price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

2 kg

RM 15.50 biasa · dari RM 15.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.50
Biasa
RM 15.50
Tertinggi
RM 16.10
3 kedai2 kedai pada harga ini
RM 15.50Biasa RM 15.50RM 16.10

Termurah berhampiran Yakin Maju Peruncit & Pemborong

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.50+1% · 1T
10152025303540Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.5015.5016.103
28 Sep 202615.5015.5015.501
21 Sep 202615.5015.5015.501
14 Sep 202615.5015.5015.502
7 Sep 202615.7515.4016.102
24 Ogo 202615.5015.4016.105
17 Ogo 202615.4515.4015.502
10 Ogo 202615.4015.4015.401
3 Ogo 202615.7515.4016.102
27 Jul 202615.9015.9015.901
20 Jul 202616.0015.9016.102
13 Jul 202615.8015.5016.102
29 Jun 202615.5015.5015.501
22 Jun 202615.5015.5015.501
15 Jun 202615.5015.5015.501
8 Jun 202615.5015.5015.501
25 Mei 202635.9035.9035.901
18 Mei 202615.8015.8015.801
11 Mei 202615.8015.8015.801
4 Mei 202615.8015.8015.801
27 Apr 202615.8015.8015.801
20 Apr 202615.5015.5015.501
13 Apr 202615.6515.5015.802
6 Apr 202615.5014.9015.803
30 Mac 202615.3514.9015.802
16 Mac 202615.3514.9015.802
9 Mac 202615.8014.9515.903
2 Mac 202615.8515.8015.902
23 Feb 202615.4314.9515.902
9 Feb 202615.9015.9015.902
26 Jan 202614.9514.9514.952
19 Jan 202615.8015.8015.801
12 Jan 202614.9514.9514.951
5 Jan 202614.9514.9514.951
22 Dis 202515.3814.9515.802
15 Dis 202515.5515.3015.802
1 Dis 202515.3015.3015.301
24 Nov 202515.3015.3015.301
17 Nov 202515.3015.3015.301
10 Nov 202515.3015.3015.301
27 Okt 202513.1013.1013.101
13 Okt 202515.3013.1015.303
Semua jenis kedaiPasar raya 2Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 10 km.
  1. 11Econsave Cash & Carry Sdn. Bhd. Kuala PilahTermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· PT 9, Komplek Wira Jaya, Pusat Komersial Melang, Pusat Komersial Melang, 72000, Kuala Pilah Negeri Sembilan Darul KhususRM 15.50/ 2 kg±0% berbanding biasa
  2. 2299 SpeedmartTermurahPasar mini·4.5 km3 hari lalu· No. 9 & 10 (GF), JALAN PPS 1, PUSAT PERNIAGAAN SENALING, KUALA PILAHRM 15.50/ 2 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Giant Superstore Kuala PilahPasar raya·0 m3 hari lalu· GCH Retail (Malaysia) Sdn.bhd (667035-P), Giant Superstore Kuala Pilah, Jalan Melang, 72000 Kuala Pilah, Negeri SembilanRM 16.10/ 2 kg+4% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.