price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Daging Babas

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 5.65

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.65
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.90
11 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.40+0% · 1T
5.005.506.006.507.007.508.008.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.405.656.9031
28 Sep 20266.405.656.9031
21 Sep 20266.405.496.9031
14 Sep 20266.405.496.9030
7 Sep 20266.405.496.9030
24 Ogo 20266.405.656.9054
17 Ogo 20266.405.656.9028
10 Ogo 20266.405.656.9029
3 Ogo 20266.405.606.9029
27 Jul 20266.405.606.9030
20 Jul 20266.405.606.9029
13 Jul 20266.405.606.9028
6 Jul 20266.405.656.9030
29 Jun 20266.405.656.9029
22 Jun 20266.405.656.9029
15 Jun 20266.405.996.9028
8 Jun 20266.405.996.9027
1 Jun 20266.405.656.9030
25 Mei 20266.405.656.6034
18 Mei 20266.405.656.6033
11 Mei 20266.405.656.6034
4 Mei 20266.405.656.9034
27 Apr 20266.405.956.9033
20 Apr 20266.405.956.9033
13 Apr 20266.405.956.6031
6 Apr 20266.405.956.9030
30 Mac 20266.405.956.9031
16 Mac 20266.405.956.9062
9 Mac 20266.405.606.9032
2 Mac 20266.405.608.5032
23 Feb 20266.405.606.9032
9 Feb 20266.405.656.9066
26 Jan 20266.405.656.9066
19 Jan 20266.406.006.9033
12 Jan 20266.406.006.9031
5 Jan 20266.405.656.9031
22 Dis 20256.405.656.9031
15 Dis 20256.405.656.9031
8 Dis 20256.405.656.9031
1 Dis 20256.405.656.9032
24 Nov 20256.405.656.9032
17 Nov 20256.405.696.9029
10 Nov 20256.405.696.9030
3 Nov 20256.405.696.9030
27 Okt 20256.405.696.9030
13 Okt 20256.405.696.9060
RM 5.65Biasa RM 6.30RM 6.90

Termurah berhampiran BJ Mart (Waf Gemilang Enterprise)

11 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiKedai runcit 5Pasar raya 3Pasar mini 2Pasar basah 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 1199 Speed Mart Permint JayaTermurahPasar mini·~4.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· PT 2022 & PT 2023 (G), Perkedaian Permint Jaya IV, ChenderingRM 5.65/ 250 g-10% berbanding biasa
  2. 22One Amirul HyperruncitKedai runcit·4.3 km3 hari lalu· Lot 3519, Kampung Merbau Patah, 20050 Kuala TerengganuRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  3. 33Mydin Kuala IbaiPasar mini·2.1 km3 hari lalu· Mydin Mohamed Holdings Berhad, Lot 1584, Jalan Tok Adis, Kuala IbaiRM 6.15/ 250 g-2% berbanding biasa
  4. 44BJ Mart (Waf Gemilang Enterprise)Kedai runcit·0 m3 hari lalu· 7150 Kampung Belukar Jambu, Kuala TerengganuRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Ria Mart Kg. LautPasar raya·440 m3 hari lalu· Lambang Kasturi Sdn. Bhd., PT3599-PT3608 Jalan Alam Mutiara 2/1, Tok Molor, Kuala TerengganuRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  6. 66Kedai Runcit HanapiahKedai runcit·~920 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot PT 9721-P, No. 15452, Kampung Bukit Tok Beng, Seberang TakirRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  7. 77TMG ChenderingPasar raya·~4.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· PT3245, 3246 & 3247 Ground Floor, Chendering Height, Kuala TerengganuRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  8. 88Agrobazaar ChenderingKedai runcit·~4.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 2965, Kawasan Perindustrian ChenderingRM 6.40/ 250 g+2% berbanding biasa
  9. 99Pasar Bukit TunggalPasar basah·~920 mLokasi anggaran3 hari lalu· Kg Bukit Tunggal, Bukit TunggalRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  10. 1010Nirwana Maju Sdn Bhd (432159-V)Pasar raya·4.3 km3 hari lalu· Lot 1354, Jalan Kubang Tangga, Kampung Kubang Tangga, Kuala TerengganuRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  11. 1111NZ Sri Nasek Mini Market TradingKedai runcit·2.7 km3 hari lalu· 1501, Kampung Gong Tok Nasek, Jalan Panji AlamRM 6.90/ 250 g+10% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.