price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

5 kg

RM 32.89 biasa · dari RM 31.60

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 29.99Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 33.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.28Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.79Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 32.89Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.20Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 15.88Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 31.60
Biasa
RM 32.89
Tertinggi
RM 44.40
52 kedai10 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 32.90-3% · 1T
2530354045Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202632.9031.6044.4052
28 Sep 202632.4527.9944.4053
21 Sep 202632.9927.9944.4051
14 Sep 202632.9929.9944.4054
7 Sep 202632.9031.6044.4055
24 Ogo 202632.9030.9944.40103
17 Ogo 202632.9930.9944.4050
10 Ogo 202632.9931.9044.4051
3 Ogo 202632.9931.9044.4053
27 Jul 202633.9931.9044.4055
20 Jul 202633.9931.9044.4056
13 Jul 202633.9931.9044.4052
6 Jul 202633.9931.9044.4054
29 Jun 202633.9931.9044.4051
22 Jun 202633.9931.9044.4053
15 Jun 202633.9931.9044.4048
8 Jun 202635.7530.8544.4050
1 Jun 202633.9930.8544.4053
25 Mei 202633.9930.8544.4055
18 Mei 202633.9931.9044.4051
11 Mei 202633.9029.5044.4050
4 Mei 202633.9529.5044.4050
27 Apr 202633.9927.9944.4050
20 Apr 202633.4027.9944.4050
13 Apr 202632.9027.9944.4050
6 Apr 202632.9027.9944.4052
30 Mac 202633.8529.9044.4054
16 Mac 202633.9029.9036.9951
9 Mac 202633.9529.8844.4052
2 Mac 202632.9028.9044.4053
23 Feb 202632.9029.8844.4050
9 Feb 202632.8829.8844.4099
26 Jan 202631.8828.8844.40107
19 Jan 202632.5027.7844.4052
12 Jan 202632.5028.6844.4052
5 Jan 202632.8831.8844.4048
22 Dis 202533.8931.8844.4050
15 Dis 202534.8031.8844.4049
8 Dis 202534.9931.8844.4046
1 Dis 202533.9031.8844.4049
24 Nov 202533.9031.8844.4054
17 Nov 202533.6531.8836.9952
10 Nov 202534.3531.8836.9950
3 Nov 202533.6531.8844.4056
27 Okt 202533.4031.8844.4056
13 Okt 202533.9031.8844.40105
RM 31.60Biasa RM 32.89RM 44.40

Termurah di Selangor

52 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya besar 17Pasar raya 17Pasar mini 16Pasar basah 1Kedai runcit 1
  1. 1199 Speed Mart Sdn BhdTermurahPasar mini·Petaling Jaya, Selangor3 hari lalu· A-G-3A & A-G-5, Blok A, No 2, Jalan PJU 1A/41B, Pusat Dagangan NZX, Ara Jaya, 47301 Petaling JayaRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart KosmopleksTermurahPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No E011 (Ground Floor Jalan 6, Kosmopleks, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Salak TinggiTermurahPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No 31 & 33, Jalan St 1C/6, Medan 88, 27 Jalan St 1C/6, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  4. 4499 Speedmart Sek 16 Shah AlamTermurahPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No 13 & 15 (G), Jln Cetak 16/3, Seksyen 16, 40200 Shah AlamRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  5. 5599 Speedmart Sek 2 Shah AlamTermurahPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No 13 & 15, Tingkat Bawah Jalan Bunga Melor 2/18, Seksyen 2, 40000 Shah AlamRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  6. 6699 Speedmart Sek 7 Shah AlamTermurahPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No QG 43 & QG 45 (G), Jln Plumbum U7/U, Seksyen 7, 40000 Shah AlamRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  7. 7799 Speedmart Seksyen 23TermurahPasar mini·Petaling, Selangor3 hari lalu· No: 89 & 91 (G), Jln Pelabur B 23/B, Seksyen 23, 40300 Shah AlamRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  8. 8899 Speedmart Taman SerojaTermurahPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No. 12 & 14(gf), Jalan Seroja 7, Taman Seroja, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang SelangorRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  9. 99Pasar Mini 99 Speedmart Sdn Bhd (Pasir Penambang)TermurahPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· 202 & 203 (Q), Pekan Pasir Penambang, 45400 Kuala Selangor, SelangorRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  10. 1010Pasar Mini 99 Speedmart Taman Selayang JayaTermurahPasar mini·Gombak, Selangor3 hari lalu· No. 19 & 21 (GF), Jalan SJ17, Taman Selayang Jaya, 68100 Batu Caves, SelangorRM 31.60/ 5 kg-4% berbanding biasa
  11. 1111Econsave Mart Hentian KajangPasar mini·Hulu Langat, Selangor3 hari lalu· No 16g, Jalan Hentian 1, Off Jalan Reko, Pusat Hentian Kajang, 43000 KajangRM 31.90/ 5 kg-3% berbanding biasa
  12. 1212Econsave Mart Salak TinggiPasar mini·Sepang, Selangor3 hari lalu· No 35 & 37, Jalan ST1C, Medan 88, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 31.90/ 5 kg-3% berbanding biasa
  13. 1313Econsave Tanjong KarangPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· No 5 & 7 (Ground Floor), Jalan 1, Taman Tanjong Karang, 45500 Tanjong KarangRM 32.40/ 5 kg-2% berbanding biasa
  14. 1414Pasar Mini Kinta Kuala SelangorPasar mini·Kuala Selangor, Selangor3 hari lalu· No 1-G & 3-G, Jalan Piai 1, Taman Piai, 45000 Kuala SelangorRM 33.99/ 5 kg+3% berbanding biasa
  15. 1515YS Freshmarket WholesalePasar mini·Sabak Bernam, Selangor3 hari lalu· PT 1619, Jalan Bunga Mawar, Pekan Sungai Besar, 45300 Sungai BesarRM 36.99/ 5 kg+12% berbanding biasa
  16. 1616Super Seven Freshmart Kajang PerdanaPasar mini·Hulu Langat, Selangor3 hari lalu· 30, Jalan Kajang Perdana, Taman Kajang Perdana, 43000 KajangRM 44.40/ 5 kg+35% berbanding biasa