price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.50
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.60
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.50Biasa RM 15.90RM 16.60

Termurah berhampiran Pasaraya Ria Mart Kg. Laut

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.90-0% · 1T
14.5015.0015.5016.0016.5017.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.9015.4016.607
28 Sep 202615.9015.4016.208
21 Sep 202615.9015.4616.207
14 Sep 202615.9015.4016.207
7 Sep 202615.9015.4016.207
24 Ogo 202615.9015.4016.2011
17 Ogo 202615.9515.4016.204
10 Ogo 202615.9015.2916.206
3 Ogo 202615.9015.2916.205
27 Jul 202615.9015.2916.207
20 Jul 202615.9015.2916.207
13 Jul 202615.9515.2916.206
6 Jul 202615.9015.2916.205
29 Jun 202615.9015.2916.205
22 Jun 202615.9015.2916.207
15 Jun 202615.9015.2916.207
8 Jun 202615.9015.2916.205
1 Jun 202615.7515.2916.206
25 Mei 202615.9515.2916.206
18 Mei 202615.9015.4616.207
11 Mei 202615.9515.4616.206
4 Mei 202615.9015.4616.207
27 Apr 202615.9015.4616.207
20 Apr 202615.9015.4616.207
13 Apr 202615.9015.4616.907
6 Apr 202615.9015.4616.207
30 Mac 202615.9015.4616.997
16 Mac 202615.9014.9016.9911
9 Mac 202615.4614.9015.905
2 Mac 202615.9015.4616.995
23 Feb 202615.9015.4616.996
9 Feb 202615.6915.4016.9914
26 Jan 202615.6915.4016.9916
19 Jan 202615.6915.4016.998
12 Jan 202615.9015.4016.997
5 Jan 202615.9015.4016.997
22 Dis 202515.9015.4016.997
15 Dis 202515.9015.4016.997
8 Dis 202515.9015.4016.996
1 Dis 202515.9015.4016.007
24 Nov 202515.6815.4016.306
17 Nov 202515.6815.4016.306
10 Nov 202515.9015.4616.005
3 Nov 202515.9015.4616.305
27 Okt 202515.9015.4016.607
13 Okt 202515.9515.4016.6012
Semua jenis kedaiPasar raya besar 1Pasar raya 1Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 1199 Speed Mart Permint JayaTermurahPasar mini·~4.3 kmLokasi anggaran3 hari lalu· PT 2022 & PT 2023 (G), Perkedaian Permint Jaya IV, ChenderingRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 22Nirwana Maju Sdn Bhd (432159-V)Pasar raya·4.0 km3 hari lalu· Lot 1354, Jalan Kubang Tangga, Kampung Kubang Tangga, Kuala TerengganuRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Mydin MallPasar raya besar·4.6 km3 hari lalu· Lot 1547 & 1548, Jalan Sultan Mohamad, Kuala TerengganuRM 16.60/ 2 kg+4% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.