price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 33.99

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 33.99
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 37.90
11 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 34.40-1% · 1T
283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202634.4033.5035.694
28 Sep 202633.8930.9935.995
21 Sep 202634.8032.4935.993
14 Sep 202634.8032.4935.993
7 Sep 202633.6531.8935.994
24 Ogo 202631.9530.9935.999
17 Ogo 202633.3530.9935.994
10 Ogo 202635.4030.9937.904
3 Ogo 202635.9930.9937.903
27 Jul 202634.2931.9935.995
20 Jul 202633.5531.9935.994
13 Jul 202633.1431.9035.994
6 Jul 202635.8231.9037.904
29 Jun 202633.9530.9937.904
22 Jun 202633.9530.9937.904
15 Jun 202635.8233.5037.904
8 Jun 202633.9932.9035.653
1 Jun 202633.9932.9035.653
25 Mei 202633.9932.9035.653
18 Mei 202633.9932.9035.653
11 Mei 202635.6532.9037.903
4 Mei 202632.9030.9936.793
27 Apr 202630.9930.9930.991
20 Apr 202631.9931.9931.991
13 Apr 202631.9931.9931.991
6 Apr 202631.9931.9931.991
30 Mac 202631.9931.9931.991
16 Mac 202631.9931.9931.991
9 Mac 202631.9931.9931.991
2 Mac 202631.9931.9931.991
23 Feb 202630.8830.8830.881
9 Feb 202632.7729.8835.654
26 Jan 202633.9430.8835.994
19 Jan 202633.4430.8835.992
12 Jan 202634.4432.8835.992
5 Jan 202633.3431.8834.802
22 Dis 202534.4033.9934.802
15 Dis 202534.8033.9935.993
8 Dis 202534.8033.9935.993
1 Dis 202535.2334.8035.652
24 Nov 202535.5334.8036.252
17 Nov 202535.5334.8036.252
10 Nov 202535.5334.8036.252
3 Nov 202534.7334.6534.802
27 Okt 202534.2333.6534.802
13 Okt 202534.8033.9935.995
RM 33.99Biasa RM 35.90RM 37.90

Termurah berhampiran Pasar Pagi Sri Gombak

11 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar mini 2Pasar basah 1Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11TMG Mart (Sri Gombak) Sdn BhdTermurahPasar raya·860 m3 hari lalu· Lot 1385, Jalan Industri Bolton, 68100 Batu CavesRM 33.99/ 5 kg-5% berbanding biasa
  2. 22Pasar Pagi Sri GombakPasar basah·0 m3 hari lalu· Jalan 1, Taman Sri Gombak, 68100 Batu Caves, SelangorRM 34.80/ 5 kg-3% berbanding biasa
  3. 33Super Seven Trade Centre (KLTS)Pasar raya·2.6 km3 hari lalu· 62-G To 68-G, KL Traders Square, NO.99, Jalan GombakRM 34.90/ 5 kg-3% berbanding biasa
  4. 44The Store (M3 Mall Tmn Melati)Pasar raya·3.2 km3 hari lalu· Lot G-25, L1-25 & L2-23, M3 Mall, Jalan Madrasah, Taman MelatiRM 35.43/ 5 kg-1% berbanding biasa
  5. 55TF Value-Mart Batu CavesPasar raya besar·1.2 km3 hari lalu· 10243, Jalan Batu Caves, Taman Samudra, 68100, Batu Caves, SelangorRM 35.69/ 5 kg-1% berbanding biasa
  6. 66Giant Mini KLTSPasar mini·690 m3 hari lalu· 92-G Plaza KL Traders Square Block A, Jalan Gombak Kampung KuantanRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Giant Mini Maxim CitylightsPasar mini·4.1 km3 hari lalu· No. S-G-G05, Maxim Citylights Sentul, No. 25, Jalan Sentul PerdanaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  8. 88Shuang-Lim Cash & CarryPasar raya·4.8 km3 hari lalu· C/O Center Mart, Jalan 3/23A, Taman Danau Kota, Off Jalan Genting KlangRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  9. 99Urban Market Place Sentul PointPasar raya·5.0 km3 hari lalu· Lot Ag-3, Sentul Point, No. 8, Jalan Sentul PerdanaRM 36.90/ 5 kg+3% berbanding biasa
  10. 1010Village Grocer LSH33Pasar raya·3.9 km3 hari lalu· LG-1, Laman Seri Harmono (LSH33), No. 3, Jalan Batu Muda Tambahan 3, SentulRM 36.95/ 5 kg+3% berbanding biasa
  11. 1111My Mydin (Danau Saujana)Pasar raya·4.2 km3 hari lalu· Lot No. G22, Platinum Lake Condominum, PV 12, No 6, Jalan Langkawi, SetapakRM 37.90/ 5 kg+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.