price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.00 biasa · dari RM 5.65

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.65
Biasa
RM 6.00
Tertinggi
RM 6.30
7 kedai2 kedai pada harga ini
RM 5.65Biasa RM 6.00RM 6.30

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.10-2% · 1T
5.405.605.806.006.206.40Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.105.656.408
28 Sep 20266.005.656.407
21 Sep 20266.005.656.407
14 Sep 20266.105.656.408
7 Sep 20266.205.656.407
24 Ogo 20266.105.656.4016
17 Ogo 20266.005.656.307
10 Ogo 20266.105.656.408
3 Ogo 20266.105.656.408
27 Jul 20266.105.656.408
20 Jul 20266.105.656.408
13 Jul 20266.105.656.408
6 Jul 20266.105.656.408
29 Jun 20266.105.656.408
22 Jun 20266.105.656.408
15 Jun 20266.105.656.408
8 Jun 20266.105.656.408
1 Jun 20266.205.656.307
25 Mei 20266.205.656.307
18 Mei 20266.205.656.307
11 Mei 20266.205.656.307
4 Mei 20266.205.656.307
27 Apr 20266.205.656.307
20 Apr 20266.205.656.307
13 Apr 20266.205.656.307
6 Apr 20266.205.656.307
30 Mac 20266.005.656.307
16 Mac 20266.005.656.307
9 Mac 20266.005.656.307
2 Mac 20266.005.656.307
23 Feb 20266.005.656.307
9 Feb 20266.005.656.3014
26 Jan 20266.005.656.4014
19 Jan 20266.005.656.407
12 Jan 20266.005.656.407
5 Jan 20266.005.656.407
22 Dis 20256.005.656.407
15 Dis 20256.205.656.407
8 Dis 20256.205.656.407
1 Dis 20256.205.656.407
24 Nov 20256.205.656.407
17 Nov 20256.205.656.407
10 Nov 20256.205.656.407
3 Nov 20256.205.656.407
27 Okt 20256.205.456.307
13 Okt 20256.205.506.3014

Termurah berhampiran Pasar Basah (Baling)

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 3Pasar basah 2Pasar raya 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Cash and Carry (BLG) Sdn. Bhd.TermurahPasar raya·3.7 km2 hari lalu· Lot 3302, Kg Batu, Pekan Pulai, Baling KedahRM 5.65/ 250 g-6% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Pengkalan HuluTermurahPasar mini·9.7 km2 hari lalu· No 5 & 6 (Ground Floor), Jalan Tulip Jaya, Taman Tulip Jaya, Pengkalan HuluRM 5.65/ 250 g-6% berbanding biasa
  3. 33Pasar Awam Pengkalan HuluPasar basah·~9.7 kmLokasi anggaran2 hari lalu· Pasar Awam Pengkalan Hulu, 33100 Pengkalan Hulu, Perak Darul RidzuanRM 5.90/ 250 g-2% berbanding biasa
  4. 44Pasar Basah (Baling)Pasar basah·~0 mLokasi anggaran2 hari lalu· Jalan Syed Sheikh, 09100 Baling KedahRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55Baling Mini MarketPasar mini·260 m2 hari lalu· 18-21, Jalan Liku, 09100 Baling KedahRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  6. 66Billion BalingPasar raya·5.4 km2 hari lalu· Billion Shopping Centre (Baling) Sdn, Bhdplaza Baling, Lot PT 6333 Mukim Pulai, Derah Baling, 09100 Baling Kedah Darul AmanRM 6.20/ 250 g+3% berbanding biasa
  7. 77Fresh Mart Bro & Sis Sdn BhdPasar mini·3.7 km2 hari lalu· No. 1-5, Plaza Kampung Temusu, Pulai, Baling, Kedah Darul AmanRM 6.30/ 250 g+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.