price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.45

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.45
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.50
9 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.45Biasa RM 15.90

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.90-0% · 1T
14.5015.0015.5016.0016.5017.0017.5018.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.9015.4017.9017
28 Sep 202615.9015.3916.5014
21 Sep 202615.9015.3916.5013
14 Sep 202615.9015.3916.5015
7 Sep 202615.9015.4016.5014
24 Ogo 202615.9015.4017.9035
17 Ogo 202615.9015.4016.9017
10 Ogo 202615.9015.4016.5016
3 Ogo 202615.9015.4016.5014
27 Jul 202615.9015.4016.9016
20 Jul 202615.9015.4016.9017
13 Jul 202615.9015.4016.9017
6 Jul 202615.9015.4016.9018
29 Jun 202615.9015.4016.9017
22 Jun 202615.9015.4016.9018
15 Jun 202615.9015.4016.9016
8 Jun 202615.9515.4517.9017
1 Jun 202615.9015.4517.9019
25 Mei 202615.9015.4016.9018
18 Mei 202615.9015.4016.9019
11 Mei 202615.9015.4016.9017
4 Mei 202615.9015.4016.9017
27 Apr 202615.9015.4016.9015
20 Apr 202615.9015.4016.9016
13 Apr 202615.9015.4016.9015
6 Apr 202615.9015.4016.9016
30 Mac 202615.9015.4516.9015
16 Mac 202615.9014.9016.9013
9 Mac 202615.5814.9017.0012
2 Mac 202615.9015.4017.0013
23 Feb 202615.9515.4017.0017
9 Feb 202615.9015.4017.0035
26 Jan 202615.9015.4017.0032
19 Jan 202615.9015.4017.0016
12 Jan 202615.9014.9817.0015
5 Jan 202615.7814.9817.0012
29 Dis 202515.4515.4515.451
22 Dis 202515.9015.4017.0015
15 Dis 202515.9015.4016.9011
8 Dis 202515.9015.4016.9010
1 Dis 202515.9015.4016.9016
24 Nov 202515.9015.4016.9018
17 Nov 202515.9015.4016.9017
10 Nov 202515.9515.4016.9013
3 Nov 202516.0015.4016.9013
27 Okt 202515.9015.4016.9013
13 Okt 202515.9315.4016.9026
RM 16.50

Termurah berhampiran Tesco Seremban 2

9 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 4Pasar raya 3Pasar raya besar 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Seremban 2TermurahPasar raya besar·0 m3 hari lalu· No. 1, Jln Haruan 2 Bkt Kepayang, 70300 Seremban Negeri SembilanRM 15.45/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 2299 SpeedmartPasar mini·~2.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· no:1003 Lot 13453, Bukit Blossom Rasah, SerembanRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  3. 33AEON (Seremban 2)Pasar raya·1.3 km3 hari lalu· 112, Persiaran S2 B1, Seremban 2, 70300 Seremban, Negeri SembilanRM 15.65/ 2 kg-2% berbanding biasa
  4. 44Pasar Mini Sri SegarPasar mini·1.5 km3 hari lalu· 3-G, Jalan Bukit Galena 1, Taman Bukit Galena, SerembanRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  5. 55Pasar Raya Mega IndahPasar mini·3.5 km3 hari lalu· Persiaran S2 F, Garden Homes, SerembanRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  6. 66Big 10 Grocer RahangPasar raya·4.3 km3 hari lalu· Pusat Komersial, 22, Jalan PKBB 2, Bukit BlossomRM 15.99/ 2 kg+1% berbanding biasa
  7. 77Mydin Seremban 2Pasar raya besar·2.4 km3 hari lalu· Lot 31156, Persiaran S2 B7, Seremban 2, 70300 Seremban, Negeri SembilanRM 16.00/ 2 kg+1% berbanding biasa
  8. 88Hup Hin ChanPasar mini·~3.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 211 & 212, Jalan Labu, Taman Bukit Kepayang, SerembanRM 16.20/ 2 kg+2% berbanding biasa
  9. 99Family Store Seremban 2Pasar raya·~3.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· S-Two Family Store Sdn. BHD919-922 J, Alan S2 F23GARDEN Homes Seremban, 27030 Seremban, Negeri SembilanRM 16.50/ 2 kg+4% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.