price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 30.99

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 30.99
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 38.90
18 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 33.50-1% · 1T
283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202633.5031.9036.507
28 Sep 202632.9731.9036.008
21 Sep 202632.9931.9036.007
14 Sep 202632.9931.9036.007
7 Sep 202632.4731.9036.008
24 Ogo 202632.9231.9036.0016
17 Ogo 202632.9231.9036.008
10 Ogo 202632.9231.9036.008
3 Ogo 202632.9231.9036.008
27 Jul 202633.1531.9036.008
20 Jul 202633.1531.9036.008
13 Jul 202632.8531.9036.008
6 Jul 202632.9931.9036.009
29 Jun 202633.1031.9036.008
22 Jun 202632.7031.9035.909
15 Jun 202633.2531.9036.008
8 Jun 202633.5032.9036.009
1 Jun 202632.9932.5036.009
25 Mei 202632.9932.5036.009
18 Mei 202633.5032.9036.009
11 Mei 202632.9032.5036.009
4 Mei 202632.9032.5036.009
27 Apr 202632.9032.5036.009
20 Apr 202632.9032.8536.008
13 Apr 202632.9032.8536.009
6 Apr 202632.9031.5036.007
30 Mac 202632.2030.3036.008
16 Mac 202632.2030.3036.008
9 Mac 202630.9030.3036.007
2 Mac 202630.9030.4036.008
23 Feb 202630.9030.4036.008
9 Feb 202629.8828.8836.0014
26 Jan 202631.8829.3836.0015
19 Jan 202631.9229.3836.008
12 Jan 202631.9531.8836.007
5 Jan 202634.5031.9036.005
22 Dis 202532.9031.9036.007
15 Dis 202533.9032.9036.005
8 Dis 202533.4531.9536.008
1 Dis 202533.9031.9536.008
24 Nov 202533.9033.6536.007
17 Nov 202533.9033.6536.007
10 Nov 202533.9033.4034.505
3 Nov 202533.9033.4036.008
27 Okt 202533.9033.4036.008
13 Okt 202533.9032.9536.0016
RM 30.99Biasa RM 35.90RM 38.90

Termurah berhampiran Pasaraya Megah Dengkil

18 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 9Pasar raya 7Kedai runcit 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11AEON Big AlamandaTermurahPasar raya besar·9.3 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 30.99/ 5 kg-14% berbanding biasa
  2. 22Econsave Mart Salak TinggiPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No 35 & 37, Jalan ST1C, Medan 88, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.90/ 5 kg-11% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Salak TinggiPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No 31 & 33, Jalan St 1C/6, Medan 88, 27 Jalan St 1C/6, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 32.95/ 5 kg-8% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya Megah DengkilPasar raya·0 m3 hari lalu· 1-11, Jalan Putra 2, Taman Desa Dengkil, 43800 Dengkil, SelangorRM 32.99/ 5 kg-8% berbanding biasa
  5. 55Pasar Mini 99 Speedmart Presint 9Pasar mini·8.3 km3 hari lalu· T.001-U.01, No. 1 Jalan P9 E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 33.50/ 5 kg-7% berbanding biasa
  6. 6699 Speedmart KosmopleksPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No E011 (Ground Floor Jalan 6, Kosmopleks, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 33.50/ 5 kg-7% berbanding biasa
  7. 77Econsave Mart Taman SerojaPasar mini·7.6 km3 hari lalu· No 5 & 7, Jalan Seroja 6, Taman Seroja, 43900 SepangRM 33.90/ 5 kg-6% berbanding biasa
  8. 88Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·7.6 km3 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 34.00/ 5 kg-5% berbanding biasa
  9. 99Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·4.8 km3 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·6.7 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  11. 1111Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·8.3 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  12. 1212Cold Storage AlamandaPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Alamanda Shopping Centre, Lower Ground Floor, Presint 1, Jalan Alamanda, 62000 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  13. 1313My Hero Hypermarket Presint 3Pasar raya·5.8 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 36.39/ 5 kg+1% berbanding biasa
  14. 1414Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·7.1 km3 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 36.50/ 5 kg+2% berbanding biasa
  15. 1515Segi Fresh Pekan SalakPasar raya·~8.3 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Pusat Perniagaan, No 8 & 10, Jalan PPS1 43900 SepangRM 36.50/ 5 kg+2% berbanding biasa
  16. 1616Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·7.4 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 36.90/ 5 kg+3% berbanding biasa
  17. 1717Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·7.2 km3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 36.95/ 5 kg+3% berbanding biasa
  18. 1818MBG Fresh MarketPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 38.90/ 5 kg+8% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.