price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.60

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.60
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.90
15 kedai2 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.00+0% · 1T
5.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.005.606.9025
28 Sep 20266.005.606.9027
21 Sep 20266.005.606.9028
14 Sep 20266.005.456.9027
7 Sep 20266.005.456.9027
24 Ogo 20266.005.496.9053
17 Ogo 20266.005.606.9026
10 Ogo 20266.005.606.9026
3 Ogo 20266.005.606.9026
27 Jul 20266.005.606.9026
20 Jul 20266.005.606.9027
13 Jul 20266.005.606.9025
6 Jul 20266.005.606.9027
29 Jun 20266.005.606.5024
22 Jun 20266.005.606.9027
15 Jun 20266.005.606.9026
8 Jun 20266.005.606.9025
1 Jun 20266.005.606.9026
25 Mei 20266.005.606.9027
18 Mei 20266.005.606.9027
11 Mei 20266.005.606.9025
4 Mei 20266.005.606.9027
27 Apr 20266.005.606.9025
20 Apr 20266.005.606.9026
13 Apr 20266.005.606.9026
6 Apr 20266.005.606.8024
30 Mac 20266.005.606.9025
16 Mac 20266.005.606.9026
9 Mac 20266.005.606.9026
2 Mac 20266.005.606.9026
23 Feb 20266.005.606.6025
9 Feb 20266.165.606.9049
26 Jan 20266.005.606.9054
19 Jan 20266.165.606.9025
12 Jan 20266.155.606.9024
5 Jan 20266.005.606.6024
22 Dis 20256.005.606.6024
15 Dis 20256.005.606.6023
8 Dis 20256.005.606.6025
1 Dis 20256.005.606.6025
24 Nov 20256.005.606.6025
17 Nov 20256.005.606.7026
10 Nov 20256.005.456.7025
3 Nov 20256.005.456.6025
27 Okt 20256.005.456.7023
13 Okt 20256.005.456.8050
RM 5.60Biasa RM 6.30RM 6.90

Termurah berhampiran Pacific Hypermarket & Dept. Store Sdn Bhd

15 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 6Pasar mini 4Pasar raya besar 2Kedai runcit 2Pasar basah 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Cash & Carry Sdn. Bhd. KamuntingTermurahPasar raya·4.1 km3 hari lalu· Lot 5830, Jalan Perusahaan Satu, Kawasan Perindustrian Kamunting, 34600 Kamunting, Lot 5830, Jalan Perusahaan Satu, Kawasan Perindustrian Kamunting, 34600 KamuntingRM 5.60/ 250 g-11% berbanding biasa
  2. 2
2
Pasaraya Econo KamuntingTermurahPasar raya·4.8 km3 hari lalu· No 47, 49 & 51, Jalan Medan Kamunting 1, Medan Kamunting, Kamunting
RM 5.60/ 250 g-11% berbanding biasa
  • 33S & K Shop Sdn BhdPasar mini·~4.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 23, Lorong 3, Pekan Kamunting, KamuntingRM 5.70/ 250 g-10% berbanding biasa
  • 44G.l.r StoreKedai runcit·~3.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 27, Halaman PasarRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 55Pasar Mini K.K MajuPasar mini·~3.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 693-694, Jalan Taman Kaya 2, Taman KayaRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  • 66Pasaraya Jayeng SBKPasar mini·~4.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 20, Lorong Mewah 8, Taman Mewah, KamuntingRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  • 77AEON co.(m) Bhd.Pasar raya besar·2.9 km3 hari lalu· Lot 8576 & 8577, Pusat Membeli-Belah AEON, Jalan Kamunting, 34000 Taiping, PerakRM 6.16/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 88TF Value Mart Sdn BhdPasar raya·~4.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 23831, Jalan Perusahaan 3, Kawasan Perindustrian Kamunting, 34600 Kamunting, PerakRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 99TY Pasaraya KamuntingPasar raya·~4.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 34482, Jalan Perusahaan 3, Kamunting Industrial Estate, KamuntingRM 6.40/ 250 g+2% berbanding biasa
  • 1010Pacific Hypermarket & Dept. Store Sdn BhdPasar raya besar·0 m3 hari lalu· Taiping Mall Taiping, 34000 Taiping, PerakRM 6.42/ 250 g+2% berbanding biasa
  • 1111The Store KamuntingPasar raya·3.6 km3 hari lalu· The Store (Malaysia) Sdn Bhd Branch Taiping (Kamunting), PT 13952, Jalan Medan Saujana, 34600 KamuntingRM 6.42/ 250 g+2% berbanding biasa
  • 1212Arda TH Fresh MartPasar raya·200 m3 hari lalu· No 33, 35 & 37, Lorong PK 7, Jalan Stesyen, Kawasan Perusahaan Kamunting, KamuntingRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1313Jerneh Jaya Fresh MartKedai runcit·~4.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 17, Lorong Mewah 8, Taman Mewah, KamuntingRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1414TY Pasaraya Jimat Medan SuriaPasar mini·2.6 km3 hari lalu· No 8, Persiapan Medan Suria, Taman SuriaRM 6.60/ 250 g+5% berbanding biasa
  • 1515Pasar Besar KamuntingPasar basah·4.1 km3 hari lalu· 34600 Kamunting, Taiping, Perak, 34600 Kamunting, Taiping, PerakRM 6.90/ 250 g+10% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.