price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

5 kg

RM 36.62 biasa · dari RM 31.60

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.88Sebatian Cap Knife5 kg · RM 33.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.62Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 15.92Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 31.60
Biasa
RM 36.62
Tertinggi
RM 37.90
16 kedai1 kedai pada harga ini
RM 31.60Biasa RM 36.62RM 37.90

Termurah di Negeri Sembilan

16 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 36.62+2% · 1T
2426283032343638Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202636.6231.6037.9016
28 Sep 202636.5031.6037.9015
21 Sep 202636.5031.6037.9015
14 Sep 202636.2027.9937.9018
7 Sep 202636.5031.0037.9017
24 Ogo 202635.9030.9937.9038
17 Ogo 202635.9030.9937.9017
10 Ogo 202636.3931.9537.9019
3 Ogo 202635.9031.9037.9019
27 Jul 202635.9031.9037.9020
20 Jul 202635.9029.9937.9020
13 Jul 202635.9031.9037.9023
6 Jul 202635.9028.9937.9021
29 Jun 202635.9031.9037.9017
22 Jun 202634.4931.9037.9019
15 Jun 202635.9031.9037.9019
8 Jun 202634.9530.9937.9020
1 Jun 202634.9531.9036.9516
25 Mei 202635.2031.9037.9022
18 Mei 202635.8031.9037.9021
11 Mei 202633.9026.9937.9021
4 Mei 202633.9929.9936.9517
27 Apr 202633.9929.9036.9519
20 Apr 202633.9927.9937.9018
13 Apr 202634.9927.9937.9018
6 Apr 202635.8027.9936.9517
30 Mac 202634.9927.9937.9019
16 Mac 202635.6329.9037.9018
9 Mac 202635.6329.9037.9018
2 Mac 202635.6328.9037.9020
23 Feb 202632.9027.8837.9022
9 Feb 202632.9027.8837.9041
26 Jan 202634.8828.8837.9039
19 Jan 202633.9424.8837.9018
12 Jan 202632.7028.8837.9020
5 Jan 202634.8829.8837.9021
29 Dis 202531.9931.9931.991
22 Dis 202535.4932.4537.9023
15 Dis 202535.7032.4536.9020
8 Dis 202535.4930.9936.9019
1 Dis 202535.4531.9936.9521
24 Nov 202535.2230.9936.9018
17 Nov 202534.9930.9936.9019
10 Nov 202535.9032.4036.9015
3 Nov 202535.7032.4036.9018
27 Okt 202535.4832.4036.9518
13 Okt 202535.9932.4536.9539
Semua jenis kedaiPasar raya 8Pasar raya besar 5Pasar mini 3
  1. 1199 SpeedmartTermurahPasar mini·Kuala Pilah, Negeri Sembilan3 hari lalu· No. 9 & 10 (GF), JALAN PPS 1, PUSAT PERNIAGAAN SENALING, KUALA PILAHRM 31.60/ 5 kg-14% berbanding biasa
  2. 22Super Store ValliPasar mini·Bahau, Negeri Sembilan3 hari lalu· NO.20 & 21, Jalan Meranti 2, Taman Meranti, BahauRM 34.90/ 5 kg-5% berbanding biasa
  3. 33Rias Mini MarketPasar mini·Port Dickson, Negeri Sembilan3 hari lalu· 109, Taman Pertama, 71000 Port Dicksonnegeri SembilanRM 37.90/ 5 kg+3% berbanding biasa