price
KategoriKedaiSenarai
EN
price

Data harga: tinjauan PriceCatcher oleh KPDN & DOSM, diterbitkan di OpenDOSM di bawah CC BY 4.0. Aplikasi tidak rasmi; harga ialah pemerhatian tinjauan dan mungkin berbeza di kedai.

Data peta © penyumbang OpenStreetMap. Poskod: GeoNames (CC BY 4.0).

Harga sehingga 14 Okt 2026
KategoriKedaiSenaraiTentangOpenDOSM ↗Dibina oleh Hanastudio
  • Utama
  • Kategori
  • Kedai
  • Senarai
UtamaBarangan berbungkusRempah ratus (berbungkus)

Serbuk Kari Ayam dan Daging Adabi

250 g

RM 6.30 biasa · dari RM 4.90

Saiz & gred
Ikan Babas250 g · RM 6.30Daging Babas250 g · RM 6.35Ayam dan Daging Adabi250 g · RM 6.55Ikan Adabi250 g · RM 6.55
Termurah
RM 4.90
Biasa
RM 6.30
Tertinggi
RM 6.80
19 kedai1 kedai pada harga ini

Sejarah harga

Median mingguan, dengan julat daripada termurah hingga termahal

RM 6.30+5% · 1T
4.505.005.506.006.507.00Jan 26Apr 26Jul 26Okt 26
Median Julat
Lihat sebagai jadual⌄
MingguMedianMinMaxn
12 Okt 20266.304.906.8019
28 Sep 20266.294.906.8018
21 Sep 20266.204.906.8021
14 Sep 20266.304.906.7019
7 Sep 20266.305.506.8019
24 Ogo 20266.305.506.7537
17 Ogo 20266.255.506.7520
10 Ogo 20266.204.906.7519
3 Ogo 20266.285.706.7520
27 Jul 20266.255.556.8020
20 Jul 20266.305.556.8019
13 Jul 20266.255.706.8020
6 Jul 20266.205.506.8020
29 Jun 20266.255.506.8020
22 Jun 20266.205.506.8020
15 Jun 20266.205.506.8020
8 Jun 20266.205.706.8017
1 Jun 20266.205.506.8020
25 Mei 20266.204.906.8020
18 Mei 20266.204.906.8020
11 Mei 20266.205.706.8017
4 Mei 20266.205.506.8016
27 Apr 20266.205.506.8019
20 Apr 20266.205.506.8019
13 Apr 20266.205.506.8019
6 Apr 20266.205.496.8016
30 Mac 20266.105.506.8018
16 Mac 20266.204.856.8020
9 Mac 20266.204.906.7520
2 Mac 20266.205.506.8019
23 Feb 20266.205.706.8017
9 Feb 20266.205.506.8041
26 Jan 20266.205.906.8038
19 Jan 20266.205.606.8020
12 Jan 20266.255.606.8020
5 Jan 20266.255.606.7020
22 Dis 20256.005.656.7517
15 Dis 20256.255.606.5016
8 Dis 20256.305.656.5013
1 Dis 20255.995.606.5017
24 Nov 20256.155.606.7518
17 Nov 20256.155.606.7518
10 Nov 20255.995.606.7519
3 Nov 20256.325.606.7518
27 Okt 20255.995.596.7519
13 Okt 20256.005.296.7539
RM 4.90Biasa RM 6.30RM 6.80

