price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.49

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.49
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.90
18 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30-3% · 1T
5.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.305.496.9018
28 Sep 20266.305.656.9020
21 Sep 20266.305.496.9019
14 Sep 20266.305.496.9019
7 Sep 20266.305.496.9020
24 Ogo 20266.405.496.9040
17 Ogo 20266.305.656.9020
10 Ogo 20266.405.406.9020
3 Ogo 20266.305.496.9020
27 Jul 20266.405.656.9020
20 Jul 20266.305.656.9019
13 Jul 20266.405.656.9020
6 Jul 20266.505.656.9019
29 Jun 20266.305.656.9019
22 Jun 20266.405.656.9020
15 Jun 20266.305.656.9019
8 Jun 20266.405.656.9020
1 Jun 20266.405.656.9020
18 Mei 20266.305.496.9040
11 Mei 20266.305.496.9019
4 Mei 20266.305.656.9019
27 Apr 20266.305.656.9017
20 Apr 20266.305.656.9015
13 Apr 20266.505.656.9017
6 Apr 20266.505.656.9017
30 Mac 20266.405.656.9018
16 Mac 20266.505.496.9017
9 Mac 20266.405.496.9018
2 Mac 20266.405.496.9018
23 Feb 20266.505.496.9019
9 Feb 20266.505.656.9040
26 Jan 20266.505.656.9040
19 Jan 20266.505.656.9018
12 Jan 20266.505.656.9017
5 Jan 20266.505.656.9018
22 Dis 20256.505.656.9019
15 Dis 20256.505.656.9019
8 Dis 20256.505.496.9019
1 Dis 20256.505.656.9019
24 Nov 20256.505.496.9019
17 Nov 20256.505.496.9018
10 Nov 20256.505.496.9018
3 Nov 20256.505.496.9018
27 Okt 20256.505.496.9018
13 Okt 20256.505.506.9034
RM 5.49Biasa RM 6.30RM 6.90

Termurah berhampiran Worldcome Mart Sdn Bhd

18 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 9Pasar mini 6Kedai runcit 2Pasar basah 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya Econsave SegamatTermurahPasar raya·320 m3 hari lalu· No. 25-39 Jalan Syed Abdul Kadir, Kampung Abdullah, 85000 Segamat JohorRM 5.49/ 250 g-13% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Sdn Bhd Taman MegaPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. 8 & 9 Jalan Mega 1, Taman MegaRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  3. 3399 Speed Mart (Cawangan Tenang)Pasar mini·340 m3 hari lalu· No. 8 & 9g, Jalan Emas 1, Taman Segar, Tenang StationRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  4. 4499 Speed Mart (Cawangan Segamat Baru)Pasar mini·3.1 km3 hari lalu· No. 3A & 5g, Jalan Nagasari 15A, Bandar Segamat BaruRM 5.69/ 250 g-10% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya BillionPasar raya·430 m3 hari lalu· No 27, Jln Rose, Bandar Seberang, 85000 Segamat, JohorRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  6. 66Worldcome Mart Sdn BhdPasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 62-5, Jalan Tenang, Labis JohorRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  7. 77TF Value Mart Sdn Bhd SegamatPasar raya·10 m3 hari lalu· Lot 1528, PTB 1234, Jalan Genuang, 85000 SegamatRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  8. 88Kedai Runcit AnekaKedai runcit·~1.8 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 48 & 49, Tenang Station, 85000, Segamat, JohorRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  9. 99Pasaraya Nirwana SegamatPasar raya·~1.8 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Pasaraya Nirwana Segamat, Lot 588, (No 8), Jln Yusof Abd Rahman, 85000 Segamat, JohorRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  10. 1010Pasaraya WorldcomePasar mini·6.2 km3 hari lalu· No. 26, 27 & 28, Jalan Bistari 1/1, Taman Yayasan, Buloh KasapRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  11. 1111Pasar Awam SegamatPasar basah·1.5 km3 hari lalu· Pasar Awam Segamat, Jln Pasar, 85000 Segamat, JohorRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  12. 1212Kedai Runcit Izi MartKedai runcit·3.9 km3 hari lalu· No 17, Jalan Perdana, Taman Perdana, Bukit Siput, 85020 Segamat, JohorRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  13. 1313Pasaraya Nirwana Taman YayasanPasar raya·6.4 km3 hari lalu· PTD 3189, KM 1, Lot 7286, Lebuhraya Segamat-Kuantan, 85000 Segamat, JohorRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  14. 1414Big 10 GrocerPasar raya·4.4 km3 hari lalu· No. 9 Tingkat Bawah, Jalan Putra 1/4, Bandar IOIRM 6.59/ 250 g+5% berbanding biasa
  15. 151568 Fresh Mart Sdn BhdPasar mini·6.6 km3 hari lalu· No. 34, 35 & 36, Jalan Bistari 4/9, Taman YayasanRM 6.60/ 250 g+5% berbanding biasa
  16. 1616Megamart Segamat (Cawangan IOI)Pasar raya·4.8 km3 hari lalu· No 16-20 Jalan Putra 1/5, Bandar IOIRM 6.79/ 250 g+8% berbanding biasa
  17. 1717Yeow Sheng Mini MartPasar mini·~1.8 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 23A, 23B-23C, Jalan Tenang, 85300 SegamatRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  18. 1818Pasaraya DenwayPasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 Jalan Hijau, Taman Bandar Jaya, 85300 Labis, JohorRM 6.90/ 250 g+10% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.