price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.45 biasa · dari RM 14.99

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 14.99
Biasa
RM 15.45
Tertinggi
RM 15.90
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 14.99Biasa RM 15.45RM 15.90

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.79-1% · 1T
1213141516171819Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.7914.9916.9034
5 Okt 202617.2516.0018.502
28 Sep 202615.9015.3916.2032
21 Sep 202615.9015.3916.9038
14 Sep 202615.9015.3916.9033
7 Sep 202615.9015.3917.4936
31 Ogo 202617.2516.0018.502
24 Ogo 202615.9015.3918.9077
17 Ogo 202615.9915.3918.9040
10 Ogo 202615.9915.3918.9041
3 Ogo 202615.9015.3918.9040
27 Jul 202615.9515.3918.9038
20 Jul 202615.9515.3918.9038
13 Jul 202615.9015.3918.9039
6 Jul 202615.9015.3918.9035
29 Jun 202615.9015.3918.9034
22 Jun 202615.9015.3918.9038
15 Jun 202615.9015.3918.9033
8 Jun 202615.9915.3918.9033
1 Jun 202615.9515.3918.9039
18 Mei 202615.5015.3918.9073
11 Mei 202615.7215.3918.9036
4 Mei 202615.9515.3918.9031
27 Apr 202615.9514.9918.9033
20 Apr 202615.9514.9918.9033
13 Apr 202615.9014.9918.9037
6 Apr 202615.9015.3918.9034
30 Mac 202615.9014.9918.9030
23 Mac 202615.9515.9016.002
16 Mac 202615.9514.9018.9027
9 Mac 202615.9314.9018.9028
2 Mac 202615.9014.8818.9032
23 Feb 202615.7214.8818.9032
16 Feb 202615.9515.9016.002
9 Feb 202615.6514.6018.9065
2 Feb 202615.2514.6015.902
26 Jan 202615.4814.6018.9070
19 Jan 202615.4914.6018.9038
12 Jan 202615.4912.6018.9035
5 Jan 202615.9014.6018.9029
29 Dis 202516.7516.0017.502
22 Dis 202515.9015.2918.9032
15 Dis 202515.9915.2918.9034
8 Dis 202515.9915.2918.9035
1 Dis 202515.9715.3918.9032
24 Nov 202515.9915.3918.9037
17 Nov 202515.9915.3918.9038
10 Nov 202515.9915.3918.9031
3 Nov 202515.9915.3918.9032
27 Okt 202515.9715.3918.9034
20 Okt 202516.2516.0016.502
13 Okt 202515.9915.3918.9069

Termurah berhampiran The Pasar Mount Austin

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar raya besar 2Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Maslee Express Taman DayaTermurahPasar raya·2.2 km3 hari lalu· No. 1, Jalan Daya 1, Taman DayaRM 14.99/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 22Econsave Taman DayaPasar raya·2.7 km3 hari lalu· Lot PTD 124006, Taman DayaRM 15.40/ 2 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Econsave Taman Desa CemerlangPasar raya·~3.7 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Pasaraya Econsave Cash & Carry (Taman Desa Cemerlang), Lot PTD 60190, Taman Desa Cemerlang, Mukim Tebrau, 81800 Johor Bahru, JohorRM 15.40/ 2 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Lotus's Desa TebrauPasar raya besar·1.5 km3 hari lalu· No. 1, Taman Desa Tebrau, 81100 Johor BharuRM 15.45/ 2 kg±0% berbanding biasa
  5. 5599 Speedmart (Desa Tebrau)Pasar mini·1.5 km3 hari lalu· No 9 & 11 (G) Jalan Harmonium 35/1, Taman Desa Tebrau, 81100 Johor BahruRM 15.50/ 2 kg±0% berbanding biasa
  6. 66Hero Market Desa TebrauPasar raya·1.4 km3 hari lalu· G-02 Lot 3, Jalan Harmonium 24/1, Taman Desa TebrauRM 15.79/ 2 kg+2% berbanding biasa
  7. 77Giant Hypermarket PlentongPasar raya besar·4.8 km3 hari lalu· NO.3 Jalan Masai Lama, Mukim Plentong, 81750 Masai JohorRM 15.90/ 2 kg+3% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.