price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.49

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.49
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.90
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.49Biasa RM 15.90RM 16.90

Termurah berhampiran Pasar Mini Hup Seng

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.95-0% · 1T
14.5015.0015.5016.0016.5017.0017.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.9515.2016.906
28 Sep 202615.9015.2016.505
21 Sep 202615.9015.2016.505
14 Sep 202615.9515.2016.906
7 Sep 202615.9515.2016.906
24 Ogo 202615.9515.2016.904
17 Ogo 202615.9015.2016.909
10 Ogo 202616.0015.2016.905
3 Ogo 202615.9515.2016.904
27 Jul 202615.9515.2016.904
20 Jul 202615.9515.2016.904
13 Jul 202615.9515.2016.904
6 Jul 202615.9515.2016.904
29 Jun 202616.0015.2016.903
22 Jun 202615.9515.2016.904
15 Jun 202615.9515.2016.904
8 Jun 202616.0015.2016.903
1 Jun 202616.0015.2016.903
25 Mei 202616.0015.2016.904
18 Mei 202616.0015.2016.904
11 Mei 202616.0015.2016.904
4 Mei 202616.4516.0016.904
27 Apr 202616.0016.0016.903
20 Apr 202616.4516.0016.902
13 Apr 202616.0014.8016.903
6 Apr 202616.0014.8016.903
30 Mac 202616.4516.0016.902
16 Mac 202616.4516.0016.902
9 Mac 202616.9016.9016.901
2 Mac 202615.3515.2015.492
23 Feb 202616.2015.4916.902
9 Feb 202615.9515.2016.908
26 Jan 202615.9515.2016.9012
19 Jan 202615.9515.2016.906
12 Jan 202616.2015.2016.904
5 Jan 202616.4515.4916.904
22 Dis 202515.9515.4916.904
15 Dis 202515.9015.2016.905
8 Dis 202515.9515.2016.904
1 Dis 202516.0015.2017.205
24 Nov 202516.0015.2017.206
17 Nov 202516.0015.2017.206
10 Nov 202516.0015.2016.905
3 Nov 202516.0015.2016.906
27 Okt 202515.9515.2016.904
13 Okt 202516.0015.2016.9010
Semua jenis kedaiPasar mini 1Pasar raya besar 1Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11Hypermarket Mydin Pulau SebangTermurahPasar raya besar·0 m3 hari lalu· PT 20 & 2053, Jalan Besar, Pulau Sebang, 78000, Alor Gajah, MelakaRM 15.49/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 22CH Pengkalan Sdn BhdPasar mini·3.4 km3 hari lalu· MP 47, 48, 49, 50, 51, 52 Jalan Lesung Batu Jaya 1, Taman Lesung Batu Jaya, Alor Gajah MelakaRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya E Family Store EnterprisePasar raya·2.3 km3 hari lalu· Km43-1-46-2 pusat perniagaan, Jalan Jelatang, mukim kelemak, 78000 Alor Gajah, MelakaRM 16.90/ 2 kg+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.