price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.65

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.65
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.42
7 kedai2 kedai pada harga ini
RM 5.65Biasa RM 6.30RM 6.42

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.20+0% · 1T
5.405.605.806.006.206.406.606.80Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.205.656.7019
28 Sep 20266.305.656.7019
21 Sep 20266.305.656.7019
14 Sep 20266.255.496.7018
7 Sep 20266.305.496.7019
24 Ogo 20266.305.496.7038
17 Ogo 20266.305.656.7019
10 Ogo 20266.255.656.7018
3 Ogo 20266.305.656.7019
27 Jul 20266.305.656.7019
20 Jul 20266.305.656.7018
13 Jul 20266.305.656.7019
6 Jul 20266.305.656.7019
29 Jun 20266.205.656.7019
22 Jun 20266.205.656.7019
15 Jun 20266.305.656.7019
8 Jun 20266.305.656.7018
1 Jun 20266.205.656.8019
25 Mei 20266.005.656.7019
18 Mei 20266.305.656.7019
11 Mei 20266.305.656.7019
4 Mei 20266.305.656.7019
27 Apr 20266.205.656.7019
20 Apr 20266.205.656.7019
13 Apr 20266.305.656.7019
6 Apr 20266.305.656.7019
30 Mac 20266.105.656.7018
16 Mac 20266.105.656.7018
9 Mac 20266.255.656.7018
2 Mac 20266.205.606.7019
23 Feb 20266.255.606.7018
9 Feb 20266.205.656.7036
26 Jan 20266.205.656.7036
19 Jan 20266.305.656.7017
12 Jan 20266.255.656.7018
5 Jan 20266.255.656.7018
22 Dis 20256.205.656.7017
15 Dis 20256.255.656.7018
8 Dis 20256.305.656.7017
1 Dis 20256.255.656.7018
24 Nov 20256.255.656.7018
17 Nov 20256.255.656.7018
10 Nov 20256.255.656.7018
3 Nov 20256.255.656.7018
27 Okt 20256.205.496.7019
13 Okt 20256.205.496.7037

Termurah berhampiran The Store (Kuala Kangsar)

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 4Pasar mini 3
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Kuala KangsarTermurahPasar raya·~290 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 1, Persiaran Penyayang Taman Indah, Kuala KangsarRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Jln Dato SagorTermurahPasar mini·2.9 km3 hari lalu· No 2 (G), Jalan Dato Sagor, Off Jalan TaipingRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  3. 33TF Valuemart Kuala KangsarPasar raya·1.2 km3 hari lalu· Lot 2135, Pusat Komersil Wat Thong, Persiaran Wai Thong 1, Jln Sultan Iskandar Shah, Kuala KangsarRM 5.99/ 250 g-5% berbanding biasa
  4. 44Bintang Fresh Kuala KangsarPasar raya·440 m3 hari lalu· Lot 6629, 6630, 6632, Jalan Dato SagorRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55TY Pasaraya Medan SuriaPasar mini·~290 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 8, 9, 10, 11, Persiaran Medan Suria, Off Jalan TaipingRM 6.35/ 250 g+1% berbanding biasa
  6. 66TY PasarayaPasar mini·1.2 km3 hari lalu· No 4, 10, Persiaran Chandan Indah 1, Taman Chandan PuteriRM 6.40/ 250 g+2% berbanding biasa
  7. 77The Store (Kuala Kangsar)Pasar raya·0 m3 hari lalu· Jalan Kangsar, 33000 Kuala Kangsar, PerakRM 6.42/ 250 g+2% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.