price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

2 kg

RM 16.10 biasa · dari RM 14.90

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 14.90
Biasa
RM 16.10
Tertinggi
RM 16.60
6 kedai1 kedai pada harga ini
RM 14.90Biasa RM 16.10RM 16.60

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.40+1% · 1T
14.5015.0015.5016.0016.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.4014.9016.205
28 Sep 202615.2815.1516.204
21 Sep 202615.2815.1516.204
14 Sep 202615.2815.1516.204
7 Sep 202615.4315.1516.204
24 Ogo 202615.4515.4016.208
17 Ogo 202615.4515.4016.204
10 Ogo 202615.4515.4016.204
3 Ogo 202615.4515.4016.205
27 Jul 202615.4515.4016.204
20 Jul 202615.4515.4016.204
13 Jul 202615.4515.4016.204
6 Jul 202615.4515.4515.853
29 Jun 202615.4515.4516.203
22 Jun 202615.8315.4516.202
15 Jun 202615.4515.4515.853
8 Jun 202615.4515.2015.854
1 Jun 202615.4515.2015.854
25 Mei 202615.4515.2015.854
18 Mei 202615.5515.2016.254
11 Mei 202615.5515.2016.254
4 Mei 202615.5515.2016.254
27 Apr 202615.2515.2015.854
20 Apr 202615.2515.2015.854
13 Apr 202615.2515.2015.854
6 Apr 202615.3814.9015.852
30 Mac 202615.1214.9015.254
16 Mac 202615.1214.9015.254
9 Mac 202615.5515.2515.904
2 Mac 202615.2515.2015.853
23 Feb 202615.2515.2015.253
9 Feb 202615.2314.8815.258
26 Jan 202615.2014.8815.259
19 Jan 202615.2514.8815.855
12 Jan 202615.2014.8815.253
5 Jan 202615.2515.2015.854
22 Dis 202515.2515.2015.894
15 Dis 202515.2515.2015.894
8 Dis 202515.2515.2015.894
1 Dis 202515.2515.2015.855
24 Nov 202515.2515.2015.855
17 Nov 202515.5515.2015.854
10 Nov 202515.2515.2015.853
3 Nov 202515.2515.2015.854
27 Okt 202515.2515.2015.854
13 Okt 202515.2515.2015.858

Termurah berhampiran Tesco Bukit Tinggi

6 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya besar 4Pasar raya 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Tesco Bukit TinggiTermurahPasar raya besar·0 m3 hari lalu· No. 1 Batu 2 1/2, Jalan Langat, 41200 Klang, SelangorRM 14.90/ 2 kg-7% berbanding biasa
  2. 22AEON Big Seksyen 32Pasar raya besar·9.7 km3 hari lalu· Seksyen 32, 40300 Shah Alam, SelangorRM 15.85/ 2 kg-2% berbanding biasa
  3. 33Giant Bukit TinggiPasar raya besar·1000 m3 hari lalu· Lot 83191 & 8392, Persiran Batu Nilam, Bandar Bukit Tinggi 1, Jalan Langat, 41200 Klang, Selangor Darul EhsanRM 16.10/ 2 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Giant Seksyen 7 Shah AlamPasar raya·8.5 km3 hari lalu· Ground Floor Komersial Blok A Pusat Komersial, NO.2, Jalan Plumbum T 7/T, Seksyen 7, 40000 Shah Alam, SelangorRM 16.10/ 2 kg±0% berbanding biasa
  5. 55AEON Big KaparPasar raya besar·7.1 km3 hari lalu· No. 2, Jalan Harmoni 3, KU3, Sungai Pinang, 42100 Klang, Selangor Darul EhsanRM 16.20/ 2 kg+1% berbanding biasa
  6. 66Mydin Mart Seksyen 18Pasar raya·9.4 km3 hari lalu· 4-16 Jalan Pinang G, 18/G Seksyen 18, 40200 Shah AlamRM 16.60/ 2 kg+3% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.