price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.00 biasa · dari RM 5.65

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.65
Biasa
RM 6.00
Tertinggi
RM 6.30
8 kedai3 kedai pada harga ini
RM 5.65Biasa RM 6.00RM 6.30

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.00-1% · 1T
3.504.004.505.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.005.656.8513
28 Sep 20266.005.656.8513
21 Sep 20266.005.656.8513
14 Sep 20266.005.496.8511
7 Sep 20266.005.496.8513
24 Ogo 20266.005.496.8526
17 Ogo 20266.005.656.8513
10 Ogo 20266.005.656.8513
3 Ogo 20266.005.656.8513
27 Jul 20266.005.656.8513
20 Jul 20266.055.656.8512
13 Jul 20266.005.656.8513
6 Jul 20266.005.656.8513
29 Jun 20266.005.656.8513
22 Jun 20266.005.656.8513
15 Jun 20266.005.656.7012
8 Jun 20266.005.656.3011
1 Jun 20266.005.656.2011
25 Mei 20266.053.956.8512
18 Mei 20266.005.656.8513
11 Mei 20266.005.656.8513
4 Mei 20266.055.656.8512
27 Apr 20266.005.656.8513
20 Apr 20266.005.656.8513
13 Apr 20266.005.656.8513
6 Apr 20266.005.656.8513
30 Mac 20266.005.656.8512
16 Mac 20266.005.656.8513
9 Mac 20266.005.656.8513
2 Mac 20266.055.656.8512
23 Feb 20266.055.656.8512
9 Feb 20266.055.656.8524
26 Jan 20266.055.656.8524
19 Jan 20266.005.656.8513
12 Jan 20266.005.656.8513
5 Jan 20266.005.656.8513
22 Dis 20256.005.656.8513
15 Dis 20256.005.656.8513
8 Dis 20256.105.656.8511
1 Dis 20256.005.656.8513
24 Nov 20256.005.656.8512
17 Nov 20256.005.656.8512
10 Nov 20256.005.656.8513
3 Nov 20256.055.656.8512
27 Okt 20256.055.656.8512
13 Okt 20256.055.656.8524

Termurah berhampiran Kedai Runcit Chop Peng Sin

8 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 3Kedai runcit 2Pasar mini 2Pasar basah 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speed Mart Sdn. Bhd. (Taman Industri Sri Buntar)TermurahPasar mini·2.0 km3 hari lalu· No. 27 & 29 (G), Jalan 1, Taman Industri Sri Buntar, Bandar BeraRM 5.65/ 250 g-6% berbanding biasa
  2. 22Econsave Cash and Carry (Tri) Sdn BhdTermurahPasar raya·2.5 km3 hari lalu· No 2, Jalan Sentral Triang 10, Sentral Triang, Triang PahangRM 5.65/ 250 g-6% berbanding biasa
  3. 3399 Speed Mart Sdn. Bhd.TermurahPasar mini·~5.0 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No. 4& 6 (G), Jalan Akasia Indah 1, Taman Akasia Indah, Bandar BeraRM 5.65/ 250 g-6% berbanding biasa
  4. 44Pasaraya BS Fresh MartPasar raya·2.5 km3 hari lalu· No. 8, Jalan Sentral Triang 3, Sentral Triang, 28300 Triang, Pahang Darul MakmurRM 5.99/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55Kedai Runcit Chop Peng SinKedai runcit·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· Pusat Bandar Triang, Triang, PahangRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  6. 66Pasar Basah Triang (Bera)Pasar basah·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· Pasar Basah Triang Utama, Triang, PahangRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  7. 77Kedai Runcit Chop Hiap GuanKedai runcit·~2.5 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 8, Durian Tawar, MenkarakRM 6.20/ 250 g+3% berbanding biasa
  8. 88Pasaraya TF Value Mart Sdn Bhd (Bera)Pasar raya·2.5 km3 hari lalu· Bera, PahangRM 6.30/ 250 g+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.