price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.35 biasa · dari RM 5.49

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 5.49
Biasa
RM 6.35
Tertinggi
RM 7.40
12 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.35-2% · 1T
5.005.506.006.507.007.50Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.355.497.408
28 Sep 20266.355.497.408
21 Sep 20266.505.557.407
14 Sep 20266.505.597.409
7 Sep 20266.505.597.409
24 Ogo 20266.205.597.4018
17 Ogo 20266.505.707.409
10 Ogo 20266.505.707.409
3 Ogo 20266.505.707.409
27 Jul 20266.505.707.409
20 Jul 20266.505.707.409
13 Jul 20266.505.707.409
6 Jul 20266.505.697.409
29 Jun 20266.655.697.408
22 Jun 20266.505.697.409
15 Jun 20266.505.697.409
8 Jun 20266.505.697.409
1 Jun 20266.505.607.409
25 Mei 20266.505.697.409
18 Mei 20266.505.697.409
11 Mei 20266.505.697.409
4 Mei 20266.505.697.409
27 Apr 20266.655.697.408
20 Apr 20266.505.707.409
13 Apr 20266.505.707.409
6 Apr 20266.505.707.409
30 Mac 20266.505.707.409
16 Mac 20266.505.707.409
9 Mac 20266.505.707.409
2 Mac 20266.505.707.409
23 Feb 20266.435.707.408
9 Feb 20266.435.707.4016
26 Jan 20266.435.707.4014
19 Jan 20266.555.707.406
12 Jan 20266.605.707.406
5 Jan 20266.605.607.406
22 Dis 20256.505.607.407
15 Dis 20256.505.607.407
8 Dis 20256.505.607.407
1 Dis 20256.505.707.407
24 Nov 20256.505.707.407
17 Nov 20256.505.707.407
10 Nov 20256.505.707.407
3 Nov 20256.706.207.406
27 Okt 20256.505.707.407
13 Okt 20256.505.707.4014
RM 5.49Biasa RM 6.35RM 7.40

Termurah berhampiran Pasaraya Poh Lai Sdn. Bhd.

12 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiPasar mini 9Pasar raya besar 2Pasar raya 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Mydin Kulim HypermarketTermurahPasar raya besar·1.7 km3 hari lalu· Keda Mall Kulim PT 4957, Jalan Cendana, Taman Cendana, KulimRM 5.49/ 250 g-14% berbanding biasa
  2. 22Tesco KulimPasar raya besar·2.8 km3 hari lalu· No 386, Jalan Lembah Impiana 9, Lembah Impiana 3, 09000 Kulim, KedahRM 5.55/ 250 g-13% berbanding biasa
  3. 33'99 Speedmart 2466 (PG) Taman Seri BerapitPasar mini·8.4 km3 hari lalu· No. 15 & 17, Jalan Seri Berapit, Taman Seri Berapit, Bukit MertajamRM 5.90/ 250 g-7% berbanding biasa
  4. 4499 Speedmart 2510 (PG) Taman UsahaniagaPasar mini·9.8 km3 hari lalu· No. 2, 4 & 6, Lorong Usahaniaga 1, Taman Usahaniaga, Bukit MertajamRM 5.90/ 250 g-7% berbanding biasa
  5. 55Pasaraya Poh Lai Sdn. Bhd.Pasar mini·~0 mLokasi anggaran3 hari lalu· No. 28-32, Lorong Kemuning 1, Taman Kemuning, Kulim, KedahRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  6. 6699 Speedmart 2368 (PG) Taman TampoiPasar mini·8.9 km3 hari lalu· No. 2836 & 2837, Jalan Kampung Baru, Taman Tampoi, Bukit MertajamRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  7. 77LS Mart Pasaraya (Kg. Baru)Pasar mini·8.6 km3 hari lalu· Taman Sentosa, Jalan Kulim, Bukit MertajamRM 6.50/ 250 g+2% berbanding biasa
  8. 88Home Mart Fresh & Frozen Sdn. BhdPasar mini·9.3 km3 hari lalu· 1818, Jalan Rozhan, Bukit MertajamRM 6.90/ 250 g+9% berbanding biasa
  9. 99Carnival Cash & Carry Sdn.bhdPasar mini·3.0 km3 hari lalu· NO.139-143 Jalan Putra B, Pusat Perniagaan Putra Kelang Lama, 09000, KulimRM 7.00/ 250 g+10% berbanding biasa
  10. 1010Wonderful Super Mart Shop Sdn BhdPasar raya·8.7 km3 hari lalu· 2875 Jalan Rozhan, Taman Pusat Perniagaan Rozhan, 14000 Bukit Mertajam, Pulau PinangRM 7.29/ 250 g+15% berbanding biasa
  11. 1111Zen Vista Sdn. Bhd.Pasar mini·6.0 km3 hari lalu· No. 5-9, Jalan Waja Indah, Taman Waja Indah, Kulim, KedahRM 7.30/ 250 g+15% berbanding biasa
  12. 1212Perniagaan Ban You Sdn BhdPasar mini·1.7 km3 hari lalu· 493, 494, 495 Jln Kota Kenari 3, Jln Kota Kenari 3, Taman Kota Kenari, KulimRM 7.40/ 250 g+17% berbanding biasa

Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.