price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaSusu & barangan bayiLampin pakai buang

Huggies DRY Pants

S66, M50, L40, XL32

RM 29.99 biasa · dari RM 26.90

Saiz & gred
Drypers DrypantzM58, L48, XL42 · RM 31.99Drypers Wee Wee DRYS80, M60, L58, XL50 · RM 33.90Huggies DRY PantsS66, M50, L40, XL32 · RM 28.99Huggies DRY TapeS80, M60, L54, XL42 · RM 29.99Petpet Gold+M64, L54, XL42 · RM 29.99Petpet Pants Gold+M56, L46, XL38 · RM 28.99
Termurah
RM 26.90
Biasa
RM 29.99
Tertinggi
RM 31.99
5 kedai1 kedai pada harga ini
RM 26.90Biasa RM 29.99RM 31.99

Termurah berhampiran Irsyad Mart

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 29.99+3% · 1T
2025303540Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202629.9926.9031.998
28 Sep 202630.9528.9031.998
21 Sep 202629.9924.9931.999
14 Sep 202631.9024.9935.909
7 Sep 202631.9024.9935.909
24 Ogo 202628.9524.9931.9020
17 Ogo 202628.9524.9931.9010
10 Ogo 202628.9524.9931.9010
3 Ogo 202628.9924.9931.9910
27 Jul 202628.9924.9931.9910
20 Jul 202628.9023.9031.999
13 Jul 202628.9023.9031.999
6 Jul 202628.4524.9929.998
29 Jun 202628.9024.9931.909
22 Jun 202627.9924.9931.908
15 Jun 202627.9924.9931.908
8 Jun 202628.9024.9931.909
1 Jun 202628.9024.9931.909
25 Mei 202628.9024.9931.999
18 Mei 202628.9024.9931.999
11 Mei 202626.9924.9931.999
4 Mei 202628.9024.9931.999
27 Apr 202626.9924.9931.999
20 Apr 202626.9924.9931.999
13 Apr 202628.9924.9931.999
6 Apr 202628.9024.9931.999
30 Mac 202628.4526.9930.908
16 Mac 202627.4525.9931.9914
9 Mac 202628.4526.9931.998
2 Mac 202627.4526.6930.908
23 Feb 202627.9026.9830.907
9 Feb 202628.8826.8830.9017
26 Jan 202628.4026.9930.9016
19 Jan 202628.9926.9930.907
12 Jan 202628.9926.9930.907
5 Jan 202630.9026.9932.997
22 Dis 202527.4521.9930.908
15 Dis 202528.9926.9931.909
8 Dis 202528.9926.9931.909
1 Dis 202528.9926.9931.999
24 Nov 202528.9926.9931.9010
17 Nov 202528.9926.9931.909
10 Nov 202528.9926.9931.9010
3 Nov 202528.9926.9931.5010
27 Okt 202528.9926.9931.5010
13 Okt 202528.9926.9931.5020
5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas
Semua jenis kedaiPasar raya 4Kedai runcit 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya TMC (Mesra Mall)TermurahPasar raya·~3.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· GCH Retail (malaysia)s/b, Pasaraya TMC (Mesra Mall), Lot AT1 & AT2, Ground Floor, Mesra MallRM 26.90/ S66, M50, L40, XL32-10% berbanding biasa
  2. 22Cola Agency & Trading S.BPasar raya·4.1 km3 hari lalu· K111-K117, Jalan Abdul Rahman, 24000 KemamanRM 28.99/ S66, M50, L40, XL32-3% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya BS (PJ) Sdn. Bhd (Cawangan Kemaman)Pasar raya·~4.8 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 10963, Jalan Kawasan Perindustrian Jakar 2, Mukim Chukai, KemamanRM 29.99/ S66, M50, L40, XL32±0% berbanding biasa
  4. 44R-Tinie Mini MarketKedai runcit·~3.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 603-2, Kampung Telaga Papan, 24300, Kerteh KemamanRM 31.90/ S66, M50, L40, XL32+6% berbanding biasa
  5. 55Nirwana Maju Sdn.bhd (Kemaman)Pasar raya·4.3 km3 hari lalu· Lot 2027, Jalan Kubang Kurus, 24000 Chukai Kemaman, TerengganuRM 31.99/ S66, M50, L40, XL32+7% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.