Termurah berhampiran Pasaraya I-Keep

19 kedai meletakkan harga dalam 14 hari lepas

Semua jenis kedaiKedai runcit 6Pasar raya 5Pasar mini 5Pasar basah 2Pasar raya besar 1
Termurah dahuluTerdekat dahulu
  1. 11Pasaraya Econsave LangkapTermurahPasar raya·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· A-11A, Jalan Chui Chaktaman Sri Langkap, 36700 Langkap PerakRM 4.90/ 250 g-22% berbanding biasa
  2. 2
2
Lotuss Store Teluk IntanPasar raya besar·1.1 km3 hari lalu· PT 5017, Rapid Mall Seri Intan, Jalan Changkat Jong, 36000 Teluk Intan, Perak
RM 5.55/ 250 g-12% berbanding biasa
  • 3399 Speedmart Bandar BaruPasar mini·~710 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 132 & 134 (G), Jalan Intan 5, Bandar Baru Teluk IntanRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 4499 Speedmart Taman IntanovaPasar mini·~710 mLokasi anggaran3 hari lalu· 99 Speedmart Sdn Bhd, No 1 (G), Persiaran Intanova, Taman Intanova, Teluk IntanRM 5.90/ 250 g-6% berbanding biasa
  • 55Aadhi EnterpriseKedai runcit·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 5, Taman Intan Jaya, Jalan ManggisRM 6.00/ 250 g-5% berbanding biasa
  • 66Heng Teik ChanKedai runcit·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· 1g, Jalan Putra, Pusat Penjaja PutraRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 7799 Speedmart Jalan PasarPasar mini·~710 mLokasi anggaran3 hari lalu· 99 Speedmart Sdn Bhd, No 91&93 (G), Crystal Gulf Business Centre, Jalan Pasar, Teluk IntanRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 8899 Speed MartPasar mini·800 m3 hari lalu· 99 Speedmart Sdn bhd(519537-x)(1816) PK Pekan Baru Teluk Intan, NO.20 & 21 (G) Lorong 1 Pekan Baru, 36000 Teluk Intan, PerakRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 99Segi Cash & Carry Sdn BhdPasar raya·2.7 km3 hari lalu· No 68-G, 69-G, 70-G, 71-G & 72-G, Persiaran Melor 2, Taman Melor 3, Jalan Sungai ManikRM 6.20/ 250 g-2% berbanding biasa
  • 1010Pasaraya I-KeepKedai runcit·0 m3 hari lalu· Koperasi Orang Melayu Kerajaan (Skomk) Perak Berhad, Lot 2, 4 & 6, Bangunan Skomk, Jalan MahkotaRM 6.30/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 1111The Store Teluk IntanPasar raya·200 m3 hari lalu· Teluk Intan Branch, 775, Jalan Ah Cheong, 36000 Teluk Intan, Perak Darul RidzuanRM 6.33/ 250 g±0% berbanding biasa
  • 121279 Fresh Mart Sdn BhdKedai runcit·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 2526, Taman RodRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1313Pasar Awam LangkapPasar basah·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· Jalan Besar Langkap, 36700 Teluk Intan, Perak Darul RidzuanRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1414Ti Fresh MarketKedai runcit·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 22, 23, 24, 25 Bawah, Lorong 1, Pekan BaruRM 6.50/ 250 g+3% berbanding biasa
  • 1515Fresh Grocer PltKedai runcit·~230 mLokasi anggaran3 hari lalu· No 3104-C, Jalan Kampar, LangkapRM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa
  • 1616Kedai Serbaneka PerkasaPasar mini·3.6 km3 hari lalu· No 33, Jalan Perkasa 1, Taman Perkasa, Jalan Pdang TembakRM 6.70/ 250 g+6% berbanding biasa
  • 1717TF Value Mart Jln MaharajalelaPasar raya·~710 mLokasi anggaran3 hari lalu· Lot 925, KM 3, Jalan Maharajalela, 36000 Teluk Intan, PerakRM 6.75/ 250 g+7% berbanding biasa
  • 1818TF Value Mart Taman MelorPasar raya·2.7 km3 hari lalu· PT No. 25581, 3, Jalan Sungai Manik, 36000 Teluk Intan, Perak, Taman MelorRM 6.75/ 250 g+7% berbanding biasa
  • 1919Pasar Awam Teluk IntanPasar basah·590 m3 hari lalu· Jalan Wong Saik Hong, 36000 Teluk Intan, PerakRM 6.80/ 250 g+8% berbanding biasa
  • Jarak ialah garis lurus. Kedai bertanda anggaran diletakkan mengikut kawasan, bukan alamat tepat.