price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 30.99

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 30.99
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 38.90
14 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 35.90+0% · 1T
28303234363840Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202635.9030.9938.9014
28 Sep 202635.9028.9938.9013
21 Sep 202635.9030.9538.9012
14 Sep 202635.9030.9538.9012
7 Sep 202635.9030.9538.9013
24 Ogo 202635.9031.9538.9024
17 Ogo 202635.4532.7938.9012
10 Ogo 202635.6132.8038.9011
3 Ogo 202635.9031.8538.9013
27 Jul 202635.2930.9938.9013
20 Jul 202635.6030.9938.9012
13 Jul 202635.6030.9938.9012
6 Jul 202635.9030.9538.9012
29 Jun 202634.0031.8538.9011
22 Jun 202634.9531.8538.9012
15 Jun 202635.9032.8038.9013
8 Jun 202635.9031.9938.9012
1 Jun 202635.9031.9938.9012
25 Mei 202635.9033.5038.9011
18 Mei 202635.7630.9038.9010
11 Mei 202635.9030.9038.9010
4 Mei 202635.9030.9038.909
27 Apr 202635.9029.9938.9012
20 Apr 202635.9030.9038.9011
13 Apr 202635.9030.9038.9012
6 Apr 202635.7630.9038.9010
30 Mac 202635.9029.9538.9011
16 Mac 202635.9029.9538.9011
9 Mac 202635.6130.3038.9011
2 Mac 202635.9030.4038.9011
23 Feb 202634.9528.8838.9012
9 Feb 202635.7628.8838.9018
26 Jan 202631.8829.8838.9015
19 Jan 202633.9929.8838.909
12 Jan 202635.9031.7838.909
5 Jan 202635.6131.7838.909
22 Dis 202532.9931.9038.907
15 Dis 202535.3031.9038.908
8 Dis 202535.9033.8538.907
1 Dis 202535.7631.9538.908
24 Nov 202535.6133.6538.909
17 Nov 202535.9033.6538.909
10 Nov 202535.9033.3038.909
3 Nov 202535.9533.4038.907
27 Okt 202535.6133.4038.909
13 Okt 202535.9032.9538.9017
RM 30.99Biasa RM 35.90RM 38.90

Termurah berhampiran Pasar Mini Darussalam Presint 9

14 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 6Pasar raya 4Pasar raya besar 3Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11AEON Big AlamandaTermurahPasar raya besar·1.7 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 30.99/ 5 kg-14% berbanding biasa
  2. 22Lotus’s IOI Mall PutrajayaPasar raya besar·4.8 km3 hari lalu· At-1, IOI City Mall Lebuh Irc, IOI Resort City, 62502 PutrajayaRM 31.90/ 5 kg-11% berbanding biasa
  3. 33Pasar Mini 99 Speedmart Presint 9Pasar mini·3.1 km3 hari lalu· T.001-U.01, No. 1 Jalan P9 E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 33.50/ 5 kg-7% berbanding biasa
  4. 44Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·0 m3 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 34.00/ 5 kg-5% berbanding biasa
  5. 55AEON IOI Putrajaya StorePasar raya besar·4.8 km3 hari lalu· AEON IOI PUTRAJAYA STORE, Lot 2AT-1&2, IOI City Mall Lebuh IRC, IOI Resort CityRM 35.61/ 5 kg-1% berbanding biasa
  6. 66Cold Storage AlamandaPasar raya·1.8 km3 hari lalu· Alamanda Shopping Centre, Lower Ground Floor, Presint 1, Jalan Alamanda, 62000 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·2.9 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·3.3 km3 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  9. 99My Hero Hypermarket Presint 3Pasar raya·2.3 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 36.39/ 5 kg+1% berbanding biasa
  10. 1010Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·620 m3 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 36.50/ 5 kg+2% berbanding biasa
  11. 1111Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·2.2 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 36.90/ 5 kg+3% berbanding biasa
  12. 1212Mydin Bazaar Presint 15Pasar raya·3.0 km3 hari lalu· Mydin Bazaar Putrajaya 42, Jalan Diplomatik 1, Presint 15, 62130 PutrajayaRM 37.90/ 5 kg+6% berbanding biasa
  13. 1313MBG Fresh MarketPasar raya·1.8 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 38.90/ 5 kg+8% berbanding biasa
  14. 1414Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 11Pasar mini·4.8 km3 hari lalu· NO.1, Jalan P11 E/5, Presint 11, 62300 PutrajayaRM 38.90/ 5 kg+8% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.