price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 31.95

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 31.95
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 36.99
11 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 33.99-6% · 1T
283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202633.9930.9037.4916
28 Sep 202635.9931.9537.4917
21 Sep 202635.9931.9537.4915
14 Sep 202635.9931.9537.4915
7 Sep 202635.9031.9537.4916
24 Ogo 202635.9031.9537.4933
17 Ogo 202635.9932.8537.4917
10 Ogo 202635.9032.8537.4917
3 Ogo 202635.9032.8537.4916
27 Jul 202635.9031.9037.4915
20 Jul 202635.9931.9037.4916
13 Jul 202635.9931.9037.4915
6 Jul 202635.9931.9037.4915
29 Jun 202635.9931.9037.4916
22 Jun 202635.9931.9037.4917
15 Jun 202635.9931.9036.9915
8 Jun 202635.9933.5036.9913
1 Jun 202635.9032.4936.9914
25 Mei 202635.9533.5036.9914
18 Mei 202635.9033.5036.9914
11 Mei 202635.9532.5036.9914
4 Mei 202635.9532.5036.9914
27 Apr 202635.9932.5036.9912
20 Apr 202635.9932.8536.9912
13 Apr 202635.9931.5036.9911
6 Apr 202635.9931.5036.999
30 Mac 202635.9531.5036.9912
16 Mac 202635.9931.5036.9912
9 Mac 202635.9530.4036.9914
2 Mac 202635.9930.4036.9915
23 Feb 202635.9029.8836.9915
9 Feb 202633.3928.8836.9928
26 Jan 202635.7028.8836.9928
19 Jan 202635.9531.9536.9914
12 Jan 202635.9931.9536.9915
5 Jan 202635.9931.9536.9914
22 Dis 202535.9931.9536.9917
15 Dis 202535.9931.9536.9916
8 Dis 202535.9934.6936.9914
1 Dis 202535.9931.9536.9916
24 Nov 202535.9933.6536.9916
17 Nov 202535.9933.4036.9914
10 Nov 202535.9933.4036.9915
3 Nov 202535.9933.4036.9915
27 Okt 202535.9933.4036.9914
13 Okt 202535.9932.9536.9926
RM 31.95Biasa RM 35.90RM 36.99

Termurah berhampiran My Masyhur Enterprise

11 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar raya besar 2Pasar mini 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Giant KuantanTermurahPasar raya besar·210 m3 hari lalu· Lot 5197, Jalan Tanah Putih, Seksyen 124, Mukim Kuala KuantanRM 31.95/ 5 kg-11% berbanding biasa
  2. 2299 Speed Mart Sdn. Bhd. (Perumahan Peramu Baru)Pasar mini·1.6 km3 hari lalu· NO.B6 (G), Jln Peramu Baru 1, Perumahan Peramu BaruRM 33.50/ 5 kg-7% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Tunas Manja BeserahPasar raya·~1.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Tunas Manja (Cawangan Beserah), B-634 Jalan BeserahRM 33.99/ 5 kg-5% berbanding biasa
  4. 44Tunas Manja Sdn Bhd (Transit Point)Pasar raya·3.7 km3 hari lalu· A1 Transit Point, Jalan Lim Hoe Lek, Kuantan, PahangRM 33.99/ 5 kg-5% berbanding biasa
  5. 55Madani MartPasar mini·4.1 km3 hari lalu· B-102 & B-104 (Ground Floor), Lorong Indera Mahkota 8/33, Perumahan Indera Mahkota 8RM 33.99/ 5 kg-5% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya LYC Bt 9Pasar raya·~1.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 4381, Blok A, Batu 9, Jalan Gambang, Kuantan, PahangRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya LYC Sdn Bhd (Kemunting)Pasar raya·~1.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No. B 30, Tingkat 2, B2-32, Jalan Biz Park Utama, Kuantan Biz Park, KuantanRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  8. 88LYC Im 3Pasar raya·3.5 km3 hari lalu· NO. 11 Jalan IM 3/2, MAHKOTA INDUSTRIAL PARK, Kuantan, Pahang, MalaysiaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  9. 99TMG Mall Bandar Indera MahkotaPasar raya besar·4.6 km3 hari lalu· Jalan IM7/14, Bandar Indera MahkotaRM 35.99/ 5 kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Pasaraya LYC Sdn Bhd Batu 9 Jln GambangPasar raya·~1.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 4381, Blok A Batu 9, Jalan Gambang, Kuantan PhgRM 36.39/ 5 kg+1% berbanding biasa
  11. 1111BS Freshmart Pekan (Peramu)Pasar raya·3.1 km3 hari lalu· Pasaraya BS Pekan Sdn. Bhd. (Peramu), No 11-17, Jalan Seri Dagangan Peramu 1RM 36.99/ 5 kg+3% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.