price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ikan Babas

250 g

RM 6.00 biasa · dari RM 5.60

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.60
Biasa
RM 6.00
Tertinggi
RM 6.30
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.60Biasa RM 6.00RM 6.30

Termurah berhampiran Eng Heng Bee

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.00+0% · 1T
4.004.505.005.506.006.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.005.496.4221
28 Sep 20266.005.596.5021
21 Sep 20266.005.596.5021
14 Sep 20266.005.456.5021
7 Sep 20266.005.456.5021
24 Ogo 20266.005.456.5040
17 Ogo 20266.085.606.5020
10 Ogo 20266.085.606.5020
3 Ogo 20266.005.606.5021
27 Jul 20266.005.606.5021
20 Jul 20266.005.606.5021
13 Jul 20266.005.606.5021
6 Jul 20266.005.606.5021
29 Jun 20266.005.606.5021
22 Jun 20266.005.606.5021
15 Jun 20266.005.606.5021
8 Jun 20266.085.606.5020
1 Jun 20265.995.596.4219
25 Mei 20266.005.596.5020
18 Mei 20266.005.606.5021
11 Mei 20266.085.606.5020
4 Mei 20266.085.606.5020
27 Apr 20266.005.606.5021
20 Apr 20266.005.606.5021
13 Apr 20266.005.596.5021
6 Apr 20266.085.596.5020
30 Mac 20266.005.606.5021
16 Mac 20266.004.106.5021
9 Mac 20266.005.606.5021
2 Mac 20266.005.606.5021
23 Feb 20266.005.606.5021
9 Feb 20266.085.606.5040
26 Jan 20266.005.606.5041
19 Jan 20266.085.606.5020
12 Jan 20266.005.606.5021
5 Jan 20266.005.606.5021
22 Dis 20256.005.606.5021
15 Dis 20256.155.606.5019
8 Dis 20256.085.606.5020
1 Dis 20256.005.606.5021
24 Nov 20256.005.606.5021
17 Nov 20256.005.606.5020
10 Nov 20256.005.606.5021
3 Nov 20256.005.606.5021
27 Okt 20256.005.496.5021
13 Okt 20256.005.496.5040
Semua jenis kedaiPasar basah 1Pasar mini 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11Lotuss Store (Tesco Mergong)TermurahPasar raya besar·5.0 km3 hari lalu· No 1, Lebuhraya Sultanah Bahiyah, 05150 Alor Setar, KedahRM 5.60/ 250 g-7% berbanding biasa
  2. 22Eng Heng BeePasar mini·0 m3 hari lalu· Kampung Kepala Parit Dalam, Pekan Simpang 4, 06660 Alor Star, KedahRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33Pasar Besar Alor StarPasar basah·2.8 km3 hari lalu· Bangunan Besar, Jalan Tunku Abdul Rahman, 05050 Alor StarRM 6.30/ 250 g+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.