price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 6.00

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 6.00
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.50
5 kedai1 kedai pada harga ini
RM 6.00Biasa RM 6.30RM 6.50

Termurah berhampiran Pasar Besar Dungun

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.50+2% · 1T
5.506.006.507.007.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.506.007.0011
28 Sep 20266.506.007.0012
21 Sep 20266.506.007.0012
14 Sep 20266.506.007.0012
7 Sep 20266.506.007.0011
24 Ogo 20266.506.007.0022
17 Ogo 20266.506.007.0011
10 Ogo 20266.506.007.0011
3 Ogo 20266.506.007.0011
27 Jul 20266.506.007.0011
20 Jul 20266.506.007.0011
13 Jul 20266.506.007.0011
6 Jul 20266.506.007.0011
29 Jun 20266.506.007.0011
22 Jun 20266.506.007.0011
15 Jun 20266.505.997.0011
8 Jun 20266.505.997.0010
1 Jun 20266.506.007.0011
25 Mei 20266.506.007.0011
18 Mei 20266.506.007.0011
11 Mei 20266.506.007.0011
4 Mei 20266.506.007.0011
27 Apr 20266.506.007.0011
20 Apr 20266.506.007.0011
13 Apr 20266.506.007.0012
6 Apr 20266.506.007.0011
30 Mac 20266.496.007.0011
16 Mac 20266.496.007.0022
9 Mac 20266.496.007.0011
2 Mac 20266.506.007.0012
23 Feb 20266.506.007.0011
9 Feb 20266.506.007.0022
26 Jan 20266.506.007.0022
19 Jan 20266.506.007.0012
12 Jan 20266.506.007.0012
5 Jan 20266.506.007.0012
22 Dis 20256.506.007.0011
15 Dis 20256.506.007.5012
8 Dis 20256.506.007.5012
1 Dis 20256.506.007.0012
24 Nov 20256.505.797.0012
17 Nov 20256.505.797.0012
10 Nov 20256.506.007.0012
3 Nov 20256.506.007.0011
27 Okt 20256.496.007.0011
13 Okt 20256.406.007.0024
5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas
Semua jenis kedaiPasar raya 3Pasar basah 1Pasar mini 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Qimily Mini MarketTermurahPasar mini·3.9 km3 hari lalu· Lot 1976, Jalan Balai Besar, 23000 DungunRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  2. 22Sabasun Hyperruncit Sdn. Bhd.Pasar raya·~1.6 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Plot A Lot 12553, Jalan MerbukRM 6.29/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33Tunas Manja Supermarket (Dungun) Sdn. Bhd.Pasar raya·2.4 km3 hari lalu· Pusat Perniagaan Sura Gate, PT 18086 - PT 18090 Mukim Kuala Dungun, 23000 Dungun, TerengganuRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  4. 44Nirwana Maju Sdn BhdPasar raya·640 m3 hari lalu· Lot 1572, Mukim Kuala Dungun, Jalan Yahya Ahmad, 23000 DungunRM 6.49/ 250 g+3% berbanding biasa
  5. 55Pasar Besar DungunPasar basah·0 m3 hari lalu· Pasar Besar Dungun, 23000 Dungun, TerengganuRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.