price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Knife

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.40

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.40
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.50
5 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.40Biasa RM 15.90RM 16.50

Termurah berhampiran Al Baik Speedmart

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.75-1% · 1T
15.2015.4015.6015.8016.0016.2016.4016.60Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.7515.3916.5015
28 Sep 202615.4615.3916.5013
21 Sep 202615.4615.3916.5013
14 Sep 202615.6015.3916.5013
7 Sep 202615.5015.4516.5013
24 Ogo 202615.5515.4516.5028
17 Ogo 202615.5515.4516.5014
10 Ogo 202615.5015.4516.5012
3 Ogo 202615.5015.2916.5013
27 Jul 202615.5015.2916.5012
20 Jul 202615.5015.2916.5013
13 Jul 202615.5515.2916.5012
6 Jul 202615.9315.2916.5014
29 Jun 202615.9015.2916.5016
22 Jun 202615.9015.2916.5015
15 Jun 202615.9015.2916.5015
8 Jun 202615.9015.2916.5012
1 Jun 202615.9015.4516.5012
25 Mei 202615.9015.4516.5012
18 Mei 202615.9015.4516.5015
11 Mei 202615.5915.4516.5011
4 Mei 202615.7515.4516.5010
27 Apr 202615.7515.4516.5010
20 Apr 202615.9015.4516.5011
13 Apr 202615.9015.4516.5011
6 Apr 202615.9015.4516.5011
30 Mac 202616.1015.5016.508
16 Mac 202615.9815.4516.5010
9 Mac 202615.7015.4516.5012
2 Mac 202615.5015.4516.5013
23 Feb 202615.5015.4516.5013
9 Feb 202615.9015.4516.5028
26 Jan 202615.9015.4516.5033
19 Jan 202615.9015.4516.5017
12 Jan 202615.9915.4516.5015
5 Jan 202615.9015.4516.5016
22 Dis 202515.9315.4516.5016
15 Dis 202515.9315.4516.5016
8 Dis 202515.9715.4516.5016
1 Dis 202515.9515.4516.5015
24 Nov 202515.9515.4516.5015
17 Nov 202515.9515.4516.5015
10 Nov 202515.9515.4516.5015
3 Nov 202515.9515.4516.5015
27 Okt 202515.9515.4516.5015
13 Okt 202515.9515.4516.5031

5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 2Pasar raya 2Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11C-Mart Alor SetarTermurahPasar raya·4.9 km3 hari lalu· Lot 92, Jalan Istana Kuning, 05000 Alor Setar, KedahRM 15.40/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 22Pacific Star Parade ComplexPasar raya besar·4.8 km3 hari lalu· Lot 888, Jalan Telok Wanjah, Bandar Alor Setar, 05200 Alor Setar KedahRM 15.46/ 2 kg-3% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya Ekonomi SCHPasar mini·3.5 km3 hari lalu· No 61, 62, 63, 64 & 65, Batu 2 Jalan Langgar, 05460 Alor Star, KedahRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  4. 44TF Value Mart Alor SetarPasar raya·2.5 km3 hari lalu· No 1, Jalan Tun Razak, Kompleks Al-BukharyRM 15.95/ 2 kg±0% berbanding biasa
  5. 55Al Baik SpeedmartPasar mini·0 m3 hari lalu· Hutan Kampung, Jalan Langgar, KedahRM 16.50/ 2 kg+4% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.