price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.50
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.90
5 kedai2 kedai pada harga ini
RM 15.50Biasa RM 15.90RM 16.90

Termurah berhampiran Pasar Mini Ria Sdn

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.70-1% · 1T
121314151617Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.7015.5016.906
28 Sep 202615.7015.5016.908
21 Sep 202615.7015.5016.908
14 Sep 202615.7015.5016.908
7 Sep 202615.9015.5016.907
24 Ogo 202615.7015.5016.9016
17 Ogo 202615.9015.5016.907
10 Ogo 202615.5014.9916.907
3 Ogo 202615.7015.5016.906
27 Jul 202615.7014.9916.906
20 Jul 202615.7014.9916.906
13 Jul 202615.5014.9916.905
6 Jul 202615.5012.9516.906
29 Jun 202615.7014.9916.906
22 Jun 202615.7014.9916.906
15 Jun 202615.9014.9916.905
8 Jun 202615.9514.9916.904
1 Jun 202615.7014.9916.906
25 Mei 202615.5014.9915.995
18 Mei 202615.5014.9915.995
11 Mei 202615.5014.9915.995
4 Mei 202615.5014.9915.995
27 Apr 202615.5014.9915.995
20 Apr 202615.7014.9916.906
13 Apr 202615.7014.9916.906
6 Apr 202615.7014.9916.906
30 Mac 202615.7014.9916.906
16 Mac 202615.9014.9516.905
9 Mac 202615.4514.9516.906
2 Mac 202615.4514.9516.906
23 Feb 202615.4514.9516.906
9 Feb 202614.9914.9516.9012
26 Jan 202614.9914.9516.9012
19 Jan 202614.9914.9516.906
12 Jan 202614.9914.9516.906
5 Jan 202614.9914.9516.906
22 Dis 202515.1514.9915.904
15 Dis 202515.3014.9916.905
8 Dis 202515.3014.9916.905
1 Dis 202515.6014.9916.906
24 Nov 202515.6014.9916.906
17 Nov 202515.7014.9916.906
10 Nov 202515.7014.9916.906
3 Nov 202515.7014.9916.906
27 Okt 202515.9014.9916.905
13 Okt 202515.9014.9916.9010
5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas
Semua jenis kedaiPasar raya 3Pasar mini 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speed Mart Sdn. Bhd. (Bandar Baru Kuala Lipis)TermurahPasar mini·~210 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. K-19 (G), Lorong BBKL 2/1/2, Bandar Baru Kula Lipis, Kuala LipisRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  2. 2299 Speed Mart Sdn. Bhd. (PP Lipis Jaya)TermurahPasar mini·350 m3 hari lalu· No. 17 & 18 (G), Jalan Lipis Jaya 2, Pusat Perniagaan Lipis Jaya, Kuala LipisRM 15.50/ 2 kg-3% berbanding biasa
  3. 33Pasaraya BS (PJ) Sdn BhdPasar raya·590 m3 hari lalu· No 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43A, 45 &46, Tingkat Bawah, Jalan PPBR 3/4, Jalan Bukit ResidenRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya TF Value Mart (Kuala Lipis)Pasar raya·490 m3 hari lalu· Bandar Baru Kuala Lipis, Kuala Lipis PahangRM 15.99/ 2 kg+1% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Mempaga Fresh BentaPasar raya·~210 mLokasi anggaran3 hari lalu· Jalan Lama Lipis Raub, Benta, Kuala Lipis, PahangRM 16.90/ 2 kg+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.