price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.79

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.79
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.20
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.79Biasa RM 15.90RM 16.20

Termurah berhampiran Hero Kg Baru Subang

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.79-0% · 1T
12131415161718Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.7914.8916.5017
28 Sep 202615.7914.9916.9019
21 Sep 202615.9014.9916.9021
14 Sep 202615.7914.9917.9021
7 Sep 202615.9012.9017.9019
24 Ogo 202615.9015.4017.9043
17 Ogo 202615.7914.9917.9017
10 Ogo 202615.9015.4017.9022
3 Ogo 202615.9015.4017.9020
27 Jul 202615.7915.4016.5018
20 Jul 202615.9015.4016.7519
13 Jul 202615.7915.4017.9017
6 Jul 202615.8715.4517.9016
29 Jun 202615.9015.4017.9021
22 Jun 202615.9014.9917.9022
15 Jun 202615.9014.9917.9017
8 Jun 202615.9015.4016.7519
1 Jun 202615.7915.4016.2017
25 Mei 202615.9015.4017.9019
18 Mei 202615.9015.4017.9019
11 Mei 202615.9014.9917.9018
4 Mei 202615.9015.4017.9016
27 Apr 202615.7914.9917.9017
20 Apr 202615.7914.9917.9017
13 Apr 202615.5014.9917.9015
6 Apr 202615.7915.4017.9016
30 Mac 202615.9015.4517.9015
16 Mac 202615.6514.9017.9016
9 Mac 202615.6514.9016.7518
2 Mac 202615.5015.4016.7516
23 Feb 202615.5014.4816.5013
9 Feb 202615.9014.8817.9035
26 Jan 202615.5014.8817.9037
19 Jan 202615.5015.4017.9018
12 Jan 202615.5015.4017.9016
5 Jan 202615.5015.4016.9016
22 Dis 202515.5014.9916.9019
15 Dis 202515.7915.4017.9017
8 Dis 202515.9815.4017.9018
1 Dis 202515.9015.4517.9022
24 Nov 202515.7915.4017.9019
17 Nov 202515.7914.8017.9021
10 Nov 202515.8514.8016.9018
3 Nov 202515.8514.8017.9020
27 Okt 202515.7914.8017.9021
13 Okt 202515.8514.8016.9042
Semua jenis kedaiPasar mini 2Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11Hero Kg Baru SubangTermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· Lot 4243, Kompleks Perniagaan Sri Gaya, Jalan Taman Subang Jasa 3, Taman Subang JasaRM 15.79/ 2 kg-1% berbanding biasa
  2. 22Giant Mini Kota DamansaraPasar mini·4.3 km3 hari lalu· No 1 Jalan Cecawi 6/19A, Seksyen 6 Kota Damansara, 47810 Petaling JayaRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Well Mart Kota DamansaraPasar mini·4.3 km3 hari lalu· NO.2, Jalan Cecawi 6/19B, Seksyen 6 Kota Damansara, 47810 Petaling Jaya, SelangorRM 16.20/ 2 kg+2% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.