price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 6.20

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 6.20
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.60
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 6.20Biasa RM 6.30RM 6.60

Termurah berhampiran Yak Guan Sdn Bhd

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30+0% · 1T
6.206.306.406.506.606.70Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.306.206.603
28 Sep 20266.306.206.603
21 Sep 20266.306.206.603
14 Sep 20266.306.206.603
7 Sep 20266.306.206.603
24 Ogo 20266.306.206.606
17 Ogo 20266.306.206.603
10 Ogo 20266.306.206.603
3 Ogo 20266.306.206.603
27 Jul 20266.306.206.603
20 Jul 20266.306.206.603
13 Jul 20266.456.306.602
6 Jul 20266.306.206.603
29 Jun 20266.306.206.603
22 Jun 20266.306.206.603
15 Jun 20266.306.206.603
8 Jun 20266.306.206.603
25 Mei 20266.306.206.605
18 Mei 20266.306.206.603
11 Mei 20266.306.206.603
4 Mei 20266.306.206.603
27 Apr 20266.256.206.302
20 Apr 20266.306.206.603
13 Apr 20266.306.206.603
6 Apr 20266.306.206.603
30 Mac 20266.306.206.603
16 Mac 20266.306.206.603
9 Mac 20266.306.206.603
2 Mac 20266.306.206.603
23 Feb 20266.306.206.603
9 Feb 20266.456.206.706
26 Jan 20266.306.206.606
19 Jan 20266.306.306.603
12 Jan 20266.306.206.603
5 Jan 20266.306.206.603
22 Dis 20256.306.206.603
15 Dis 20256.306.206.603
8 Dis 20256.306.206.603
1 Dis 20256.306.206.603
24 Nov 20256.306.206.603
17 Nov 20256.306.206.603
10 Nov 20256.306.206.603
3 Nov 20256.306.206.603
27 Okt 20256.306.206.603
20 Okt 20256.306.206.603
13 Okt 20256.306.206.603
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11Goh Joo Hak Trading Sdn BhdTermurahPasar mini·900 m3 hari lalu· Lot 458, Kampung Semunin Cina, LunduRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  2. 22Yak Guan Sdn BhdPasar mini·0 m3 hari lalu· Pekan Lundu, 94500 Lundu, SarawakRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33BS Supermart Sdn. Bhd. (Lundu)Pasar mini·~1.9 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Pekan Lundu, LunduRM 6.60/ 250 g+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.