
2 Mac 20268.508.029.9014
23 Feb 20268.508.029.9011
9 Feb 20268.508.029.9027
26 Jan 20268.508.029.7526
19 Jan 20268.908.029.7513
12 Jan 20268.908.029.7512
5 Jan 20268.908.029.7511
22 Dis 20258.908.029.7513
15 Dis 20258.508.029.2913
8 Dis 20258.708.029.5014
1 Dis 20258.908.029.5013
24 Nov 20258.908.029.5014
17 Nov 20258.908.029.7415
10 Nov 20258.908.029.7415
3 Nov 20258.908.029.7412
27 Okt 20258.908.029.7414
13 Okt 20258.708.029.7426
RM 8.02Biasa RM 8.90RM 9.90

Termurah di Terengganu

17 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 9Kedai runcit 3Pasar mini 3Pasar raya besar 2
  1. 11Pacific HypermarketTermurahPasar raya besar·Kuala Terengganu, Terengganu3 hari lalu· G888 & 1888 KTCC Mall, Muara Selatan, Kuala TerengganuRM 8.02/ 1kg-10% berbanding biasa
  2. 2299 Speed Mart Dataran AustinPasar mini·Kuala Nerus, Terengganu3 hari lalu· (3867) Tg Kg Wakaf Tembesu, no:pt 35345 & PT 35346 (G), Dataran Austin, Wakaf TembesuRM 8.20/ 1kg-8% berbanding biasa
  3. 3399 Speed Mart Permint JayaPasar mini·Kuala Terengganu, Terengganu3 hari lalu· PT 2022 & PT 2023 (G), Perkedaian Permint Jaya IV, ChenderingRM 8.20/ 1kg-8% berbanding biasa
  4. 44Econsave Gong BadakPasar raya besar·Kuala Nerus, Terengganu3 hari lalu· Lot 22051, Jalan Taman SemarakRM 8.20/ 1kg-8% berbanding biasa
  5. 55Econsave TanjungPasar raya·Kuala Terengganu, Terengganu3 hari lalu· Econsave Cash & Carry (Ec) Sdn. Bhd., Pasaraya Aras 1 Hingga Aras 3, Kompleks Taman Selera Tanjung, Jalan Sultan Zainal AbidinRM 8.20/ 1kg-8% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya Marang (TR0048869-K)Pasar mini·Marang, Terengganu3 hari lalu· Lot 435, Kg. Kijing, Marang, TerengganuRM 8.80/ 1kg-1% berbanding biasa
  7. 77Cola Agency & Trading S.BPasar raya·Kemaman, Terengganu3 hari lalu· K111-K117, Jalan Abdul Rahman, 24000 KemamanRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  8. 88Nirwana Maju Sdn Bhd (432159-V)Pasar raya·Kuala Terengganu, Terengganu3 hari lalu· Lot 1354, Jalan Kubang Tangga, Kampung Kubang Tangga, Kuala TerengganuRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  9. 99Pasaraya Pantai Timor JertehPasar raya·Besut, Terengganu3 hari lalu· Lot 4125-4136, Jalan Zainal Abidin, 22000 Jerteh TerengganuRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Pasaraya PXR Wakaf TapaiPasar raya·Marang, Terengganu3 hari lalu· Lot 52502, Jln Kuala Berang, Pekan Wakaf Tapai, MarangRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  11. 1111Pasaraya Xiri Gong DatokPasar raya·Kuala Nerus, Terengganu3 hari lalu· Pasaraya Xiri Sdn. Bhd. (712975-P), Cawangan Gong Datok, Lot 7049, Jalan Mengabang Telipot, Kampung Gong Datok, Kuala TerengganuRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  12. 1212XR Mart (910719x)Kedai runcit·Kuala Terengganu, Terengganu3 hari lalu· Xiri (K.berang) Sdn. Bhd., Lot 8217, Mukim Manir, Kuala TerengganuRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  13. 1313XR Mart Gong BadakKedai runcit·Kuala Nerus, Terengganu3 hari lalu· Xiri (K.berang) Sdn. Bhd. Cawangan Gong Badak, Lot 18115-18117 Taman Sejati, Jalan Tembusu, Kuala TerengganuRM 8.90/ 1kg±0% berbanding biasa
  14. 1414Nirwana Maju Sdn BhdPasar raya·Dungun, Terengganu3 hari lalu· Lot 1572, Mukim Kuala Dungun, Jalan Yahya Ahmad, 23000 DungunRM 9.29/ 1kg+4% berbanding biasa
  15. 1515Oco MartKedai runcit·Marang, Terengganu3 hari lalu· PT 14660-14664, Taman Tapai IndahRM 9.50/ 1kg+7% berbanding biasa
  16. 1616Pasaraya Econjaya Sdn. Bhd.Pasar raya·Besut, Terengganu3 hari lalu· PT 310-315, Jalan Faridah, Jerteh, 22000 Jerteh TerengganuRM 9.75/ 1kg+10% berbanding biasa
  17. 1717Pasar Raya Berkat Yusri BesutPasar raya·Besut, Terengganu3 hari lalu· Lot 467, Simpang Empat, Jalan Tembila, Kampong RajaRM 9.90/ 1kg+11% berbanding biasa