price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusMinyak dan lemak

Minyak Masak Sebatian Cap Red Eagle

2 kg

RM 15.90 biasa · dari RM 15.50

Saiz & gred
Tulen Cap Buruh5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni5 kg · RM 30.90Sebatian Cap Knife5 kg · RM 35.90Tulen Cap Buruh2 kg · RM 13.30Tulen Cap Saji5 kg · RM 30.90Tulen Cap Seri Murni2 kg · RM 13.30Sebatian Cap Knife2 kg · RM 15.90Sebatian Cap Red Eagle5 kg · RM 36.64Sebatian Cap Knife1kg · RM 8.40Sebatian Cap Red Eagle2 kg · RM 16.10Tulen Cap Buruh1kg · RM 6.90Tulen Cap Vesawit5 kg · RM 30.90
Termurah
RM 15.50
Biasa
RM 15.90
Tertinggi
RM 16.50
4 kedai1 kedai pada harga ini
RM 15.50Biasa RM 15.90RM 16.50

Termurah berhampiran Dragon House Mini Mart

4 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 15.89-0% · 1T
14.5015.0015.5016.0016.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 202615.8915.5016.505
28 Sep 202615.8915.5016.505
21 Sep 202615.8915.5016.506
14 Sep 202615.9015.8916.504
7 Sep 202615.9015.8916.504
24 Ogo 202615.8915.4016.5010
17 Ogo 202615.9015.8916.504
10 Ogo 202615.8915.4016.505
3 Ogo 202615.8915.4016.506
27 Jul 202615.8915.4016.505
20 Jul 202615.8915.4016.506
13 Jul 202615.8915.4016.506
6 Jul 202615.8915.4016.506
29 Jun 202615.8915.4016.506
22 Jun 202615.9015.8916.504
15 Jun 202615.8915.8916.503
8 Jun 202615.8915.8916.503
1 Jun 202615.8915.8916.503
18 Mei 202615.9015.8916.508
11 Mei 202615.8915.4016.505
4 Mei 202615.8915.2016.505
27 Apr 202615.8915.2016.505
20 Apr 202615.9015.2016.505
13 Apr 202615.9915.2016.505
6 Apr 202615.9514.9016.506
30 Mac 202615.9514.9016.506
16 Mac 202615.9915.9016.504
9 Mac 202615.9915.9016.504
2 Mac 202615.9515.2015.994
23 Feb 202615.9515.2015.994
9 Feb 202615.9915.2015.997
26 Jan 202615.5515.2015.998
19 Jan 202615.5515.2015.994
12 Jan 202615.5515.2015.994
5 Jan 202615.9515.2015.994
22 Dis 202515.9015.2015.995
15 Dis 202515.9015.2015.995
8 Dis 202515.9015.2015.995
1 Dis 202515.9015.2015.995
24 Nov 202515.9015.2015.995
17 Nov 202515.9015.2015.995
10 Nov 202515.9015.2015.995
3 Nov 202515.9015.2015.993
27 Okt 202515.9015.2015.995
13 Okt 202515.9015.2015.9910
Semua jenis kedaiPasar raya 2Kedai runcit 1Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 4 kedai dalam 10 km.
  1. 11Econsave Cash & Carry PontianTermurahPasar raya·1.4 km3 hari lalu· NO.23, Jalan Kota Emas Dua, Off Taman Kota Emas, Jalan Johor Kanan, Pontian Kechil, 82000, JohorRM 15.50/ 2 kg-2% berbanding biasa
  2. 22Maslee Wholesale C & C (Pontian) S/BPasar raya·390 m3 hari lalu· NO.1, 1A, 1B-6, 6A, 6B & 15, 15B-19, 19A, 19B, Lot 2585, Lorong Abadi, Pusat Perniagaan Juta, Jalan Teo Kang Sui Dalam 82000 Pontian, JohorRM 15.89/ 2 kg±0% berbanding biasa
  3. 33Dragon House Mini MartPasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· 1006 & 1008, Taman Perpaduan, Jalan Parit MesjidRM 15.90/ 2 kg±0% berbanding biasa
  4. 44Thong Heng Convenience StoreKedai runcit·8.9 km3 hari lalu· No 6, Taman Sentosa, Jalan Parit Mesjid, 82000 Pontian., Jalan Parit Mesjid, 82000 Pontian., 82000 PontianRM 16.50/ 2 kg+4% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.