price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.65

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.65
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.99
13 kedai3 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30+0% · 1T
5.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.305.656.9919
28 Sep 20266.305.656.9920
21 Sep 20266.305.656.9920
14 Sep 20266.305.496.9920
7 Sep 20266.305.496.9919
24 Ogo 20266.305.496.9937
17 Ogo 20266.305.656.9920
10 Ogo 20266.305.656.9920
3 Ogo 20266.305.656.9918
27 Jul 20266.305.656.9918
20 Jul 20266.305.656.9920
13 Jul 20266.305.656.9920
6 Jul 20266.305.656.9920
29 Jun 20266.305.656.9921
22 Jun 20266.305.656.9918
15 Jun 20266.305.656.9919
8 Jun 20266.305.656.9919
1 Jun 20266.205.656.9920
18 Mei 20266.205.656.9940
11 Mei 20266.195.656.9919
4 Mei 20266.255.656.9916
27 Apr 20266.005.656.5017
20 Apr 20266.195.656.9919
13 Apr 20266.205.656.9919
6 Apr 20266.305.656.9917
30 Mac 20266.305.656.9916
16 Mac 20266.305.656.9919
9 Mac 20266.305.656.9916
2 Mac 20266.155.656.9918
23 Feb 20266.305.656.9917
9 Feb 20266.305.007.0035
26 Jan 20266.305.657.0035
19 Jan 20266.305.656.9918
12 Jan 20266.305.656.9918
5 Jan 20266.305.656.9919
22 Dis 20256.305.656.9920
15 Dis 20256.305.657.0020
8 Dis 20256.305.656.9919
1 Dis 20256.305.656.9921
24 Nov 20256.305.656.9921
17 Nov 20256.305.657.0022
10 Nov 20256.305.657.0020
3 Nov 20256.305.497.0020
27 Okt 20256.305.497.0022
13 Okt 20256.305.496.9939
RM 5.65Biasa RM 6.30RM 6.99

Termurah berhampiran Mari-Mari Supermarket

13 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 7Pasar mini 6
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speedmart JemaluangTermurahPasar mini·230 m3 hari lalu· No 6156 & 6157 (Ground Floor), Jalan Mersing, 86810 JemaluangRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  2. 2299 Speedmart Pusat Perdagangan Sri MersingTermurahPasar mini·900 m3 hari lalu· No 3A & 5, Ground Floor, Jalan Sri Mersing 2, Pusat Perdagangan Sri MersingRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  3. 3399 Speed Mart Taman Siapu IndahTermurahPasar mini·1.6 km3 hari lalu· Ground Floor, No. 2 & 3, Jalan Indah 1, Taman Siapu IndahRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  4. 44Mari-Mari SupermarketPasar raya·0 m3 hari lalu· No 7, 8 & 9, Jalan Sri Mersing 11, Pusat Perdagangan Sri MersingRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  5. 55Fresh N Go GrocerPasar mini·~960 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 344A, Taman Sri PantaiRM 5.99/ 250 g-5% berbanding biasa
  6. 66BS Fresh MartPasar raya·2.4 km3 hari lalu· No 25, 27, 29, 31, 33, Jln Wawasan 1, Tmn Wawasan, 86800 Mersing, JohorRM 6.19/ 250 g-2% berbanding biasa
  7. 77Pasaraya Tunas ManjaPasar raya·~960 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot PTD 13142, Jln Wawasan ½, Tmn Bandar Baru Mersing, 86800 Mersing, JohorRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  8. 88TMG Mart EndauPasar raya·~960 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 1-4 Ground Floor, Jalan Mutiara 5, Taman MutiaraRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  9. 99BS Freshmart MersingPasar raya·1.5 km3 hari lalu· 3A & 5-12, Jalan Sri Mersing 3, Pusat Perdagangan Sri MersingRM 6.49/ 250 g+3% berbanding biasa
  10. 1010Abt Fresh & Frozen Food Supply MersingPasar mini·560 m3 hari lalu· No 93 & 95 Jalan Endau, 86800 MersingRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  11. 1111Pasaraya KiniPasar raya·880 m3 hari lalu· No 21-29, Jalan Jeti, Bandar Tepian Sungai, 86800 Mersing, JohorRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  12. 1212Pasar Mini UlfahPasar mini·2.4 km3 hari lalu· No. 67 & 69, Jalan Wawasan 1, Taman WawasanRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  13. 1313DF Fresh MartPasar raya·1.6 km3 hari lalu· Jalan Ismail, Mersing KechilRM 6.99/ 250 g+11% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.