price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

5 kg

RM 38.90 biasa · dari RM 32.95

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 38.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 16.70Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 39.70Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.90Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 17.73Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 32.95
Biasa
RM 38.90
Tertinggi
RM 43.40
102 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 38.90+0% · 1T
202530354045Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202638.9032.9543.40102
28 Sep 202638.9035.3043.4095
21 Sep 202638.8934.4043.4095
14 Sep 202638.9034.4043.4094
7 Sep 202638.9024.5043.4094
24 Ogo 202638.8930.9043.40192
17 Ogo 202638.8934.4043.4088
10 Ogo 202638.9031.9043.4089
3 Ogo 202638.8931.9043.4093
27 Jul 202638.8931.9043.4089
20 Jul 202638.9034.4043.4086
13 Jul 202638.9034.4043.4086
6 Jul 202638.9024.9043.4083
29 Jun 202638.9034.4043.4084
22 Jun 202638.9035.3043.4081
15 Jun 202638.8916.6043.4078
8 Jun 202638.8933.4943.4072
1 Jun 202639.3535.3043.402
25 Mei 202638.8933.4943.40164
18 Mei 202638.8935.3043.4083
11 Mei 202638.8935.4943.4079
4 Mei 202638.8935.4943.4077
27 Apr 202638.8935.4943.4076
20 Apr 202638.8028.6043.4067
13 Apr 202638.8928.6043.4067
6 Apr 202638.8928.6043.4063
23 Mac 202638.9028.6043.4069
16 Mac 202638.9034.5943.4078
9 Mac 202638.9034.9043.4080
2 Mac 202638.8935.4943.4092
23 Feb 202638.8934.3043.4091
9 Feb 202638.8935.8843.40191
26 Jan 202638.9030.9043.40200
19 Jan 202638.8936.1943.4091
12 Jan 202638.8936.1943.4090
5 Jan 202638.9036.1944.9090
29 Dis 202537.8937.8938.803
22 Dis 202538.8936.1944.9086
15 Dis 202538.8936.1944.9087
8 Dis 202538.8936.1944.9086
1 Dis 202538.9036.5044.9091
24 Nov 202538.9036.5044.9088
17 Nov 202538.9036.5044.9083
10 Nov 202538.9037.5044.9083
3 Nov 202538.9037.3044.9076
27 Okt 202538.8937.3044.9075
13 Okt 202538.9036.5044.90164
RM 32.95Biasa RM 38.90RM 41.90

Termurah di Sabah

102 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 46Pasar raya besar 22Pasar mini 20Kedai runcit 14
  1. 1199 Speed Mart GrandviewTermurahPasar mini·Sandakan, Sabah3 hari lalu· Lot 2, Blok CRM 32.95/ 5 kg-15% berbanding biasa
  2. 22Bataras Superstore InanamPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· Lorong Plaza Inanam, Inanam, 5.992806481971712, 116.13614500751918RM 35.30/ 5 kg-9% berbanding biasa
  3. 33Ehsan Fresh GroceryPasar mini·Keningau, Sabah3 hari lalu· Kampung Kauran, Jalan Bypass Keningau TenomRM 37.99/ 5 kg-2% berbanding biasa
  4. 44Foodtown KolombongPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· 2, 2RM 38.20/ 5 kg-2% berbanding biasa
  5. 55Thaiseng Sdn Bhd InanamPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· 2, 2RM 38.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  6. 66Servay Express Sdn Bhd (Sandakan)Pasar mini·Sandakan, Sabah3 hari lalu· Lot 3A, Tingkat BawahRM 38.89/ 5 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Insmark SuperfreshPasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· Pusat Komersial Gaya, 91000 Tawau, SabahRM 38.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  8. 88Instar SuperfreshPasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· TB14854 & 14855, Lot A5 & A6, GR FLR Jade Industrial Park, Jalan Apas, 91000 TawauRM 38.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  9. 99Instar Superfresh S/B (Sin Onn)Pasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· CL 105329008, CL 105329217, TB 3579, Mile 2.5, Jln Sin Onn, 91000 TawauRM 38.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  10. 1010City Freshmart (Bandar Sri Indah)Pasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· Bandar Sri Indah, 91000 Tawau, SabahRM 39.30/ 5 kg+1% berbanding biasa
  11. 1111Jin Hua Fresh MartPasar mini·Sandakan, Sabah3 hari lalu· Lot 7 & 8, Tingkat BawahRM 39.50/ 5 kg+2% berbanding biasa
  12. 1212Hikmah Mini MarketPasar mini·Lahad Datu, Sabah3 hari lalu· Lot No 331, MDLD 7234, Sri PerdanaRM 39.95/ 5 kg+3% berbanding biasa
  13. 13138090 Superstore KundasangPasar mini·Ranau, Sabah3 hari lalu· Jalan Kibbas, Mohimboyon Kundasang, Kg Dumpiring AtasRM 40.89/ 5 kg+5% berbanding biasa
  14. 1414City Fresh Mart BandarPasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· TB 979, Ba Jalan Dunlop, 91000 TawauRM 40.90/ 5 kg+5% berbanding biasa
  15. 1515Istana Ayam TuaPasar mini·Tuaran, Sabah3 hari lalu· Lot. 6 Block B, Kedai Sedco, 89208 Tuaran SabahRM 41.20/ 5 kg+6% berbanding biasa
  16. 1616Istana Ayam Tua BakutPasar mini·Tuaran, Sabah3 hari lalu· 118, Jalan Melalin, Kg BerungisRM 41.20/ 5 kg+6% berbanding biasa
  17. 1717City Fresh Mart SemarakPasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· Taman Semarak, 91000 TawauRM 41.50/ 5 kg+7% berbanding biasa
  18. 1818City Freshmart Batu 2Pasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· TB 3687-TB 3692, GR Floor Tinagat Plaza, Jalan Bunga Raya, 91000 Tawau, SabahRM 41.50/ 5 kg+7% berbanding biasa
  19. 1919Foh Hing LoongPasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· Batu 3, Jalan Apas, Tawau, SabahRM 41.90/ 5 kg+8% berbanding biasa
  20. 2020WY FreshmartPasar mini·Ranau, Sabah3 hari lalu· Kg Lasing, RanauRM 41.90/ 5 kg+8% berbanding biasa