price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 6.20

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 6.20
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.70
7 kedai2 kedai pada harga ini
RM 6.20Biasa RM 6.30RM 6.70

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30-1% · 1T
6.206.306.406.506.606.706.80Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.306.206.708
28 Sep 20266.306.206.709
21 Sep 20266.356.206.708
14 Sep 20266.306.206.709
7 Sep 20266.406.206.809
24 Ogo 20266.356.206.8016
17 Ogo 20266.306.206.709
10 Ogo 20266.306.206.709
3 Ogo 20266.306.206.709
27 Jul 20266.306.206.709
20 Jul 20266.306.206.609
13 Jul 20266.306.206.609
6 Jul 20266.306.206.609
29 Jun 20266.406.206.809
22 Jun 20266.306.206.609
15 Jun 20266.306.206.609
8 Jun 20266.306.206.609
25 Mei 20266.356.206.6016
18 Mei 20266.306.206.609
11 Mei 20266.306.206.608
4 Mei 20266.306.206.607
27 Apr 20266.356.206.808
20 Apr 20266.306.206.607
13 Apr 20266.306.206.607
6 Apr 20266.306.206.608
30 Mac 20266.306.206.609
16 Mac 20266.306.206.608
9 Mac 20266.306.206.609
2 Mac 20266.306.206.609
23 Feb 20266.356.206.8010
9 Feb 20266.306.206.8019
26 Jan 20266.306.206.8019
19 Jan 20266.306.206.609
12 Jan 20266.306.206.609
5 Jan 20266.356.206.608
22 Dis 20256.306.206.609
15 Dis 20256.406.206.809
8 Dis 20256.306.206.607
1 Dis 20256.306.206.609
24 Nov 20256.306.206.609
17 Nov 20256.406.206.607
10 Nov 20256.356.206.608
3 Nov 20256.356.206.608
27 Okt 20256.306.206.509
20 Okt 20256.306.206.509
13 Okt 20256.356.206.8010

Termurah berhampiran Friendly Supermarket

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 6Pasar basah 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Friendly SupermarketTermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· 72, Lorong Tapah 1, Bandar Sarikei, SarikeiRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  2. 22Everwin Economy MartTermurahPasar raya·1.9 km3 hari lalu· 20A, Level 1, Jalan Abdul Rahman, Bandar SarikeiRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  3. 33Sinyin Supermarket Sdn BhdPasar raya·~1.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· NO.23-32, Sublot 2413-2422, Ground Floor, 1ST Floor & 2ND Floor and NO.33-41, Sublot 2423-2423, 1ST & 2ND Floor LOT435, 433&611, Block 49, Jalan Kapur, NO.23-32, Sublot 2413-2422, Ground Floor, 1ST Floor & 2ND Floor and NO.33-41, Sublot 2423-2423, 1ST & 2ND Floor LOT435, 433&611, Block 49, Jalan KapurRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  4. 44Pasar Sungai Rajang, SarikeiPasar basah·1.9 km3 hari lalu· Termainal 1 Bandar Sarikei, Bandar Sarikei, SarikeiRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55Nam Leong Departmental StorePasar raya·1.9 km3 hari lalu· Jalan Masjid Lama, Bandar Sarikei, SarikeiRM 6.40/ 250 g+2% berbanding biasa
  6. 66Doremart Sdn. Bhd (Pasar Borong)Pasar raya·~1.4 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 634, Block 36, Sarikei Land DistrictRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  7. 77Kim Hock Supermarket Sarikei Sdn BhdPasar raya·1.3 km3 hari lalu· No. 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Jalan Nanas 3RM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.