price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 33.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 33.50
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 36.95
5 kedai1 kedai pada harga ini
RM 33.50Biasa RM 35.90RM 36.95

Termurah berhampiran Ken's Grocer

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 36.95+1% · 1T
3132333435363738Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202636.9536.9536.951
28 Sep 202634.9934.5034.993
21 Sep 202634.9934.5037.904
14 Sep 202635.9734.5037.904
7 Sep 202635.9734.5037.904
24 Ogo 202636.5036.5037.905
17 Ogo 202636.5036.5036.953
10 Ogo 202636.7336.5037.904
3 Ogo 202636.9536.5037.903
27 Jul 202636.9536.9536.951
20 Jul 202636.5034.4936.953
13 Jul 202636.7336.5036.952
6 Jul 202636.7336.5036.952
29 Jun 202636.5034.5036.953
22 Jun 202636.7336.5036.952
15 Jun 202636.7336.5036.952
8 Jun 202635.9534.9936.902
1 Jun 202636.5034.9936.503
25 Mei 202634.9934.9936.503
18 Mei 202634.9934.9936.503
11 Mei 202635.9034.9936.503
4 Mei 202634.9934.9936.503
27 Apr 202635.7534.9936.502
20 Apr 202634.9934.9934.992
13 Apr 202636.5034.9936.953
6 Apr 202637.4336.9537.902
30 Mac 202637.4336.9537.902
16 Mac 202636.9532.9937.903
9 Mac 202636.7332.9937.904
2 Mac 202636.7336.5037.904
23 Feb 202636.5036.5037.903
9 Feb 202635.1431.8837.908
26 Jan 202633.8332.9837.908
19 Jan 202633.8333.4837.904
12 Jan 202635.1533.4837.904
5 Jan 202635.2533.7937.904
22 Dis 202533.9933.9937.903
15 Dis 202534.4933.7937.904
8 Dis 202535.9733.9937.904
1 Dis 202536.7336.5037.904
24 Nov 202536.7336.5037.904
17 Nov 202536.7336.5037.904
10 Nov 202536.7336.5037.904
3 Nov 202536.7334.9937.904
27 Okt 202536.7334.9937.904
13 Okt 202536.5034.9936.956
5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas
Semua jenis kedaiPasar mini 2Pasar raya 2Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasar Mini 99 Speedmart Presint 9TermurahPasar mini·4.5 km3 hari lalu· T.001-U.01, No. 1 Jalan P9 E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 33.50/ 5 kg-7% berbanding biasa
  2. 22Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·1.5 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·4.8 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·4.9 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 36.90/ 5 kg+3% berbanding biasa
  5. 55Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·570 m3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 36.95/ 5 kg+3% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.