price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaSusu & barangan bayiLampin pakai buang

Huggies DRY Pants

S66, M50, L40, XL32

RM 29.90 biasa · dari RM 27.90

Saiz & gred
Drypers DrypantzM58, L48, XL42 · RM 31.99Drypers Wee Wee DRYS80, M60, L58, XL50 · RM 33.90Huggies DRY PantsS66, M50, L40, XL32 · RM 28.99Huggies DRY TapeS80, M60, L54, XL42 · RM 29.99Petpet Gold+M64, L54, XL42 · RM 29.99Petpet Pants Gold+M56, L46, XL38 · RM 28.99
Termurah
RM 27.90
Biasa
RM 29.90
Tertinggi
RM 31.99
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 27.90Biasa RM 29.90RM 31.99

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 29.40+2% · 1T
2224262830323436Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202629.4027.9031.998
28 Sep 202630.5026.9032.997
21 Sep 202629.7026.9032.998
14 Sep 202631.2026.9035.908
7 Sep 202630.5026.9035.907
24 Ogo 202627.9926.9031.9014
17 Ogo 202627.9926.9030.505
10 Ogo 202627.9926.9031.907
3 Ogo 202627.9926.9032.497
27 Jul 202627.9926.9031.907
20 Jul 202627.9923.9031.908
13 Jul 202628.9023.9031.997
6 Jul 202628.9023.9031.997
29 Jun 202626.9923.9031.907
22 Jun 202626.9925.5032.497
15 Jun 202626.9925.5032.497
8 Jun 202630.5025.5032.495
1 Jun 202630.5025.5032.495
25 Mei 202626.9925.5031.907
18 Mei 202626.9925.5031.906
11 Mei 202626.9926.5931.908
4 Mei 202626.9926.9031.907
27 Apr 202626.9926.9031.907
20 Apr 202626.9926.5931.907
13 Apr 202626.9926.9031.907
6 Apr 202626.9926.9031.907
30 Mac 202626.9926.9030.507
16 Mac 202626.9926.9930.506
9 Mac 202626.9926.9930.505
2 Mac 202627.9526.9930.504
23 Feb 202626.9926.9030.505
9 Feb 202626.9926.9030.5012
26 Jan 202628.7526.9932.498
19 Jan 202626.9926.9032.496
12 Jan 202628.7526.9032.496
5 Jan 202632.2426.9932.996
22 Dis 202527.9526.9932.996
15 Dis 202527.9526.9932.996
8 Dis 202526.9926.9930.505
1 Dis 202528.7526.9932.996
24 Nov 202526.9926.9930.507
17 Nov 202526.9926.9932.497
10 Nov 202528.9026.9932.997
3 Nov 202528.9026.9932.997
27 Okt 202528.9026.9930.507
13 Okt 202528.9026.9930.5014

Termurah berhampiran Pasaraya Tunas Manja Sdn Bhd Pekan

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar mini 2Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speed Mart Sdn Bhd (Ketapang Pekan)TermurahPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 6 & 7, Lrg Ketapang Mualim 1, Taman Ketapang MualimRM 27.90/ S66, M50, L40, XL32-7% berbanding biasa
  2. 22Pasaraya Tunas Manja Sdn Bhd PekanPasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· Bandar Pekan, PekanRM 28.90/ S66, M50, L40, XL32-3% berbanding biasa
  3. 33Tunas Manja Supermarket (Ketapang) Sdn. BhdPasar raya·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 6-13, Lorong Ketapang 2, Taman KetapangRM 28.90/ S66, M50, L40, XL32-3% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya Pantai Selamat (Peramu) Sdn BhdPasar raya·~2.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 414, Kawasan Perindustrian PeramuRM 29.90/ S66, M50, L40, XL32±0% berbanding biasa
  5. 55Bne Warisan NiagaKedai runcit·1.3 km3 hari lalu· No-15817, Lorong 1, Taman Mentiga JayaRM 30.50/ S66, M50, L40, XL32+2% berbanding biasa
  6. 66Pasar Mini MengkasarPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 250, Kampung MnegkasarRM 31.90/ S66, M50, L40, XL32+7% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Fresh Choice PekanPasar raya·~2.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Pantai Selamat (Pekan) Freshchoice Sdn. Bhd., Lot 2233, Kawasan Perindustrian PeramuRM 31.99/ S66, M50, L40, XL32+7% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.