price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.30

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.30
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.50
9 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.30Biasa RM 15.90RM 16.50

Termurah berhampiran KS Walk in Mart Sdn Bhd

9 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 6Pasar raya 3
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Kuma Mini MartTermurahPasar mini·~2.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· 7, 7A, 7B, 9, 9A, 9B, Jalan BDS2, Bukit Desa SemantanRM 15.30/ 2 kg-4% berbanding biasa
  2. 2299 Speed Mart Sdn. Bhd. Tmn Temerloh JayaPasar mini·60 m3 hari lalu· No: 96 & 98 (G), Jln Temerloh Jaya, Tmn Temerloh JayaRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  3. 3399 Speedmart Semantan TemerlohPasar mini·1.5 km3 hari lalu· No 16 & 18, Jln Sudirman 4, BDR Sri SemantanRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  4. 4499 Speed Mart Sdn. Bhd. Tmn Bkt SemantanPasar mini·2.4 km3 hari lalu· No: 14&15 (G), Jln Semantan Baru 2, Tmn Bkt SemantanRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  5. 55Eng Yu Mini Market (Taman Temerloh Jaya)Pasar mini·160 m3 hari lalu· NO.43, Jalan TJ 6/1, Taman Temerloh Jaya, Taman Temerloh JayaRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya BS Temerloh Sdn BhdPasar raya·1.4 km3 hari lalu· No 3, 5, 7, 9, 11 & 13 Jalan Chengal Indah, Taman Chengal Indah, Temerloh, PahangRM 15.99/ 2 kg+1% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya LYC Seberang TemerlohPasar raya·4.9 km3 hari lalu· Lot PT 4531, Batu 2, Jalan Maran, 28000 Temerloh, Pahang Darul MakmurRM 15.99/ 2 kg+1% berbanding biasa
  8. 88The Store TemerlohPasar raya·2.5 km3 hari lalu· The Store (Malaysia) Sdn Bhd Branch Temerloh, Terminal Utama, No. 2, Jln Sudirman, Temerloh, PahangRM 16.20/ 2 kg+2% berbanding biasa
  9. 99KS Walk in Mart Sdn BhdPasar mini·0 m3 hari lalu· No 1-27, Jalan Sudirman 6, Temerloh, PahangRM 16.50/ 2 kg+4% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.70+1% · 1T
15.2015.4015.6015.8016.0016.2016.4016.60Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.7015.3016.5018
28 Sep 202615.7015.3016.5018
21 Sep 202615.9015.3016.5019
14 Sep 202615.9015.3016.5019
7 Sep 202615.9315.3016.5018
31 Ogo 202616.5016.5016.501
24 Ogo 202615.5015.3016.5040
17 Ogo 202615.5015.3016.5022
10 Ogo 202615.5015.3016.5021
3 Ogo 202615.9015.3016.5019
27 Jul 202615.5015.3016.5022
20 Jul 202615.5015.3016.5019
13 Jul 202615.5015.3016.5019
6 Jul 202615.5015.2916.5020
29 Jun 202615.5015.2916.5019
22 Jun 202615.5015.2916.5020
15 Jun 202615.9515.3016.5017
8 Jun 202615.7015.3016.5018
1 Jun 202615.5015.2916.5018
25 Mei 202615.5015.2916.5020
18 Mei 202615.5015.3016.5020
11 Mei 202615.7015.3016.5022
4 Mei 202615.9015.3016.5019
27 Apr 202615.7015.3016.5020
20 Apr 202615.7015.3016.5020
13 Apr 202615.9915.3016.5015
6 Apr 202615.9515.3016.5017
30 Mac 202615.5015.3016.5019
23 Mac 202616.5016.5016.501
16 Mac 202615.5015.3016.5016
9 Mac 202615.9715.3016.5014
2 Mac 202615.5015.3016.5020
23 Feb 202615.5015.3016.5020
16 Feb 202616.5016.5016.501
9 Feb 202615.5015.3016.5036
2 Feb 202616.5016.5016.501
26 Jan 202615.5015.3016.5037
19 Jan 202615.5015.3016.5020
12 Jan 202615.9915.3016.5015
5 Jan 202615.9015.3016.5017
29 Dis 202516.5016.5016.501
22 Dis 202515.5015.3016.5021
15 Dis 202515.9915.3016.5013
8 Dis 202515.9515.3016.5015
1 Dis 202515.7015.3016.5022
24 Nov 202515.7015.3016.5020
17 Nov 202515.7015.3016.5020
10 Nov 202515.5015.3016.5019
3 Nov 202515.7015.3016.5020
27 Okt 202515.5015.3016.5019
20 Okt 202516.5016.5016.501
13 Okt 202515.5015.3016.5037