price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 31.99

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 31.99
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 36.95
4 kedai1 kedai pada harga ini
RM 31.99Biasa RM 35.90RM 36.95

Termurah berhampiran Tesco Tanjung Pinang

4 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 35.90+0% · 1T
283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202635.9031.9937.9013
28 Sep 202636.3832.4537.9012
21 Sep 202636.3831.9037.9014
14 Sep 202635.4029.9937.9014
7 Sep 202635.9031.9037.9013
24 Ogo 202635.9031.9037.9025
17 Ogo 202635.9031.9037.9013
10 Ogo 202636.2031.9037.9014
3 Ogo 202636.2031.9037.9014
27 Jul 202635.4031.9037.9014
20 Jul 202635.9031.9037.9013
13 Jul 202635.4031.9036.9512
6 Jul 202635.4031.9036.9512
29 Jun 202634.9031.9936.9012
22 Jun 202634.9031.9936.9013
15 Jun 202634.9031.9936.9010
8 Jun 202634.9031.9936.9010
1 Jun 202634.9031.9936.9511
25 Mei 202634.9031.9936.9513
18 Mei 202634.9032.4536.9513
11 Mei 202634.9032.4536.9513
4 Mei 202634.4531.8037.8012
27 Apr 202633.9530.9937.8012
20 Apr 202634.9030.9037.8011
13 Apr 202634.9030.9037.8011
6 Apr 202633.9031.9037.8011
30 Mac 202633.9030.9537.8011
16 Mac 202635.4029.9037.8012
9 Mac 202635.4030.9537.8012
2 Mac 202635.4030.9537.8012
23 Feb 202633.8831.9037.8011
9 Feb 202633.9030.8837.9026
26 Jan 202634.3929.8537.9028
19 Jan 202634.3930.8837.9014
12 Jan 202634.9031.8837.9013
5 Jan 202634.9031.9937.9011
22 Dis 202534.3532.4537.9012
15 Dis 202535.9032.4537.9013
8 Dis 202535.4032.4537.9012
1 Dis 202535.9032.4537.9013
24 Nov 202534.9032.4537.9013
17 Nov 202535.9032.4537.9013
10 Nov 202534.9031.9037.909
3 Nov 202535.4031.9037.9010
27 Okt 202534.9031.9037.9011
13 Okt 202535.9032.4537.9022
Semua jenis kedaiPasar raya 3Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 4 kedai dalam 5 km.
  1. 11Tesco Tanjung PinangTermurahPasar raya besar·0 m3 hari lalu· Jalan Sri Tanjung Pinang, Tanjung TokongRM 31.99/ 5 kg-11% berbanding biasa
  2. 22Mercato Gurney PlazaPasar raya·1000 m3 hari lalu· 170-B1-15, Gurney Plaza, Persiaran Gurney, GeorgetownRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Bandar Baru Pulau TikusPasar raya·3.1 km3 hari lalu· Lebuhraya Cantonment, Pulau Tikus, GeorgetownRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Giant Penang PlazaPasar raya·4.5 km3 hari lalu· Ground Floor Penang Plaza, 126 Jalan Burma, GeorgetownRM 36.95/ 5 kg+3% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.