price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

5 kg

RM 39.70 biasa · dari RM 34.85

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 38.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 16.70Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 39.70Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.90Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 17.73Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 34.85
Biasa
RM 39.70
Tertinggi
RM 45.29
97 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 39.70+1% · 1T
20253035404550Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202639.7034.8545.2997
28 Sep 202639.6935.9945.2991
21 Sep 202639.6935.9945.2992
14 Sep 202639.5035.9945.2997
7 Sep 202639.5036.9945.2995
24 Ogo 202639.5017.5044.89184
17 Ogo 202639.5035.9949.5084
10 Ogo 202639.5035.9949.5083
3 Ogo 202639.5035.9949.5080
27 Jul 202639.5035.9944.8986
20 Jul 202639.5035.9943.4082
13 Jul 202639.5036.5044.8987
6 Jul 202639.5036.5044.8983
29 Jun 202639.5036.5044.8984
22 Jun 202639.5036.5044.8986
15 Jun 202639.5036.5044.8990
8 Jun 202639.5036.5044.8987
1 Jun 202639.5036.9043.403
25 Mei 202639.5036.5044.89186
18 Mei 202639.5036.5044.8989
11 Mei 202639.5036.9044.8987
4 Mei 202639.5036.9044.8987
27 Apr 202639.5037.3044.8988
20 Apr 202639.5037.3044.8984
13 Apr 202639.5037.3043.4083
6 Apr 202639.5037.3043.4077
23 Mac 202639.5034.8843.4090
16 Mac 202639.5034.8843.4095
9 Mac 202639.5034.8843.4094
2 Mac 202639.5034.8843.4098
23 Feb 202639.5035.8843.4093
9 Feb 202639.5035.5043.40188
26 Jan 202639.5035.8843.40198
19 Jan 202639.5037.3043.40101
12 Jan 202639.5037.3043.4096
5 Jan 202639.4937.3043.4097
29 Dis 202539.5039.5039.503
22 Dis 202539.4937.3043.4091
15 Dis 202539.4937.3043.4098
8 Dis 202539.4934.8043.4093
1 Dis 202539.4934.8043.4099
24 Nov 202539.5034.8043.4095
17 Nov 202539.5034.8043.4098
10 Nov 202539.5030.9043.4096
3 Nov 202539.5034.8043.4098
27 Okt 202539.5034.0043.4095
13 Okt 202539.5034.0043.40181
RM 34.85Biasa RM 39.70RM 43.50

Termurah di Sabah

97 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 45Pasar mini 20Pasar raya besar 17Kedai runcit 15
  1. 1199 Speed Mart GrandviewTermurahPasar mini·Sandakan, Sabah3 hari lalu· Lot 2, Blok CRM 34.85/ 5 kg-12% berbanding biasa
  2. 22Pasar Mini Sama Maju Trading (Bongawan)Pasar mini·Kimanis, Sabah3 hari lalu· Unit 3, 4 & 5, Blok E, Bongawan PlazaRM 38.80/ 5 kg-2% berbanding biasa
  3. 33Thaiseng Sdn Bhd InanamPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· 2, 2RM 39.30/ 5 kg-1% berbanding biasa
  4. 44Bataras Superstore InanamPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· Lorong Plaza Inanam, Inanam, 5.992806481971712, 116.13614500751918RM 39.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  5. 55Istana Ayam Tua BakutPasar mini·Tuaran, Sabah3 hari lalu· 118, Jalan Melalin, Kg BerungisRM 39.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  6. 66Istana Ayam Tua SepanggarPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· 2, 2RM 39.50/ 5 kg-1% berbanding biasa
  7. 77D'UtamaPasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· Merotai Besar, TawauRM 39.80/ 5 kg±0% berbanding biasa
  8. 88Hikmah Mini MarketPasar mini·Lahad Datu, Sabah3 hari lalu· Lot No 331, MDLD 7234, Sri PerdanaRM 39.95/ 5 kg+1% berbanding biasa
  9. 99Mu GrocerPasar mini·Sandakan, Sabah3 hari lalu· Lot 10 & 11, Tingkat BawahRM 40.30/ 5 kg+2% berbanding biasa
  10. 1010Insmark SuperfreshPasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· Pusat Komersial Gaya, 91000 Tawau, SabahRM 40.40/ 5 kg+2% berbanding biasa
  11. 1111Instar SuperfreshPasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· TB14854 & 14855, Lot A5 & A6, GR FLR Jade Industrial Park, Jalan Apas, 91000 TawauRM 40.40/ 5 kg+2% berbanding biasa
  12. 1212Instar Superfresh S/B (Sin Onn)Pasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· CL 105329008, CL 105329217, TB 3579, Mile 2.5, Jln Sin Onn, 91000 TawauRM 40.40/ 5 kg+2% berbanding biasa
  13. 1313Foodtown KolombongPasar mini·Kota Kinabalu, Sabah3 hari lalu· 2, 2RM 40.99/ 5 kg+3% berbanding biasa
  14. 1414City Fresh Mart BandarPasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· TB 979, Ba Jalan Dunlop, 91000 TawauRM 41.30/ 5 kg+4% berbanding biasa
  15. 1515City Freshmart (Bandar Sri Indah)Pasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· Bandar Sri Indah, 91000 Tawau, SabahRM 41.50/ 5 kg+5% berbanding biasa
  16. 161688 Fresh MartPasar mini·Tambunan, Sabah3 hari lalu· Lot 1, Blok D, SudcRM 42.50/ 5 kg+7% berbanding biasa
  17. 1717City Fresh Mart SemarakPasar mini·Kalabakan, Sabah3 hari lalu· Taman Semarak, 91000 TawauRM 42.50/ 5 kg+7% berbanding biasa
  18. 1818City Freshmart Batu 2Pasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· TB 3687-TB 3692, GR Floor Tinagat Plaza, Jalan Bunga Raya, 91000 Tawau, SabahRM 42.50/ 5 kg+7% berbanding biasa
  19. 1919WY FreshmartPasar mini·Ranau, Sabah3 hari lalu· Kg Lasing, RanauRM 42.80/ 5 kg+8% berbanding biasa
  20. 2020Foh Hing LoongPasar mini·Tawau, Sabah3 hari lalu· Batu 3, Jalan Apas, Tawau, SabahRM 43.50/ 5 kg+10% berbanding biasa