price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.55

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.55
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.35
3 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.55Biasa RM 6.30RM 6.35

Termurah berhampiran TF Value – Mart Sungai Lalang

3 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.00+0% · 1T
5.405.605.806.006.206.406.606.80Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.005.556.5016
28 Sep 20266.005.556.5016
21 Sep 20265.995.556.5017
14 Sep 20266.005.456.5016
7 Sep 20266.005.456.5015
24 Ogo 20266.005.496.5032
17 Ogo 20266.005.556.5016
10 Ogo 20266.005.556.5014
3 Ogo 20266.005.556.5015
27 Jul 20266.005.556.5016
20 Jul 20266.005.556.5016
13 Jul 20266.005.606.5015
6 Jul 20266.005.556.5017
29 Jun 20266.005.556.5017
22 Jun 20266.005.556.5016
15 Jun 20266.005.556.5017
8 Jun 20266.005.506.5014
1 Jun 20266.005.556.5016
25 Mei 20266.005.556.5016
18 Mei 20266.005.556.5017
11 Mei 20266.005.556.5015
4 Mei 20266.005.556.5015
27 Apr 20266.005.556.5015
20 Apr 20266.005.556.5017
13 Apr 20266.005.556.5016
6 Apr 20266.005.556.5016
30 Mac 20266.005.556.5015
16 Mac 20266.005.556.5016
9 Mac 20266.005.556.5015
2 Mac 20266.005.556.5017
23 Feb 20266.005.556.5016
9 Feb 20266.005.556.5033
26 Jan 20266.005.556.5034
19 Jan 20266.005.556.5016
12 Jan 20266.005.556.5015
5 Jan 20266.005.556.5016
22 Dis 20256.005.556.5016
15 Dis 20256.005.556.5016
8 Dis 20256.005.556.5016
1 Dis 20256.005.556.5016
24 Nov 20256.005.556.8016
17 Nov 20256.005.556.8017
10 Nov 20256.005.556.8016
3 Nov 20256.005.556.8016
27 Okt 20256.005.456.5017
13 Okt 20256.005.456.8032
Termurah dahuluTerdekat dahulu
Hanya 3 kedai dalam 5 km.
  1. 11GM Retail & Wholesale (SP) Sdn. Bhd. (G Mart)TermurahPasar raya·4.8 km3 hari lalu· Plot 28, Jalan 7, Kawasan Perusahaan Bakar Arang, 08000 Sungai Petani, KedahRM 5.55/ 250 g-12% berbanding biasa
  2. 22TF Value – Mart Sungai LalangPasar raya·0 m3 hari lalu· No 49, Jalan Dataran Setia 3, Dataran Setia Sungai Lalang, Bedong Kedah Darul AmanRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33C-Mart Premium Amanjaya MallPasar raya·4.6 km3 hari lalu· Jalan Jati 1/1, Bandar Amanjaya, Sungai Petani, KedahRM 6.35/ 250 g+1% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.