price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

5 kg

RM 35.90 biasa · dari RM 31.60

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 31.60
Biasa
RM 35.90
Tertinggi
RM 42.50
15 kedai4 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 31.90-2% · 1T
283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202631.9031.6036.907
28 Sep 202631.9031.6036.906
21 Sep 202631.9031.6036.906
14 Sep 202631.9031.6035.907
7 Sep 202631.9031.6035.907
24 Ogo 202631.9331.6035.9016
17 Ogo 202631.9531.9035.908
10 Ogo 202631.9531.9035.908
3 Ogo 202631.9531.9035.907
27 Jul 202631.9531.9035.907
20 Jul 202631.9531.9035.908
13 Jul 202631.9531.9035.907
6 Jul 202632.4031.9035.907
29 Jun 202632.1531.9035.906
22 Jun 202632.1531.9035.908
15 Jun 202632.1531.9035.906
8 Jun 202632.9030.8535.907
1 Jun 202632.6530.8535.908
25 Mei 202632.6530.8535.908
18 Mei 202632.6531.9035.906
11 Mei 202631.9029.9035.907
4 Mei 202632.9029.9035.907
27 Apr 202632.9029.9035.907
20 Apr 202631.8929.9035.908
13 Apr 202631.8929.9035.908
6 Apr 202631.9029.9035.907
30 Mac 202631.8929.9035.908
16 Mac 202629.9029.9033.998
9 Mac 202631.8929.9033.998
2 Mac 202630.8928.9033.998
23 Feb 202631.9029.9033.997
9 Feb 202630.8829.8833.8814
26 Jan 202631.6829.8833.8816
19 Jan 202632.1930.8833.888
12 Jan 202632.5031.8833.888
5 Jan 202632.7032.5035.906
22 Dis 202532.9032.5035.907
15 Dis 202532.9031.8835.906
8 Dis 202532.9031.8835.907
1 Dis 202532.4531.8835.908
24 Nov 202532.4531.8835.908
17 Nov 202532.7031.8835.908
10 Nov 202532.9031.8835.907
3 Nov 202532.7031.8835.908
27 Okt 202532.7031.8835.908
13 Okt 202532.7031.8835.9016
RM 31.60Biasa RM 35.90RM 42.50

Termurah berhampiran Pasaraya Megah Dengkil

15 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 8Pasar mini 6Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speedmart Taman SerojaTermurahPasar mini·7.6 km3 hari lalu· No. 12 & 14(gf), Jalan Seroja 7, Taman Seroja, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang SelangorRM 31.60/ 5 kg-12% berbanding biasa
  2. 22Pasar Mini 99 Speedmart Presint 9TermurahPasar mini·8.3 km3 hari lalu· T.001-U.01, No. 1 Jalan P9 E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 31.60/ 5 kg-12% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Salak TinggiTermurahPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No 31 & 33, Jalan St 1C/6, Medan 88, 27 Jalan St 1C/6, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.60/ 5 kg-12% berbanding biasa
  4. 4499 Speedmart KosmopleksTermurahPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No E011 (Ground Floor Jalan 6, Kosmopleks, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.60/ 5 kg-12% berbanding biasa
  5. 55Econsave KipmallPasar raya·~8.3 kmLokasi anggaran3 hari lalu· G21 & M19, Kipmall, Kota Warisan, 43900 Sepang, SelangorRM 31.90/ 5 kg-11% berbanding biasa
  6. 66Econsave Mart Salak TinggiPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No 35 & 37, Jalan ST1C, Medan 88, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.90/ 5 kg-11% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Megah DengkilPasar raya·0 m3 hari lalu· 1-11, Jalan Putra 2, Taman Desa Dengkil, 43800 Dengkil, SelangorRM 32.99/ 5 kg-8% berbanding biasa
  8. 88Cold Storage AlamandaPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Alamanda Shopping Centre, Lower Ground Floor, Presint 1, Jalan Alamanda, 62000 PutrajayaRM 35.90/ 5 kg±0% berbanding biasa
  9. 99AEON Big AlamandaPasar raya besar·9.3 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 35.99/ 5 kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Ken's GrocerPasar raya·7.6 km3 hari lalu· 01-08, Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9RM 36.85/ 5 kg+3% berbanding biasa
  11. 1111Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·6.7 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 36.90/ 5 kg+3% berbanding biasa
  12. 1212Pasaraya Star Grocer CybersquarePasar raya·6.1 km3 hari lalu· Star Grocer Cybersquare - Cyberjaya, Jalan Teknokrat 6, Cyber 5RM 36.95/ 5 kg+3% berbanding biasa
  13. 1313Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·7.4 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 36.99/ 5 kg+3% berbanding biasa
  14. 1414Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·7.2 km3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 38.00/ 5 kg+6% berbanding biasa
  15. 1515MBG Fresh MarketPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 42.50/ 5 kg+18% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.