price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 6.00

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 6.00
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 7.00
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 6.00Biasa RM 6.30RM 7.00

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30+1% · 1T
5.005.506.006.507.007.508.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.305.657.0021
28 Sep 20266.305.657.0021
21 Sep 20266.305.657.0021
14 Sep 20266.305.497.0021
7 Sep 20266.305.497.0021
24 Ogo 20266.305.497.0040
17 Ogo 20266.305.807.0020
10 Ogo 20266.305.698.0021
3 Ogo 20266.305.808.0021
27 Jul 20266.305.658.0021
20 Jul 20266.305.608.0021
13 Jul 20266.305.608.0021
6 Jul 20266.305.808.0021
29 Jun 20266.305.808.0020
22 Jun 20266.305.808.0019
15 Jun 20266.305.808.0020
8 Jun 20266.305.808.0020
1 Jun 20266.305.808.0020
25 Mei 20266.305.808.0020
18 Mei 20266.305.808.0020
11 Mei 20266.305.808.0020
4 Mei 20266.305.808.0020
27 Apr 20266.255.808.0020
20 Apr 20266.205.808.0019
13 Apr 20266.205.808.0019
6 Apr 20266.205.808.0019
30 Mac 20266.205.808.0020
16 Mac 20266.205.807.0042
9 Mac 20266.305.807.0021
2 Mac 20266.305.807.0021
23 Feb 20266.305.807.0021
9 Feb 20266.255.807.0040
26 Jan 20266.255.807.0040
19 Jan 20266.205.907.0020
12 Jan 20266.205.697.0020
5 Jan 20266.205.697.0020
22 Dis 20256.205.697.0021
15 Dis 20256.255.807.0020
8 Dis 20256.205.697.0021
1 Dis 20256.205.697.0021
24 Nov 20256.205.807.0021
17 Nov 20256.306.007.0021
10 Nov 20256.306.007.0021
3 Nov 20256.306.007.0021
27 Okt 20256.306.007.0020
13 Okt 20256.255.697.0040

Termurah berhampiran Khadeeja Mart

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiKedai runcit 5Pasar basah 1Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Mahani SaidTermurahKedai runcit·4.3 km3 hari lalu· 122A, Kg Alor Peroi, 22300 Kuala Besut, TerengganuRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  2. 22PKT BesutKedai runcit·470 m3 hari lalu· Lot 2269, Kg PachakanRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33SHF Hikmat Trading Sdn. Bhd.Kedai runcit·1.4 km3 hari lalu· Lot 3095, Kg. Kuala BesutRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  4. 44H.a Hikmat Trading Sdn. Bhd.Kedai runcit·4.3 km3 hari lalu· Bangunan CG HJ Ismail, Lot 452 (B, C, D) Mas Sekupang, Kampung RajaRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55Pasar Basah Besar Kuala BesutPasar basah·4.3 km3 hari lalu· Jalan Pasar Kuala Besut, 22300 Besut, TerengganuRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  6. 66Pasaraya Pantai Timur (Tepi Pasar Kuala Besut)Pasar raya·4.3 km3 hari lalu· Pasaraya Pantai Timur (Pasir Mas) Sdn. Bhd., Cawangan Kuala Besut, Co.no. 781710-K, Lot 2812, Jalan Semerak, Mukim Kuala Besut, 22300 Kuala Besut, TerengganuRM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa
  7. 77Khadeeja MartKedai runcit·0 m3 hari lalu· No 1, Kedai Depan Pusat Kesihatan Kuala BesutRM 7.00/ 250 g+11% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.