price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 33.75 biasa · dari RM 33.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 33.50
Biasa
RM 33.75
Tertinggi
RM 35.90
8 kedai4 kedai pada harga ini
RM 33.50Biasa RM 33.75RM 35.90

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 33.75+1% · 1T
283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202633.7533.5035.908
28 Sep 202631.9530.9935.998
21 Sep 202632.2231.9535.998
14 Sep 202632.4931.9535.997
7 Sep 202632.2231.9535.998
24 Ogo 202631.9530.9935.9916
17 Ogo 202632.8530.9935.998
10 Ogo 202632.8530.9935.998
3 Ogo 202632.8530.9935.997
27 Jul 202633.5732.6535.998
20 Jul 202633.5732.8535.998
13 Jul 202634.2931.9035.997
6 Jul 202633.7831.9036.658
29 Jun 202631.9030.9935.907
22 Jun 202631.9030.9935.998
15 Jun 202634.5831.9035.998
8 Jun 202634.5833.5035.998
1 Jun 202633.5033.5035.907
25 Mei 202633.5033.5035.907
18 Mei 202633.5033.5035.907
11 Mei 202632.5032.5035.656
4 Mei 202632.5030.9932.506
27 Apr 202632.5030.9932.505
20 Apr 202632.8531.9932.855
13 Apr 202632.8531.9932.856
6 Apr 202631.5031.5031.996
30 Mac 202631.7531.5031.994
16 Mac 202631.5031.5031.996
9 Mac 202630.4030.4031.996
2 Mac 202633.0330.4035.654
23 Feb 202630.4030.4030.886
9 Feb 202629.8829.8031.8811
26 Jan 202630.8830.8831.8811
19 Jan 202631.9530.8831.956
12 Jan 202631.9531.8831.956
5 Jan 202631.8831.8831.953
22 Dis 202531.9531.9533.995
15 Dis 202533.9931.9533.993
8 Dis 202533.9931.9533.993
1 Dis 202531.9531.9535.656
24 Nov 202533.6533.6535.997
17 Nov 202533.6533.6535.997
10 Nov 202533.4033.4035.997
3 Nov 202533.4033.4035.997
27 Okt 202534.5333.4036.256
13 Okt 202533.4032.3036.2514

Termurah berhampiran Dmart Segi Sdn Bhd FELDA Lurah Bilut

8 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar mini 4
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speed Mart Sdn Bhd Pusat Perniagaan KetariTermurahPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. TB-P1 & TB-P2 (G), Pusat Peniagaan Ketari, BentongRM 33.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Sdn Bhd (Bentong Prima)TermurahPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. P69 (G), Jln Prima 2, Pusat Komersial Bentong PrimaRM 33.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Sdn Bhd (Taman Gemilang)TermurahPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. P14 A GF, Taman GemilangRM 33.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  4. 4499 Speedmart Sdn Bhd (Medan Desa Pertiwi)TermurahPasar mini·6.0 km3 hari lalu· No. P6 & P7 (G), Medan Desa Pertiwi, Jln TrasRM 33.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  5. 55TMG Express 3000 Sdn Bhd (Caw Bentong Desa Damai)Pasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot. 17-19, Jalan Bentong-Raub, Mukim BentongRM 33.99/ 5 kg+1% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya TF Value Mart Bentong 2Pasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· Batu 1 Jalan Tras, Bentong, PahangRM 35.65/ 5 kg+6% berbanding biasa
  7. 77TF Value Mart Sdn Bhd Bentong 1Pasar raya·610 m3 hari lalu· Pasaraya Lido, Jalan Ah Peng, BentongRM 35.65/ 5 kg+6% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya LYC Fresh Sdn. BhdPasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· P1-P6, Taman Benus Permai, Bentong PahangRM 35.90/ 5 kg+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.