price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.00 biasa · dari RM 5.65

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.65
Biasa
RM 6.00
Tertinggi
RM 6.30
5 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.65Biasa RM 6.00RM 6.30

Termurah berhampiran Econsave Cash and Carry (BLG) Sdn. Bhd.

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.10-2% · 1T
5.405.605.806.006.206.40Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.105.656.408
28 Sep 20266.005.656.407
21 Sep 20266.005.656.407
14 Sep 20266.105.656.408
7 Sep 20266.205.656.407
24 Ogo 20266.105.656.4016
17 Ogo 20266.005.656.307
10 Ogo 20266.105.656.408
3 Ogo 20266.105.656.408
27 Jul 20266.105.656.408
20 Jul 20266.105.656.408
13 Jul 20266.105.656.408
6 Jul 20266.105.656.408
29 Jun 20266.105.656.408
22 Jun 20266.105.656.408
15 Jun 20266.105.656.408
8 Jun 20266.105.656.408
1 Jun 20266.205.656.307
25 Mei 20266.205.656.307
18 Mei 20266.205.656.307
11 Mei 20266.205.656.307
4 Mei 20266.205.656.307
27 Apr 20266.205.656.307
20 Apr 20266.205.656.307
13 Apr 20266.205.656.307
6 Apr 20266.205.656.307
30 Mac 20266.005.656.307
16 Mac 20266.005.656.307
9 Mac 20266.005.656.307
2 Mac 20266.005.656.307
23 Feb 20266.005.656.307
9 Feb 20266.005.656.3014
26 Jan 20266.005.656.4014
19 Jan 20266.005.656.407
12 Jan 20266.005.656.407
5 Jan 20266.005.656.407
22 Dis 20256.005.656.407
15 Dis 20256.205.656.407
8 Dis 20256.205.656.407
1 Dis 20256.205.656.407
24 Nov 20256.205.656.407
17 Nov 20256.205.656.407
10 Nov 20256.205.656.407
3 Nov 20256.205.656.407
27 Okt 20256.205.456.307
13 Okt 20256.205.506.3014

5 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 2Pasar mini 2Pasar basah 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Cash and Carry (BLG) Sdn. Bhd.TermurahPasar raya·0 m3 hari lalu· Lot 3302, Kg Batu, Pekan Pulai, Baling KedahRM 5.65/ 250 g-6% berbanding biasa
  2. 22Pasar Basah (Baling)Pasar basah·~3.7 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Jalan Syed Sheikh, 09100 Baling KedahRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  3. 33Baling Mini MarketPasar mini·3.8 km3 hari lalu· 18-21, Jalan Liku, 09100 Baling KedahRM 6.00/ 250 g±0% berbanding biasa
  4. 44Billion BalingPasar raya·1.9 km3 hari lalu· Billion Shopping Centre (Baling) Sdn, Bhdplaza Baling, Lot PT 6333 Mukim Pulai, Derah Baling, 09100 Baling Kedah Darul AmanRM 6.20/ 250 g+3% berbanding biasa
  5. 55Fresh Mart Bro & Sis Sdn BhdPasar mini·0 m3 hari lalu· No. 1-5, Plaza Kampung Temusu, Pulai, Baling, Kedah Darul AmanRM 6.30/ 250 g+5% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.