price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

2 kg

RM 16.10 biasa · dari RM 15.40

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.40
Biasa
RM 16.10
Tertinggi
RM 20.90
11 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.50+1% · 1T
14.8015.0015.2015.4015.6015.8016.0016.20Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.5015.4016.104
28 Sep 202615.5015.4016.106
21 Sep 202615.5015.4015.807
14 Sep 202615.5015.4015.807
7 Sep 202615.5015.4015.807
24 Ogo 202615.5015.4015.8010
17 Ogo 202615.5015.2015.807
10 Ogo 202615.5015.2015.806
3 Ogo 202615.5015.2015.806
27 Jul 202615.5015.2015.805
20 Jul 202615.5015.5015.905
13 Jul 202615.5015.2015.805
6 Jul 202615.5015.2015.805
29 Jun 202615.5015.5015.803
22 Jun 202615.5015.5015.804
15 Jun 202615.5015.5015.804
8 Jun 202615.5015.5015.804
1 Jun 202615.5015.5015.804
25 Mei 202615.5015.5015.804
18 Mei 202615.6515.5015.802
11 Mei 202615.5015.5015.804
4 Mei 202615.5015.5015.804
27 Apr 202615.5015.5015.804
20 Apr 202615.5015.5015.804
13 Apr 202615.5015.5015.804
6 Apr 202615.5014.9015.805
30 Mac 202615.5015.2015.805
16 Mac 202615.0714.9515.204
9 Mac 202614.9514.9515.194
2 Mac 202615.0714.9515.204
23 Feb 202615.0714.9515.204
9 Feb 202614.9514.9515.2810
26 Jan 202614.9514.9515.2810
19 Jan 202614.9514.9515.285
12 Jan 202615.0814.9515.506
5 Jan 202614.9514.9515.805
22 Dis 202514.9514.9515.805
15 Dis 202515.3015.2015.803
8 Dis 202515.3015.2015.804
1 Dis 202515.3015.2015.804
24 Nov 202515.3015.2015.805
17 Nov 202515.3015.2015.805
10 Nov 202515.3015.2015.805
3 Nov 202515.3015.2015.805
27 Okt 202515.3015.2015.805
13 Okt 202515.3015.2015.8010
RM 15.40Biasa RM 16.10RM 20.90

Termurah berhampiran Pasaraya Megah Dengkil

11 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 6Pasar mini 4Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Mart Salak TinggiTermurahPasar mini·9.4 km3 hari lalu· No 35 & 37, Jalan ST1C, Medan 88, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 SepangRM 15.40/ 2 kg-4% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Taman SerojaPasar mini·7.6 km3 hari lalu· No. 12 & 14(gf), Jalan Seroja 7, Taman Seroja, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang SelangorRM 15.50/ 2 kg-4% berbanding biasa
  3. 33Econsave Mart Taman SerojaPasar mini·7.6 km3 hari lalu· No 5 & 7, Jalan Seroja 6, Taman Seroja, 43900 SepangRM 15.50/ 2 kg-4% berbanding biasa
  4. 44Ken's GrocerPasar raya·7.6 km3 hari lalu· 01-08, Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9RM 15.80/ 2 kg-2% berbanding biasa
  5. 55Jaya Grocer D'Pulze CyberjayaPasar raya·6.7 km3 hari lalu· LG, Lingkaran Cyber Point Timur, Cyber 12, 63000 Cyberjaya, SelangorRM 16.10/ 2 kg±0% berbanding biasa
  6. 66Cold Storage AlamandaPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Alamanda Shopping Centre, Lower Ground Floor, Presint 1, Jalan Alamanda, 62000 PutrajayaRM 16.10/ 2 kg±0% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Star Grocer CybersquarePasar raya·6.1 km3 hari lalu· Star Grocer Cybersquare - Cyberjaya, Jalan Teknokrat 6, Cyber 5RM 16.20/ 2 kg+1% berbanding biasa
  8. 88AEON Big AlamandaPasar raya besar·9.3 km3 hari lalu· Lower Ground Floor & Ground Floor, Alamanda Putrajaya Shopping Centre, Presint 1, 62000 PutrajayaRM 16.20/ 2 kg+1% berbanding biasa
  9. 99Village Grocer (Tamarind Square) CyberjayaPasar raya·7.2 km3 hari lalu· VILLAGE GROCER @ TAMARIND SQUARE, 03-01 & 03-01A, Tamarind Square, Persiaran Multimedia, Cyber 10RM 16.70/ 2 kg+4% berbanding biasa
  10. 1010MBG Fresh MarketPasar raya·9.3 km3 hari lalu· Level UG, Shaftsbury Putrajaya, Jalan Alamanda, Presint 1RM 17.50/ 2 kg+9% berbanding biasa
  11. 1111Pasar Mini Borong Big Bazaar Presint 8Pasar mini·7.4 km3 hari lalu· (Big Bazaar Retail Sdn. Bhd) NO.23, 24, 25, 26, Bazaar @8, Jalan Seluang P8/7, Presint 8, 62000 PutrajayaRM 20.90/ 2 kg+30% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.