price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 4.90

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 4.90
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 7.90
17 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30-2% · 1T
4.505.005.506.006.507.007.508.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.304.907.9017
28 Sep 20266.295.507.9019
21 Sep 20266.494.906.9017
14 Sep 20266.404.906.9018
7 Sep 20266.255.506.9016
24 Ogo 20266.295.506.9033
17 Ogo 20266.205.506.9019
10 Ogo 20266.294.906.9017
3 Ogo 20266.294.906.9019
27 Jul 20266.255.506.9020
20 Jul 20266.255.506.9020
13 Jul 20266.295.506.9019
6 Jul 20266.295.506.9019
29 Jun 20266.295.506.9019
22 Jun 20266.305.506.9019
15 Jun 20266.305.506.9019
8 Jun 20266.305.506.8018
1 Jun 20266.295.506.8018
25 Mei 20266.205.506.8017
18 Mei 20266.204.906.8017
11 Mei 20266.204.906.8017
4 Mei 20266.205.696.9015
27 Apr 20266.204.806.9017
20 Apr 20266.294.806.9017
13 Apr 20266.204.806.9017
6 Apr 20266.204.806.9017
30 Mac 20266.204.806.9015
16 Mac 20266.104.856.7514
9 Mac 20266.205.806.8013
2 Mac 20266.205.496.7515
23 Feb 20266.205.706.7615
9 Feb 20266.205.706.7631
26 Jan 20266.205.706.7529
19 Jan 20266.245.706.7614
12 Jan 20266.305.706.9015
5 Jan 20266.395.606.9018
22 Dis 20256.354.906.9018
15 Dis 20256.355.606.9018
8 Dis 20256.205.606.7615
1 Dis 20256.105.606.8018
24 Nov 20256.205.606.9019
17 Nov 20256.205.606.9020
10 Nov 20256.305.606.9019
3 Nov 20256.305.606.9019
27 Okt 20256.205.596.9019
13 Okt 20256.405.606.9032
RM 4.90Biasa RM 6.30RM 7.90

Termurah berhampiran TF Value Mart Sri Manjung

17 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar raya 5Pasar mini 5Kedai runcit 4Pasar basah 2Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Econsave Cash & Carry (MJ) Sdn. Bhd. (Setiawan)TermurahPasar raya·~1.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· (Co.reg. 631406-V) Medan Sejahtera, 32000 Setiawan, PerakRM 4.90/ 250 g-22% berbanding biasa
  2. 2
2
Segi Cash & Carry Bandar BaruPasar raya·820 m3 hari lalu· No 11 -13g, Jalan SM 1C/15, Fasa 1C4, Bandar Baru, Seri Manjung
RM 5.59/ 250 g-11% berbanding biasa
  • 3399 Speedmart Seri ManjungPasar mini·950 m3 hari lalu· (519537-x)(1997) PK Seri Manjung, No. 66 & 67 (G), Persiaran 2B, Fasa 2B, 32040 Seri Manjung, PerakRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 4499 Speedmart Bandar Baru Seri ManjungPasar mini·~1.2 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 40 & 41(g), Bandar Baru Seri Manjung, Fasa 1C4, Seri ManjungRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 55Kedai Runcit ThinogaranKedai runcit·~1.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· NO.1 & 2, Taman Damai Jaya, 32400 Ayer Tawar, PerakRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  • 66First Ocean TradingKedai runcit·240 m3 hari lalu· No 602-604, Lorong Kurau 3, Taman Samudera, Seri ManjungRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 77Pasaraya L&LPasar mini·~1.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· No 64 & 65, Medan Sri Sentosa, Ayer TawarRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 88TF Value Mart Sri ManjungPasar raya·0 m3 hari lalu· (Co. No. 482123-U) GST No 000184401920 No. 2477, Taman Samudera, 32040 Seri Manjung, PerakRM 6.29/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 99Express MartKedai runcit·1.1 km3 hari lalu· L-11, Jalan SM 1C/12, Bandar Baru Seri Manjung, Seri ManjungRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 1010Super Billion MartPasar mini·~1.2 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Gerai 23-31, Orong Kurau 3, Medan Samudera, Seri ManjungRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1111Hasil Laut N-5Kedai runcit·~4.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 66-67, Jalan Senawi, SitiawanRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1212Pasar Awam SitiawanPasar basah·~4.1 kmLokasi anggaran3 hari lalu· Jalan Senawi, 32000 Sitiawan, PerakRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1313Pasaraya Billion Jalan LumutPasar raya·470 m3 hari lalu· GF-31 Ground Floor, Billion Shopping Center Sri Manjung, no:5260 & 5261 Mukim Lumut, Seri Manjung, PerakRM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa
  • 1414AEON Co. (M) Bhd Seri Manjung StorePasar raya besar·2.3 km3 hari lalu· 1ST Floor, Management Office, Pusat Perniagaan Manjung Point 3, 32040 Seri Manjung, PerakRM 6.76/ 250 g+7% berbanding biasa
  • 1515Puvi Seventy Three Mini ShopPasar mini·1.4 km3 hari lalu· No 2260, Jalan Lumut, Taman Samudera, ManjungRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  • 1616Pasaraya BSK Seri ManjungPasar raya·130 m3 hari lalu· No 594-598, Lorong Kurau 3, Taman Samudera, Seri ManjungRM 6.90/ 250 g+10% berbanding biasa
  • 1717Pasar Awam Seri ManjungPasar basah·990 m3 hari lalu· 32040 Seri Manjung, PerakRM 7.90/ 250 g+25% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.