price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 30.99

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 30.99
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 38.90
13 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 35.90+0% · 1T
28303234363840Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202635.9030.9938.9014
28 Sep 202635.9028.9938.9013
21 Sep 202635.9030.9538.9012
14 Sep 202635.9030.9538.9012
7 Sep 202635.9030.9538.9013
24 Ogo 202635.9031.9538.9024
17 Ogo 202635.4532.7938.9012
10 Ogo 202635.6132.8038.9011
3 Ogo 202635.9031.8538.9013
27 Jul 202635.2930.9938.9013
20 Jul 202635.6030.9938.9012
13 Jul 202635.6030.9938.9012
6 Jul 202635.9030.9538.9012
29 Jun 202634.0031.8538.9011
22 Jun 202634.9531.8538.9012
15 Jun 202635.9032.8038.9013
8 Jun 202635.9031.9938.9012
1 Jun 202635.9031.9938.9012
25 Mei 202635.9033.5038.9011
18 Mei 202635.7630.9038.9010
11 Mei 202635.9030.9038.9010
4 Mei 202635.9030.9038.909
27 Apr 202635.9029.9938.9012
20 Apr 202635.9030.9038.9011
13 Apr 202635.9030.9038.9012
6 Apr 202635.7630.9038.9010
30 Mac 202635.9029.9538.9011
16 Mac 202635.9029.9538.9011
9 Mac 202635.6130.3038.9011
2 Mac 202635.9030.4038.9011
23 Feb 202634.9528.8838.9012
9 Feb 202635.7628.8838.9018
26 Jan 202631.8829.8838.9015
19 Jan 202633.9929.8838.909
12 Jan 202635.9031.7838.909
5 Jan 202635.6131.7838.909
22 Dis 202532.9931.9038.907
15 Dis 202535.3031.9038.908
8 Dis 202535.9033.8538.907
1 Dis 202535.7631.9538.908
24 Nov 202535.6133.6538.909
17 Nov 202535.9033.6538.909
10 Nov 202535.9033.3038.909
3 Nov 202535.9533.4038.907
27 Okt 202535.6133.4038.909
13 Okt 202535.9032.9538.9017
RM 30.99Biasa RM 35.90RM 38.90

Termurah berhampiran Cold Storage Alamanda

13 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 5Pasar raya 4Pasar raya besar 3Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11AEON Big AlamandaTermurahPasar raya besar·70 m3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 30.99/ 5 kg-14% berbanding biasa
  2. 22Lotus’s IOI Mall PutrajayaPasar raya besar·3.3 km3 hari lalu· At-1, IOI City Mall Lebuh Irc, IOI Resort City, 62502 PutrajayaRM 31.90/ 5 kg-11% berbanding biasa
  3. 33Pasar Mini 99 Speedmart Presint 9Pasar mini·4.1 km3 hari lalu· T.001-U.01, No. 1 Jalan P9 E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 33.50/ 5 kg-7% berbanding biasa
  4. 44Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·1.8 km3 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 34.00/ 5 kg-5% berbanding biasa
  5. 55AEON IOI Putrajaya StorePasar raya besar·3.2 km3 hari lalu· AEON IOI PUTRAJAYA STORE, Lot 2AT-1&2, IOI City Mall Lebuh IRC, IOI Resort CityRM 35.61/ 5 kg-1% berbanding biasa
  6. 66Cold Storage AlamandaPasar raya·0 m3 hari lalu· Alamanda Shopping Centre, Lower Ground Floor, Presint 1, Jalan Alamanda, 62000 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Kedai Runcit Tafaz Maju Presint 9Kedai runcit·3.8 km3 hari lalu· NO.5, Jalan P9B/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  8. 88My Hero Hypermarket Presint 3Pasar raya·4.1 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 36.39/ 5 kg+1% berbanding biasa
  9. 99Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·2.4 km3 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 36.50/ 5 kg+2% berbanding biasa
  10. 1010Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·3.6 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 36.90/ 5 kg+3% berbanding biasa
  11. 1111Mydin Bazaar Presint 15Pasar raya·1.3 km3 hari lalu· Mydin Bazaar Putrajaya 42, Jalan Diplomatik 1, Presint 15, 62130 PutrajayaRM 37.90/ 5 kg+6% berbanding biasa
  12. 1212MBG Fresh MarketPasar raya·0 m3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 38.90/ 5 kg+8% berbanding biasa
  13. 1313Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 11Pasar mini·4.7 km3 hari lalu· NO.1, Jalan P11 E/5, Presint 11, 62300 PutrajayaRM 38.90/ 5 kg+8% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.