price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.45

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.45
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.99
14 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.90+0% · 1T
141516171819Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.9015.4516.9911
28 Sep 202615.9015.4517.909
21 Sep 202615.9515.6517.9010
14 Sep 202615.9015.3917.9010
7 Sep 202616.4015.4917.9010
24 Ogo 202615.9015.4917.9019
17 Ogo 202616.0015.6517.909
10 Ogo 202615.9015.6517.907
3 Ogo 202615.9015.5017.909
27 Jul 202615.9315.6518.508
20 Jul 202615.9315.4518.5012
13 Jul 202615.9315.4518.5012
6 Jul 202615.9515.5018.5010
29 Jun 202615.9015.5017.909
22 Jun 202615.9014.9918.5011
15 Jun 202615.9014.9918.5012
8 Jun 202615.9015.4518.9012
1 Jun 202615.9015.4518.5013
25 Mei 202615.7914.9918.5013
18 Mei 202615.7214.9916.908
11 Mei 202615.9014.9917.909
4 Mei 202615.9015.5017.909
27 Apr 202615.9015.5017.9010
20 Apr 202615.7215.4516.998
13 Apr 202615.8515.2516.998
6 Apr 202615.7915.5015.905
30 Mac 202615.7215.4515.956
16 Mac 202615.9015.5016.997
9 Mac 202615.9015.5018.508
2 Mac 202615.9015.5018.5010
23 Feb 202615.9015.4918.509
9 Feb 202615.5014.4816.9016
26 Jan 202615.9014.9818.5017
19 Jan 202615.5014.9818.509
12 Jan 202615.9514.9818.509
5 Jan 202615.6515.4517.909
22 Dis 202515.7915.4517.909
15 Dis 202515.7215.4517.908
8 Dis 202515.9515.4517.907
1 Dis 202515.9515.4517.909
24 Nov 202515.9015.4917.908
17 Nov 202515.9015.4917.909
10 Nov 202515.9015.4917.909
3 Nov 202515.9315.4517.9010
27 Okt 202515.8515.4517.9010
13 Okt 202515.9015.4917.9018
RM 15.45Biasa RM 15.90RM 16.99

Termurah berhampiran Segi Fresh Putrajaya Presint 15

14 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar mini 4Pasar raya besar 3
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Lotus’s IOI Mall PutrajayaTermurahPasar raya besar·4.9 km3 hari lalu· At-1, IOI City Mall Lebuh Irc, IOI Resort City, 62502 PutrajayaRM 15.45/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 22Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·4.0 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 15.49/ 2 kg-3% berbanding biasa
  3. 33AEON IOI Putrajaya StorePasar raya besar·5.1 km3 hari lalu· AEON IOI PUTRAJAYA STORE, Lot 2AT-1&2, IOI City Mall Lebuh IRC, IOI Resort CityRM 15.65/ 2 kg-2% berbanding biasa
  4. 44My Hero Hypermarket Presint 3Pasar raya·2.6 km3 hari lalu· LG05-LG08, Lower Ground Floor, NO.1, Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3, 62100 PutrajayaRM 15.79/ 2 kg-1% berbanding biasa
  5. 55Pasar Mini Darussalam Presint 9Pasar mini·2.5 km3 hari lalu· T.00-.06, Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 Putrajaya, Wilayah Persekutuan., Jalan P9E/1, Presint 9, 62250 PutrajayaRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  6. 66Cold Storage AlamandaPasar raya·3.4 km3 hari lalu· Alamanda Shopping Centre, Lower Ground Floor, Presint 1, Jalan Alamanda, 62000 PutrajayaRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Darussalam XL Presint 4Pasar mini·3.6 km3 hari lalu· Kompleks Tempat Letak Kereta Bertingkat, Presint 4RM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya Megah DengkilPasar raya·8.3 km3 hari lalu· 1-11, Jalan Putra 2, Taman Desa Dengkil, 43800 Dengkil, SelangorRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  9. 99AEON Big AlamandaPasar raya besar·3.3 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 15.95/ 2 kg±0% berbanding biasa
  10. 1010Mydin Bazaar Presint 15Pasar raya·4.6 km3 hari lalu· Mydin Bazaar Putrajaya 42, Jalan Diplomatik 1, Presint 15, 62130 PutrajayaRM 16.00/ 2 kg+1% berbanding biasa
  11. 1111Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·5.5 km3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 16.30/ 2 kg+3% berbanding biasa
  12. 1212MBG Fresh MarketPasar raya·3.4 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 16.90/ 2 kg+6% berbanding biasa
  13. 1313Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·980 m3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 16.99/ 2 kg+7% berbanding biasa
  14. 1414Pasar Mini Asfa Maju Presint 15Pasar mini·2.4 km3 hari lalu· No. 8A (GF-7), Jalan P15H, Resint 15, 62050 PutrajayaRM 16.99/ 2 kg+7% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.