price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.95

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.95
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.79
7 kedai1 kedai pada harga ini
RM 5.95Biasa RM 6.30RM 6.79

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.60+2% · 1T
5.506.006.507.007.508.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.605.957.9014
28 Sep 20266.305.956.798
21 Sep 20266.405.956.7910
14 Sep 20266.405.957.3012
7 Sep 20266.405.957.3012
24 Ogo 20266.505.957.3025
17 Ogo 20266.505.957.3013
10 Ogo 20266.505.957.3013
3 Ogo 20266.655.957.3012
27 Jul 20266.505.957.3011
20 Jul 20266.505.957.3012
13 Jul 20266.505.957.3012
6 Jul 20266.505.957.3013
29 Jun 20266.505.957.3012
22 Jun 20266.505.957.3013
15 Jun 20266.555.957.3014
8 Jun 20266.505.957.3013
1 Jun 20266.605.956.903
25 Mei 20266.505.957.3026
18 Mei 20266.506.197.3013
11 Mei 20266.506.196.9012
4 Mei 20266.506.196.9012
27 Apr 20266.506.196.9012
20 Apr 20266.506.196.9012
13 Apr 20266.506.196.9012
6 Apr 20266.506.196.9012
23 Mac 20266.506.196.9013
16 Mac 20266.506.196.9013
9 Mac 20266.506.196.9013
2 Mac 20266.506.196.9014
23 Feb 20266.506.196.9014
9 Feb 20266.506.196.9028
26 Jan 20266.506.196.9028
19 Jan 20266.505.996.9013
12 Jan 20266.505.996.9013
5 Jan 20266.505.996.9013
22 Dis 20256.505.996.9013
15 Dis 20256.505.996.9013
8 Dis 20256.505.996.9013
1 Dis 20256.505.996.9013
24 Nov 20256.506.196.9013
17 Nov 20256.506.196.9013
10 Nov 20256.506.196.9012
3 Nov 20256.506.196.9012
27 Okt 20256.506.196.9013
13 Okt 20256.506.196.9027

Termurah berhampiran Econsave Cash & Carry (Em) Sdn. Bhd.

7 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 5Pasar raya besar 2
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Bataras Hypermarket SandakanTermurahPasar raya besar·1.6 km3 hari lalu· Ijm Commercial Complex Utama Place 3, Bandar Utama Batu 6 Jalan Utara, 90000 Sandakan, SabahRM 5.95/ 250 g-6% berbanding biasa
  2. 22Econsave Cash & Carry (Em) Sdn. Bhd.Pasar raya·0 m3 hari lalu· TL. 077549887 Tingkat Bawah &1 Bandar Letat Jaya, Batu 4, Jalan Lintas Utara SandakanRM 5.99/ 250 g-5% berbanding biasa
  3. 33Parkwell Departmental Store SandakanPasar raya·3.2 km3 hari lalu· Lot 19, Tingka Bawah dan Satu, Batu 4, Bandar Indah JayaRM 6.19/ 250 g-2% berbanding biasa
  4. 44Cheong Loong Trading Sdn BhdPasar raya·~980 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 5-7, Taman Fajar, Batu 7RM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  5. 55Mydin Sejati HypermarketPasar raya besar·1.6 km3 hari lalu· Lot 3A, Sejati Commercial, Jalan Merpati, Batu 7, Jalan Lapangan TerbangRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  6. 66Mu Superstore Sdn BhdPasar raya·2.7 km3 hari lalu· TL 075209620 & TL 075209639 Batu 8, Jalan Labuk, Sandakan, SabahRM 6.60/ 250 g+5% berbanding biasa
  7. 77Servay Evergreen Sdn BhdPasar raya·~980 mLokasi anggaran3 hari lalu· Tingkat Bawah, Sejatia Walk Batu 7RM 6.79/ 250 g+8% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.